Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11871)

milena69 17th March 2011 23:05

КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ?
 
Здравейте,съвсем нова съм тук,предстои ми мамопластика,но въпросът с избора на доктор така и не мога да го РАЗРЕША,извинете ме,ако за повечето тази тема че е скучна ,банална.....но наистина изчетох в пресата ,а и тук разнообразни мнения,но повечето си мисля че не са толкова актуални.....в повечето случаи сте въздържани или лаконични,а имам нужда точно от вашите мнения-трябва да взема правилното решение-ще съм ви БЛАГОДАРНА ДА СТЕ ИСКРЕНИ В ИЗКАЗВАНИЯТА СИ-без значение дали са позитивни или негативни,знам че се притеснявате да похвалите доктора си,за да не прозвучи като реклама,а освен това се въздържате да се оплачете от някого,за да не засегнете въпросния доктор-но все пак,НЕКА БЪДЕМ ПО-ОТКРОВЕНИ И ДИРЕКТНИ,НЕКА НЕ ПРЕМЪЛЧАВАТЕ ФАКТИ.....така си мисля,че все един от тримата ще излезе на преден план БЛАГОДАРЯ ВИ И ЩЕ ОЧАКВАМ ДА СЕ ВКЛЮЧИТЕ :1246:

Мариса 17th March 2011 23:08

прецени сама като се срещнеш и с тримата.от всеки има доволни и недоволни

milena69 17th March 2011 23:17

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
прецени сама като се срещнеш и с тримата.от всеки има доволни и недоволни

Да ти кажа от една среща и любезно отношение и доста общи приказки.....ми е трудно,около мен няма жени с импланти и нямам ниикакви наблюдения върху работата им,знам че доста от вас са с реоперации.....ясно е че невинаги причината е в докторите,но сигурно има и недоволни.....?а ако има доволни-от кого?

Мариса 17th March 2011 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Да ти кажа от една среща и любезно отношение и доста общи приказки.....

На консултацията се измерва,пробват импланти,гледат се резултати на хируга от снимки.

Мариса 17th March 2011 23:23

Тук всеки ще ти каже,че е доволен от хирурга си/ок-почти всеки/.
Аз съм доволна от Стоянов,но някои други не.Не съм доовлна от георгиев,но доста са..всичко е индивидуално;)

milena69 17th March 2011 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Да ти кажа от една среща и любезно отношение и доста общи приказки.....

На консултацията се измерва,пробват импланти,гледат се резултати на хируга от снимки.

В интерес на истината измервания ми направиха Енчев и Стоянов.....Георгиев само ми сложи едно ластично потниче,в което поставяше някакви подплънки.....за пропорции и измервания при него не стана въпрос.....основно започна да ми говори кои били "бутикови"модели импланти,кои били по-среден клас и т.н.не ми каза кои кубици са подходящи за мен,а ме остави аз сама да се харесам....

milena69 17th March 2011 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Тук всеки ще ти каже,че е доволен от хирурга си/ок-почти всеки/.
Аз съм доволна от Стоянов,но някои други не.Не съм доовлна от георгиев,но доста са..всичко е индивидуално;)

Доста са недоволните от Георгиев....аха,аз доколкото прочетох ти си била при Стоянов след Георгиев?

Мариса 17th March 2011 23:29

Знам,знам-георгиев си е такъв. :lol: Несериозен според мен.
За мен най-отговорния и сериозен е сегашния ми,защото ми направи гърдите,които исках.;)Енчев идея си нямам кой е и къде оперира.

Мариса 17th March 2011 23:31

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
аз доколкото прочетох ти си била при Стоянов след Георгиев?

аха,така се случи и се радвам,че си седнах на задника :lol:

milena69 17th March 2011 23:39

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Знам,знам-георгиев си е такъв. :lol: Несериозен според мен.
За мен най-отговорния и сериозен е сегашния ми,защото ми направи гърдите,които исках.;)Енчев идея си нямам кой е и къде оперира

Благодаря ти,Марисабела,ясно и точно ми отговори,дано и други дами да са така,ще взема под внимание мнението ти :D

milena69 17th March 2011 23:46

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Знам,знам-георгиев си е такъв. :lol: Несериозен според мен.
За мен най-отговорния и сериозен е сегашния ми,защото ми направи гърдите,които исках.;)Енчев идея си нямам кой е и къде оперира

Благодаря ти,Марисабела,ясно и точно ми отговори,дано и други дами да са така,ще взема под внимание мнението то:D

Аз гледах един твой аватар,снощи,и много ми хареса бюста ти,но можеби ти преди самата операция си имала все пак някакви,за да станат толкова секси....но аз съм с много мънички,кубиците с които се харесах при Георгиев бяха 380,но-забележи-когато казах на Стоянов ,че искам 380-той ми се изсмя и каза,че повече от 320 няма да ми сложи,защото съм била с фина структура....такава разлика в мненията...просто не знам

Мариса 17th March 2011 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Аз гледах един твой аватар,снощи,и много ми хареса бюста ти,но можеби ти преди самата операция си имала все пак някакви,за да станат толкова секси....но аз съм с много мънички,кубиците с които се харесах при Георгиев бяха 380,но-забележи-когато казах на Стоянов ,че искам 380-той ми се изсмя и каза,че повече от 320 няма да ми сложи,защото съм била с фина структура....такава разлика в мненията...просто не знам

ми кво съм имала-една шепичка :lol:
Но недей да ме гледаш мен,защото аз съм с мамопластики и от 395 минах на 520кубика :shock: :lol:

Мариса 17th March 2011 23:54

с 2 мамопластики имах предвид...брбр как липсва бутон промяна :?

milena69 18th March 2011 00:00

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Аз гледах един твой аватар,снощи,и много ми хареса бюста ти,но можеби ти преди самата операция си имала все пак някакви,за да станат толкова секси....но аз съм с много мънички,кубиците с които се харесах при Георгиев бяха 380,но-забележи-когато казах на Стоянов ,че искам 380-той ми се изсмя и каза,че повече от 320 няма да ми сложи,защото съм била с фина структура....такава разлика в мненията...просто не знам

ми кво съм имала-една шепичка :lol:
Но недей да ме гледаш мен,защото аз съм с мамопластики и от 395 минах на 520кубика :shock: :lol:

Там при Георгиев имаше някаква жена,ама незнам сега пациентка или от персонала,имам чувството,че си беше коригирала устните и изобщо не ми хареса,ама хич,не разбрах каква беше,но.....физиономията й имаше много гротестски вид,комичен,устните й едни несъразмерни,груби,...не знам де,дано да не се е правила при него,че ако реша да съм там,да не заприличам и аз на тази,не можах да разбера дали не е сестра или секретарка,не знам,ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Мариса 18th March 2011 00:15

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Мариса 18th March 2011 00:16

МИлена,кривата работа е негов почерк/запазена марка/.

milena69 18th March 2011 00:26

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

milena69 18th March 2011 00:29

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

Дано да се намерят във форума дами,които да ми пратят снимки да видя резултат от работата на тези господа.....все се надявам да има и отзивчиви сред форумките :wink:

Мариса 18th March 2011 00:31

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

Точно той ми направи устата крива.А и красивото е относително понятие.Жената,за която пишеш сигурно се харесва и е предоволна.нея не я мисли;)

Мариса 18th March 2011 00:33

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Дано да се намерят във форума дами,които да ми пратят снимки да видя резултат от работата на тези господа.....все се надявам да има и отзивчиви сред форумките :wink:

Това се гледа на консултация,а Стоянов винаги всички ми е показвал:)
Тук повечето хора сме скептично настроени за снимкояи материал,който може да бъде разпостранен много лесно.

milena69 18th March 2011 00:35

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

Точно той ми направи устата крива.А и красивото е относително понятие.Жената,за която пишеш сигурно се харесва и е предоволна.нея не я мисли;)

Абе то е хубаво да се харесва,но е важно и как изглежда отстрани :shock:

Мариса 18th March 2011 00:36

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Абе то е хубаво да се харесва,но е важно и как изглежда отстрани :shock:

Въпрос на вкус!;)

milena69 18th March 2011 01:00

А дали има тунинговани при Енчев във форума?

блонди 18th March 2011 08:28

Милена79,представи си ,че случайно дамата за ,която говориш пише тук,как ще се почуства?!
Не мислиш ли ,че си малко груба,доста обиди изписа :shock: ,разбирам да споделиш мнението си в един пост,но ти в няколко последователни го натрапваш и все по-конкретно визираш определен човек.Мен лично това много ме подразни :roll: ,надявам се да не е умишлено.
Както Мариса ти каза ,че всичко е въпрос на вкус :!:
Аз лично доктор не мога а ти препоръчам,защото евентуално дали съм доволна или не от своя ще мога да кажа със сигурност след поне 5 годинии безпроблемно и безаварйино ползване на гърдите.никога не бързам със суперлативите за каквото и да било :D

леля мичИ 18th March 2011 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от блонди
Милена79,представи си ,че случайно дамата за ,която говориш пише тук,как ще се почуства?!
Не мислиш ли ,че си малко груба,доста обиди изписа :shock: ,разбирам да споделиш мнението си в един пост,но ти в няколко последователни го натрапваш и все по-конкретно визираш определен човек.

Според мен, точно това е целта на темата :wink:

Мноо ме дразни, кото се появи някоя, която си въобразява, че е много хитра и си мисли , че ние тук пасем трева !

МиленО, тва не е тънък намек твойто, т`ва е супер левашка и дебелашка провокация. :evil:

леля мичИ 18th March 2011 11:36

А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Ну заяц погоди 18th March 2011 11:42

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:

Първоначално написано от блонди
Милена79,представи си ,че случайно дамата за ,която говориш пише тук,как ще се почуства?!
Не мислиш ли ,че си малко груба,доста обиди изписа :shock: ,разбирам да споделиш мнението си в един пост,но ти в няколко последователни го натрапваш и все по-конкретно визираш определен човек.

Според мен, точно това е целта на темата :wink:

Мноо ме дразни, кото се появи някоя, която си въобразява, че е много хитра и си мисли , че ние тук пасем трева !

МиленО, тва не е тънък намек твойто, т`ва е супер левашка и дебелашка провокация. :evil:

:2003:

Divinemouse 18th March 2011 11:44

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Лелел ,четох че някаква фолк дива е щяла да умре при него :?

i_ani 18th March 2011 11:54

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Според мен, точно това е целта на темата :wink:

Т'ва беше ясно като бял ден :wink: :lol:


Цитирай:

Мноо ме дразни, кото се появи някоя, която си въобразява, че е много хитра и си мисли , че ние тук пасем трева !

МиленО, тва не е тънък намек твойто, т`ва е супер левашка и дебелашка провокация. :evil:
Не знам коя e тая милена.......и к'ъв и е проблема :twisted: , но няма да е лошо да се включи в тази тема :2014:

milena69 18th March 2011 12:19

Благодаря ви за мненията за Енчев,въпреки че нищо конкретно....досега,колкото до мнението ми за устните на жената,която описвам-ами така съм я видяла-ГРОЗНО е и не ми харесва,нито я познавам,нито й знам името,а точно ТУК е мястото,където ще изказвам личното си мнение и не виждам кво ви бърка това :1207: като не ви изнася и се чувствате засегнати,не четете :2023:

леля мичИ 18th March 2011 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Лелел ,четох че някаква фолк дива е щяла да умре при него :?

Аз не обичам да говоря против някой лекар без да съм имам лични впечатления, но вече от няколко негови пациентки разбирам, че от първата консултация им насрочва дата за операция без изследвания, без нищо :roll:

Една дори ми се присмя на многото изследвания, които ми иска Тепавичарова :roll:

Тая Емануела е имала анемия, а той и е правил 6 часова операция, как няма да е опасно ?!

Милена, и ние си пишем квото мислим, ако не те кефи, тегли си един по-силен шут и чао :wink:

milena69 18th March 2011 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Лелел ,четох че някаква фолк дива е щяла да умре при него :?

Аз не обичам да говоря против някой лекар без да съм имам лични впечатления, но вече от няколко негови пациентки разбирам, че от първата консултация им насрочва дата за операция без изследвания, без нищо :roll:

Една дори ми се присмя на многото изследвания, които ми иска Тепавичарова :roll:

Тая Емануела е имала анемия, а той и е правил 6 часова операция, как няма да е опасно ?!

Милена, и ние си пишем квото мислим, ако не те кефи, тегли си един по-силен шут и чао :wink:

КЕФИТЕ МЕ И ТО МНОГО :1259: :biggrin:

Мариса 18th March 2011 12:49

Колко типично като на някой не му харесва нещо,същият го обявяват за злобен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Милена,свиквай-тук е така :lol:
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????

Stunning 18th March 2011 12:57

при Енчев дори не съм си помисляла да ходя на консултация. след случката с Емануела съвсем не знам кой ще отиде.

titi1 18th March 2011 12:58

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????


Лелеее, колко ни е чудно самооо...аууууууууу, направо сме и възмутени чак..
Ми то където са 3 години там са и 5 :cool:
Да те питам, ти що чака три години да си оправиш носа, бе Марче :?

Мариса 18th March 2011 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????


Лелеее, колко ни е чудно самооо...аууууууууу, направо сме и възмутени чак..
Ми то където са 3 години там са и 5 :cool:
Да те питам, ти що чака три години да си оправиш носа, бе Марче :?

Щото при риното е различно,не ми задавай тъпи въпроси само и само да си контра-личи си.

:lol:

titi1 18th March 2011 13:05

Моите въпроси са на място.
Но отговорите, които ти даваш са повече от тъпи :?

И не виджам нищо различно при риното, нали не ти е харесвал носа, нали е бил крив....няма да продължавам, който иска да си прави изводите за остроумните ти постове.

Мариса 18th March 2011 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Моите въпроси са на място.
Но отговорите, които ти даваш са повече от тъпи :?

И не виджам нищо различно при риното, нали не ти е харесвал носа, нали е бил крив....няма да продължавам, който иска да си прави изводите за остроумните ти постове.

Винаги сама си правиш нещата :lol:
Титка,абе спри се бе човек-не излезна ли от тва състояние най-накрая :lol:
Е,аз пък виждам много различно,но ти не си човека,който ще разбере. :wink:

Piny 18th March 2011 13:07

всеки сам си решава кога и дали ще се подложи на коригираща операция. Друг е върпосът от медицинска гледна точка да се изчака подходящия момент, а и финансовата страна също не е за пренебрегване.
Подобни дискусии са излишни :?

леля мичИ 18th March 2011 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Колко типично като на някой не му харесва нещо,същият го обявяват за злобен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Милена,свиквай-тук е така :lol:

Ти пък, къде видя някой да я обяви за злобна ?

Просто е невъзпитана, според мен :roll:

Марисабела, вчера разправяш на Томи да си прегледала нервите, а ти с тия главни букви и безброй емотки, въпросителни и удивителни, как си с нервата ?

П.П. Одеве търсих мнения на Киша и попаднах на твои мнения в които възхваляваш НГ и то много :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.