Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   д-р Вълков, "Валем", Варна (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4414)

lo 12th June 2007 10:38

д-р Вълков, "Валем", Варна
 
Правих си уголемяване на бюста при него преди 1,5 г. Останах много доволна. Гърдите ми са страхотни. Сега искам да си направя липосукция. Ще се радвам, жени оперирани от него да споделят впечатленията си.

MP 16th June 2007 09:47

Здравей, аз също ходих при д-р Вълков. Преди няколко месеца си направих липосукция на бричовете. Краката ми никога не са изглеждали толкова хубави, както са сега. Не бих могла и да мечтая за по-хубаво тяло. Затова преди 2 месеца пак се върнах при д-р Вълков и си направих устни. И този път не останах разочарована. Всички и особено мъжете много ме харесват така.

lady666 16th June 2007 10:18

Здравейте! :1207:
МР, можеш ли да кажеш по какъв начин си прави устни? колко време се възстановяваше? и такива неща? :wink: :girl_dance:
Благодаря предварително :girl_dance:

kkona 30th January 2008 20:08

MP,
Аз си правих устни при д-р Вълков в Транспортна Болница във Варна и не съм доволна. Горната ми устна е крива , а той ми каза, че това било от отока, което не е вярно. Ще ходя във София. Приятелката ми си прави бюст при него и е много разочарована. Така, че внимавай. Не знам защо пише, че работи във Валем. Там работи д-р Динев и има много добри мнения за него. Успех !!!!!!!!!

milena127 30th January 2008 20:30

Във Валем оперират няколко хирурзи, всеки си има график, така че възможно е и този лекар да оперира там.

Mena 30th January 2008 21:25

Цитирай:

Първоначално написано от kkona
Аз си правих устни при д-р Вълков в Транспортна Болница във Варна и не съм доволна. Горната ми устна е крива , а той ми каза, че това било от отока, което не е вярно...

kkona, по какъв начин и преди колко време си увеличи устните?
Защо мислиш, че не е от отока?

Renkata 31st January 2008 01:25

:lol: Докторе /или там който явно му е близък/, не ни взимай за толкова големи шматки! Ако бях на теб щях да попиша малко и от двата акаунта да натрупам мненийца, че да е по-достоверна ефтината реклама :twisted:

Valenta 31st January 2008 08:01

И аз с моят полицейски акъл веднага светнах,че е евтина реклама, и е самият др.Вълков или както казаа Ренката негов близък.:lol: Все пак щом е лекар,моите уважения към него,но не по този начин.... :evil:

kkona 31st January 2008 09:23

SEXY,
Благодаря за мнението !!! Решили сме да пуснем оплакване към органите където е нужно, затова, че сме недоволни и че ни излъга с рекламата си че работи във Валем , а всъщност той ни прави корекциите в Транспортна Болница

juli_n 31st January 2008 13:03

Здравейте, момичета! От година и половина чета мненията във форума, но не бях се регистрирала. Поводът да направя това е да изразя мнението си за д-р Вълков. Няма да коментирам изказванията на недоволните. Ще напиша моето, а то е, че за конкретния случай - мамопластика, аз съм изключително доволна. Ще отбележа, че критериите ми и в това отношение са много високи. За това, нека да бъдем по-внимателни и деликатни в преценките си за всички доктори, не само за д-р Вълков и да не смесваме, ако има някакви административни нарушения, с техния професионализъм. А сега към sexy - не съм доктора, не съм негова близка, аз съм негова доволна пациентка. И това има начини да се провери. Нали не извърших нещо нередно? - доволните също имат право на мнение, както и недоволните.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.