Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Доктор Ал Черики (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6568)

samodiva 21st May 2008 15:54

Доктор Ал Черики
 
Здравейте,

Моля ако някой от вас има информация за Доктор Ал Черики в Германия (оперирал е Десислава и Преслава), да сподели каквото може.
Предварително благодаря.

gwendoline 21st May 2008 16:17

Здравей Самодива, :cool:
Разбрах, че наскоро си се подложила на трета операция, пак при Н. Георгиев... Фиксира ли се проблема или още е рано да се каже...? Спомням си през какво мина и те поздравявам искрено за куража и търпението:2020:
Надявам се да разкажеш тази операция как мина и какви са впечатленията ти; колко кубика сложи и прави ли повдигане или друго... И най-важното: приключи ле се одисеята накрая... :?: :? Ако решиш - може и на лични да ми споделиш; ако имаш желание, разбира се... :cool:

samodiva 21st May 2008 16:51

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Здравей Самодива, :cool:
Разбрах, че наскоро си се подложила на трета операция, пак при Н. Георгиев... Фиксира ли се проблема или още е рано да се каже...? Спомням си през какво мина и те поздравявам искрено за куража и търпението:2020:
Надявам се да разкажеш тази операция как мина и какви са впечатленията ти; колко кубика сложи и прави ли повдигане или друго... И най-важното: приключи ле се одисеята накрая... :?: :? Ако решиш - може и на лични да ми споделиш; ако имаш желание, разбира се... :cool:

За съжаление нищо не е приключило. Вече съм доста обезверена. Сега се опитвам да търся специалисти в чужбина. Не знам какво ме чака. Нямам думи. Операцията през която минах сега е четвърта, а не трета. Определено ми предстои още една, да не кажа и повече операции.

gwendoline 21st May 2008 16:59

:shock: :idea: Не е истина просто... какво се случи толкова, та не могат да се получат нещата при теб...? Чудя се на хирурзите ли се дължи грешката, на първия ли или просто е свързано със специфични особености на физиката ти... :? Ужасно съжалявам да го чуя... Ти май доста почака преди да се подложиш сега на операция ... Аз знаех за първата несполучлива и след това две при Ники Г.,.. Чак не ми се вярва... :? Той ли ти каза, че ще е наложат още..? Или ти сама можеш да прецениш това...?

Марулка 22nd May 2008 07:44

Здравей samodiva и на мен твоят случай ми е много интересен.Аз също си помислих че вече си щастлива и доволна ,но уви...........Съчувствам ти искренно и ти стискам палци и с двете си ръце след толкова операции и дългият период на очакване и надежди всичко да е добре да останат вече само в миналото ти.Моля те и на мен ми е много любопитно какво се случва с теб ,та нещата да нямат добър завършек.Приеми мойте най -сърдечни комплименти за смелостта ти и куража да бъдеш силна и да не се предадеш. :2020: :2020: :2020:

samodiva 22nd May 2008 09:17

благодаря ти doroteia01,

за сега не искам да коментирам 4-тата си операция, само ще кажа че нещата се по-зле от колкото може да си представи човек

Марулка 22nd May 2008 09:21

Разбирам те напълно и на мен не ми се говори за моята .Пожелавам ти много хубави мигове в твоят живот от тук нататък!Пиши когато се почувстваш добре и щастлива.Ще се радвам да го чуя! :2024: :2043:

dedektiv_p 22nd May 2008 10:56

Цитирай:

Първоначално написано от samodiva
за сега не искам да коментирам 4-тата си операция, само ще кажа че нещата се по-зле от колкото може да си представи човек

Мила съжалявам за това което ти се е случило. И съжалявам да чуя че 4 операции не са довели до желания резултат това си е доста стряскащо. Няма как да не се възхити човек на търпението ти и силите да изтърпиш всичко това. Радвам се че имаш сили да продължиш да се бориш и напълно те разбираме, все пак си искала определен резултат а той не се е получил. Ще стискам палци всичко при теб да се оправи в най-скоро време!

love 22nd May 2008 11:43

координати на Алл Черики
 
Здравей самодива,

изпращам ти сайт и координати на лекаря-имах възможността да се видя за кратка консултация с него в БГ по случайност,ако има случайни неща,внимателен и коректен е дано ти помогне,УСПЕХ



Klinik f

samodiva 22nd May 2008 11:46

Love - много благодарности :2024:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.