Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Общи приказки на оперираните 2 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11194)

Мариса 18th February 2011 06:26

Цитирай:

Първоначално написано от блонди

Ива, за съжаление колкото и информация да намираш тук и колкото и да си правиш сметка и преценка за професионализма на даден доктор,никога не знаеш върху теб какво ще сътвори :D Лотария.............

И аз й го бях написала това.

liva 18th February 2011 09:21

това с лотарията много ме стряска ама много.... :cry: :cry:

guma 18th February 2011 10:33

Цитирай:

Първоначално написано от liva33
това с лотарията много ме стряска ама много.... :cry: :cry:

Затова може би трябва да се гледа кой оправя евентуалните грешки за своя сметка и кой се измъква по всевъзможни начини, като най-практикуваният е отричането на какъвто и да било проблем - "ооо, гърдите ти са страхотни, къде ги виждаш тея неравности, асиметрия, нагъвания, това е само в твоите очи"

patrisha 18th February 2011 10:59

Цитирай:

Първоначално написано от gama
Цитирай:

Първоначално написано от liva33
това с лотарията много ме стряска ама много.... :cry: :cry:

Затова може би трябва да се гледа кой оправя евентуалните грешки за своя сметка и кой се измъква по всевъзможни начини, като най-практикуваният е отричането на какъвто и да било проблем - "ооо, гърдите ти са страхотни, къде ги виждаш тея неравности, асиметрия, нагъвания, това е само в твоите очи"

:2043: Много правилно! Подкрепям напълно!

liva 18th February 2011 13:53

Ще сложа и тук поста си защото ми трябва възможно най бързо отговор,дано не ми се обидите,но и аз незнам къде точно да попитам


Момичета,както знаете се чудих между Желев /Пловдив/ И Стоянов,видях каква е цената на втория някой може ли да ме ориентира за цената на Желев,знам,че цената не е определяща,но ако не е по силите ми ще поизчакам още някой друг месец ако се наложи,но неискам да отида на консултация и да очаквам че вече наближава моя ден и да ме стопира с някаква сума,затова и искам да съм подготвена,да знам кога въобще да тръгна да се консултирам.
Надявам се да ме разберете и да не ме критикувате

emiko 18th February 2011 14:09

В тази тема 2007г. е обсъждана цената при него - сега би трябвало да е с около 300-500 евро повече.

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=7301

liva 18th February 2011 14:13

благодаря ти много дано си права.... :3000:

блонди 18th February 2011 18:48

Ива,защо просто не отизеш на консултация при избрантие от теб доктори,да се запознаеш с офертите им и да прецениш при кой.По-добре да знаеш от първа ръка цените,пък и явно ще ти направят отстъпка имайки предвид ,на колко неща си се спряла да правиш.........,ще получиш и представа за самите тях.Така ще може да си избреш и окончателлно при кой от двамата да се оперираш,пък и вече като знаеш крайната цена ще се настроиш.По-добре ,ако не разполагаш с тези пари на момента изчакай.............и като дойде момента дествай :D Но повярвай ми всеки си калколира по различен начин нещата,особенно ,ако са повече от едно.

блонди 23rd February 2011 09:52

Момичета,включете се със съвети и мнение............. :D
Другата седмица ще ми станат 3 месеца от операцията,по корем още не съм се престрашавала да легна,но в събота си записах час за ЛПиДжи и там нали се ляга по корем :D Мацката от салоно ми обяснява как идват момичета още на първия месец :roll: и нямало никакъв проблем,даже им правят и разни по силови масажи............Кажете дали да се пробвам.Малко ме е страх ,ама пък и ми се ще да изкарам поне 3-4 курса до "разголените" месеци :wink: а от всички такива неща това ми действа най-добре/има ефект/

блонди 23rd February 2011 17:27

Аз го измислих!Няма да рискувам ,ще поискам само на корем и странично :D и без друго все още нещата с гърдите ми не са отзвучали съвсем................ .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.