Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Проблем с отношенията. Моля за съвет (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11949)

M1st3r_X 9th April 2011 12:00

Проблем с отношенията. Моля за съвет
 
Здравейте. Аз съм мъж на 22 години, имам приятелка на 26. Отношенията ни са стабилни, заедно сме вече 5 месеца и се подкрепяме общо взето. Само че има един малък проблем. Както може би се досещате, има още един мъж в уравнението. Ние сме от Бургас, а той е от другия край на България, следователно не може да ми отнеме момичето, поне за сега. Проблемът се изразява в това, че той просто въздейства на приятелката ми много привличащо, пише там някакви стихотворения и тя се разтапя. Пращат си целувки, прегръдки и така нататък. Опитах се да напиша и аз някакви стихове, само че не са така сполучливи. Предупредих приятелката ми, че съм консервативен и няма да приема това общуване, било то и Платонична любов, тя се съгласи да спре. Нещата позатихнаха за около месец, но сега пак си пишат такива неща. Побърквам се като тя му пише " С нетърпение чакам да ме прегърнеш, този момент идва" или " За мен няма значение с кой съм, щом не си до мен". Казва ми, че съм единствен за нея, все пак доста неща преживяхме за 5 месеца, но не знам дали да й вярвам. Дайте ми някакъв съвет, моля. Не искам пак да се карам с нея, привързани сме много един към друг, но това просто не мога да го понеса, дори само да са приказки. Говорихме за общо бъдеще, евентуално да се изнесем двамата на квартира. Съгласен съм, но ако продължава така няма да стане. Как да действам? Благодаря.

svetlin4u 9th April 2011 12:05

Как да действаш ти, ти си решаваш, аз в подобона ситуация бих или се разделил с нея или ще почна да й въртя номера и да й гледам реакциите, ще я натисна до предела, без да се страхувам, че тя може да ме зареже (тъй като това искам и аз в крайна сметка).

Сега ти си хлътнал и я обичаш (поне така излиза от думите ти), затова може би най-добре да се разделиш и да я забравиш.

резервна модераторка 9th April 2011 14:19

На мен този т.нар. казус ми звучи като виц.Човек, ти май се шегуваш.Ако приятелката ти се криеше - щях да приема за по-нормални тези ви отношения.Но тя отявлено общува с онзи...и ти просто си стоиш и нищо не правиш.Странно...

Мария Василева 9th April 2011 14:40

Наши близки имаха същия проблем (без стиховете де). Мъжа не издържа и се оттегли. Жената после горко съжаляваше и сега е сама, с един мухльо до нея, дет`я тормози. А мъжа си има хубава жена и чакат детенце. :)

M1st3r_X 9th April 2011 14:50

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA (Публикация 732100)
На мен този т.нар. казус ми звучи като виц.Човек, ти май се шегуваш.Ако приятелката ти се криеше - щях да приема за по-нормални тези ви отношения.Но тя отявлено общува с онзи...и ти просто си стоиш и нищо не правиш.Странно...


Не, че нищо не правя. Имахме няколко разговора относно тази тема, при които тя упорито ме убеждаваше, че съм единствен. Гледам да съм романтичен, подаръци без повод, романтични вечери... Всичко е точно докато сме двамата, но като се разделим за през деня например и всичко пак си е по старому. Не искам да се разделяме, тя също не иска, само дето има нещо сбъркано в схемата. А и вече само на лична си ги пишат тези неща.

Piny 9th April 2011 14:53

а ти имейла ли и отваряш или и четеш смс-те?
колкото повече и се "мазниш" с разни романтични изцепки, толкова повече ще те мачка мадамата

mishelle1607 9th April 2011 16:13

Скъсай с нея и запази и малкото мъжка гордост,която ти е останала.Съветвам те при следваща връзка да проявиш повече уважение към самия СЕБЕ СИ!Пази достойнството си и не се унижавай!

diadora 9th April 2011 18:14

Явно с приказки няма да стане . Пробвай да не си толкова заинтересуван от нея , изобщо спри с подаръците . Ако усети , че те губи , може да си даде сметка дали те иска или не . Вкарала те е в кофти позиция , измъкни се .

valeto 9th April 2011 22:18

Ма много бърже си е намерила нова звезда твоята приятелка ... хмм, както и да е. Аз те съветвам да бъдеш себе си, зарежи тва със стиховете. Ако тя харесва това от него, може да го сметне за глупаво от теб. Бъди човека, с който тя се е запознала и харесала преди време и се дръж нормално. Показвай й, че държиш на нея и я уважаваш, но не прекалявай. Както един мъж може да впечатли жена с много внимание, така може и да я отегчи. :-)

apoklistika 9th April 2011 23:40

Бе не знам дали е платонична любов, аз на платоничните си любови не пиша, че едва чакам да ги прегърна и ченищо няма значение за мен, щом те не са до мен :lol:
Такива работи пишех едно време на любовниците си. Ма може и аз да съм нещо сбъркана :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.