Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10352)

metalmulisha 17th February 2010 19:18

Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения
 
Моля споделете, ако сте ползвали този продукт дали наистина се отслабва от него? Моля споделете всякаква информация, която имате за този продукт...

galatea 21st February 2010 17:55

Аз в момента го пия . За сега не мога да споделя резултати,защото още не искам да правя контролно замерване, рано е :)
Иначе и аз се запалих по него, откак разбрах,че една позната и мъжа и слабеят с него !
Определено нямам апетит, но кават,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Ice Cream 21st February 2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

galatea 23rd February 2010 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

Всеки сам си избира начина !
Айде стига със съвети, които никой не е искал !

Ice Cream 23rd February 2010 15:07

Цитирай:

Първоначално написано от galatea
Цитирай:

Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

Всеки сам си избира начина !
Айде стига със съвети, които никой не е искал !

Ама не е и нужно някой да ми е искал съвет ! Това е форум,в който всеки свободно може да изказва мнения! По-спокойно с нервите! И съм 102 % убедена,че съм права и много хора са на моето мнение (и то не случайно!)! Ама всеки избира сам в какво да вярва! Та щом го считате за добре-пийте си хаповете и те тва е! :lol: :lol: :lol:

Sine Qua Non 23rd February 2010 16:06

Ice Cream аз затова никога не отговарям в подобни теми- все едно да наливам тенджера без дъно.... зарежи :wink:

lullaby 23rd February 2010 16:08

Цитирай:

Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

+ 1 :wink:

galatea 23rd February 2010 16:11

Не се чувствайте задължени да ограмотявате всички дебелани :)
Момичето иска съвет за нещо конкретно. Ако въпроса беше "Искам да отслабна, кажете как? " тогава можеше да коментирате на воля своите постижения . :)

unusual 23rd February 2010 18:39

Само си харчите парите. Ако искате да отслабнете наистина - правилно хранене + спорт. Тези хапчета действително добавени към горният начин може да помогнат за отслабването и изчистването на организма, но само от тях никой няма да отслабне. Може да се загуби вода в началото, но трайно и ефективно отслабване - не. :wink:

fitnessline 23rd February 2010 21:27

:)
 
аз ползвах липовон и съм доволна ,наистина е въпрос на мнение и личен избор .като цяло всяка добявка за отслабване е добре да се съчетава със спорт и хранителен режим!но има хора които или неискат да спортуват или имат физ.невъзможност или липса на време.нали и за такива трябва да има нещо:) а основното в липовон е загубата на апетит а от там и възможността да се спазва определен начин на хранене,емоционалната тежест от това че си на диета и ти се яде а не трябва... я няма ! да кажа спорта е здраве,професия и мое хоби ,така че съм далеч от това да го отричам -напротив!!!но 50 % всичко е от това какво слагаме в стомаха си-с каквото се храним това сме !!!за това подкрепям ЛИПОВОН.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.