Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11871)

SUZANEEE 2nd August 2012 08:04

Ели, ти според мен -не се обиждай и не говори за възрастта ми - си едно супер наивно и малко момиченце, което подскача срещу всичко по-различно,което се предложи тук като мнение , а не подкрепя прословутите трима доктори, които сте избрали в заглавието !!! Да , аз продължавам да държа на мнението си , че моят доктор ЛЮДМИЛ ПЕЕВ от клиника Скин Системс е ПО- ДОБЪР от тези взети заедно, защото вече два месеца си наблюдавам прекрасния резултат от неговата операция !!!И не съм нито от персонала, нито самия той чрез моите уста се саморекламира,защото пишеш"някои влизат и се саморекламират ".Някой беше писал , че аз изказвам некомпетентно мнение, защото "едва ли съм изчела архивите тук".ОО, изчела съм ги, дори наизуст ги научих и стигнах до познатия извод, че човек САМ каквото си причини никой друг не може да му го стори!!Така, че отсявайте и преценявайте, но от думите на тези тримата не се опиянявайте,защото виждате до къде ви довеждат.И, Ели, не е зле да отделиш и малко време за своето ДООГРАМОТЯВАНЕ И ПРАВОПИС !!!Хайде, подскачай сега - аз няма де се обидя обаче, защото смятам че съм права !!!!

lily.ana 2nd August 2012 09:14

Цитирай:

Първоначално написано от roksett (Публикация 777139)
Някой беше писал , че аз изказвам некомпетентно мнение, защото "едва ли съм изчела архивите тук".ОО, изчела съм ги


Аз бях... аз бях този някой :wink:, но дали защото си гледаш прекрасния резултат 24/7 или поради друга причина не си разбрала коректно поста ми. Мнението ти може да бъде единствено и само субективно... в никакъв случай компетентно :2002:

А относно "скачането" на Ели.... ти правиш впечатление на доста по-скоклива от нея пък си жена на възраст. Внимавай, че не е полезно за ставите :connie:

eliii 2nd August 2012 09:50

Rokset.не си добре...

hera 2nd August 2012 10:34

Rokset нямаш право на крайни мнения.Това,че си доволна от някой лекар не означава че може да плюеш другите.Тук всяка от нас казва само от кого е доволна.Аз например съм много доволна от д-р Тонев,но не казвам че е най-добрия.

max_mara 3rd August 2012 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от eliii (Публикация 777126)
извиявам се за съмнянията ми преди време"някой от персонала"но се дразня ако има хора който сами се рекламират. а тук всеки може да надникне и да злоупотреби.МАХ МАРА,видима разлика не би трябвало да имаш в размера нали?!?

да, общо взето няма голяма ралика, но един път по телевизията гледах една моделка която си беше сложила 220cc, тя каза че никой не си мислел че е със силикон. Мисля че и аз това трябваше да направя. Сигурно защото не искам да се разпознава, че съм със силикон.
раликата сега е че като се огледна в профил не са различни, а преди бяха

eliii 3rd August 2012 22:39

може би ти трябва време да омекнат и да застанат по естествено.при подмяна повечето минаваме и през нещо като депресия.дано с времето да се харесаш....Мах Мара-писах ти на лични

lady69 5th September 2012 16:19

Заглавието на темата - кой да избера за свой хирург - стои пред мен, защото трябва да си сменя имплантите ПИП... Първата ми операция беше при Н. Георгиев. Втората няма да бъде при него, но не знам при кого. Живея в София. Дайте съвет! Знам, че звучи наивно, но първия път реших бързо и сгреших. Сега искам да поразпитам. Какво мислите за Тепавичарова? Някой знае ли каква е цената при нея за подмяна на ПИП?

mari__74 11th November 2012 14:50

Аз съм твърдо ЗА Стоян Михайлов! Преценката относно кубици и всичко останало е отлична!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.