Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Къде бихте завели чужденец,за да представите София??? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3528)

blackvelvet 4th March 2007 00:28

Къде бихте завели чужденец,за да представите София???
 
Здравейте, :)
Въпроса е следния...досега съм се сблъсквала само с чужденци които са посешавали и преди България и малко или много вече за поразгледали...Но
Сега ми се налага да представя София,на човек който никога не е бил тук...затова смятам,че първото впечатление е доста важно...та...питам и Вас :
Къде бихте го завели,какво непременно трябва да види и опита ???

Благодаря. усмихната вечер на всички

HATE 4th March 2007 03:45

Военно-историческият музей - там определено има доста какво да види един човек. Като цяло всички забележителности и музеи на тази софийска територия.

emisof 4th March 2007 10:49

Син Сити - чалгата. Направо се умопомрачават там :lol:

milena127 4th March 2007 11:19

Аз ги водя в ресторант Витоша- на бул.Витоша. Там е битово и има половин часова интересна програма (в долната зала) с хора и питка с шарена сол- много им харесва.

plamen77 4th March 2007 12:38

Re: Къде бихте завели чужденец,за да представите София???
 
Цитирай:

Първоначално написано от blackvelvet
Здравейте, :)
Въпроса е следния...досега съм се сблъсквала само с чужденци които са посешавали и преди България и малко или много вече за поразгледали...Но
Сега ми се налага да представя София,на човек който никога не е бил тук...затова смятам,че първото впечатление е доста важно...та...питам и Вас :
Къде бихте го завели,какво непременно трябва да види и опита ???

Благодаря. усмихната вечер на всички


Филиповци

uspeh 4th March 2007 12:39

Хаха, да не пропуснеш и Женски пазар :lol:

Police MAIN 4th March 2007 13:15

Цитирай:

Къде бихте завели чужденец,за да представите София???
Илиянци! :lol:

Armand 4th March 2007 13:16

преди 2 седмици някъде ми се наложи да правя точно това - да поразходя из софия един белгиец за 3 дни и хич не е лесно, но според мен най-много му хареса една добра разходка на витоша, беше много впечатлен, че на 20 минути път от хотела му има ски писти, сняг, планина и т.н... иначе традиционните неща :) ал. невски, цум, моловете.. по заведения и така :)

Puppito 4th March 2007 14:36

ами може да го заведеш в драгалевци във "Воденицата" всички много ми го хвалят. в битов стил (но не някоя селяния) танцуват моми в традиционни български носии и то върху жарава. това примерно за вечерта, за да се докосне до истински българското. инче може да го заведеш в историческия музей, или в александър невски ..зависи какъв тип човек е и какво му допада.

Mena 4th March 2007 23:21

Моите гости от чужбина ги водя в Чепишев в Бояна, там никога не съм имала неприятни изненади, и менюто и обслужването са винаги на ниво, за разлика от "Национална ротисерия".
Много обичат и казината. :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.