Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Тренировки вкъщи (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   кростренажор или велоергометър? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2900)

dianasea 1st December 2006 15:03

кростренажор или велоергометър?
 
Упорито се боря с килограмите- плуване, фитнес и дори се опитвам да откажа сладкото. Не всеки ден имам възможност да тренирам и затова бих искала да си купя уред, който да използвам вкъщи. Изчетох мненията из форума, но се обърках. Искам да сваля на дупе, бедра и да стегна корема. Кой от двата уреда ще бъде по- добър за моя случай- кростренажор или велоергометър? И кой модел бихте ми препоръчали на цена между 250- 500 лв?
Благодаря ви!

ROSSI ROSSI 1st December 2006 16:52

Казват, че крос-тренажорът е по-ефективен като уред. Не знам дали може да се намери за тази цена. Аз наскоро закупих Kettler от Метро за 498 лв. Може би ще има някакви Коледни промоции! :roll:

dianasea 1st December 2006 19:32

Re: кростернажор или велоергометър?
 
Мерси, Роси:)

Ще проверя в Метро!

jedira 2nd December 2006 07:49

Аз като горещ привърженик на спининга ще гласувам с две ръце за вело-то;На кростренажора можеш само да тичаш и нищо друго.Ако има къде да опиташ спининг ще видиш какво искам да кажа.На колелото правиш различни упражнения,които в зависимост от положението на тялото(със седалка,без седалка,назад,напред...)това рят различни части от тялото :lol:Освен това не без значение са и размерите,велоаргометъра е по-малък :wink:Някой беше писал във форума(съжалявам,непомня къде и кой)че предстои изложение на Кетлер сега в началото на декември,така че ако си решила да е кетлер изчакай,там цените ще са доста ниски :)

lilij 2nd December 2006 17:44

Аз имам орбитрек, но в последно време много ме мързи да тренирам и го продавам за250лв той е от групата на велоергометрите, ако те интересува пиши ми на byalkova@abv.bg

junglegirl 4th December 2006 10:48

И аз преди няколко месеца избирах м/у същите два уреда и се радвам,че се спрях на крос-тр. пред велоар. :lol: Страшно съм доволна :wink: По-нов уред е от гледна точка на механика(за натоварване),товари доста групи мускули и оформя много хубаво дупенце :wink:

Nimrodel 8th December 2006 14:16

Аз имам кростренажор, и съм много доволна. От 4 дни се захванах сериозно с тренировки от по 45 минути всеки ден, ще видя докъде ще стигна :)

jedira 8th December 2006 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от dianasea
Ne sum hodila na spinning. Kude moga da probvam?

На стадион В.Левски в Кали спорт и на Спартак ,зависи на теб къде ти е удобно 8)

dianasea 13th December 2006 20:39

Благодаря ви за съветите! Един специалист също ми каза,че крос-тернажорът е по-добър,но може би зависи от човека, нагласата и т.н. Сега дилемата ми е какъв да бъде-Кетлер или Орбитрек?

drmengelle 2nd January 2007 12:10

???
 
Навсякъде цената на Орб. Платинум е 370-420лв, а една от комерсиалните тв го предлага за 250лв+12доставка до Сф,щото са Варналии.Викам си,тука има нещо-такъв дъмпинг не е реален, и като увеличих снимките видях дребни различия в конструкцията.Обадих се на телефона им и питах в прав текст дали това е СЪЩИЯ уред, който другите продават по 400лв и те отговарят УКЛОНЧИВО и много внимателно, да не кажат нещо в повече :wink:
-------
Аз продавам за 200лв орбитрек купуван за 400 и не помня колко беше, домашен и подържан.
Ще си купя пак кростренажор,но с много по-богато оборудване и кардио мониторинг.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.