Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11871)

milena69 17th March 2011 23:05

КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ?
 
Здравейте,съвсем нова съм тук,предстои ми мамопластика,но въпросът с избора на доктор така и не мога да го РАЗРЕША,извинете ме,ако за повечето тази тема че е скучна ,банална.....но наистина изчетох в пресата ,а и тук разнообразни мнения,но повечето си мисля че не са толкова актуални.....в повечето случаи сте въздържани или лаконични,а имам нужда точно от вашите мнения-трябва да взема правилното решение-ще съм ви БЛАГОДАРНА ДА СТЕ ИСКРЕНИ В ИЗКАЗВАНИЯТА СИ-без значение дали са позитивни или негативни,знам че се притеснявате да похвалите доктора си,за да не прозвучи като реклама,а освен това се въздържате да се оплачете от някого,за да не засегнете въпросния доктор-но все пак,НЕКА БЪДЕМ ПО-ОТКРОВЕНИ И ДИРЕКТНИ,НЕКА НЕ ПРЕМЪЛЧАВАТЕ ФАКТИ.....така си мисля,че все един от тримата ще излезе на преден план БЛАГОДАРЯ ВИ И ЩЕ ОЧАКВАМ ДА СЕ ВКЛЮЧИТЕ :1246:

Мариса 17th March 2011 23:08

прецени сама като се срещнеш и с тримата.от всеки има доволни и недоволни

milena69 17th March 2011 23:17

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
прецени сама като се срещнеш и с тримата.от всеки има доволни и недоволни

Да ти кажа от една среща и любезно отношение и доста общи приказки.....ми е трудно,около мен няма жени с импланти и нямам ниикакви наблюдения върху работата им,знам че доста от вас са с реоперации.....ясно е че невинаги причината е в докторите,но сигурно има и недоволни.....?а ако има доволни-от кого?

Мариса 17th March 2011 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Да ти кажа от една среща и любезно отношение и доста общи приказки.....

На консултацията се измерва,пробват импланти,гледат се резултати на хируга от снимки.

Мариса 17th March 2011 23:23

Тук всеки ще ти каже,че е доволен от хирурга си/ок-почти всеки/.
Аз съм доволна от Стоянов,но някои други не.Не съм доовлна от георгиев,но доста са..всичко е индивидуално;)

milena69 17th March 2011 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Да ти кажа от една среща и любезно отношение и доста общи приказки.....

На консултацията се измерва,пробват импланти,гледат се резултати на хируга от снимки.

В интерес на истината измервания ми направиха Енчев и Стоянов.....Георгиев само ми сложи едно ластично потниче,в което поставяше някакви подплънки.....за пропорции и измервания при него не стана въпрос.....основно започна да ми говори кои били "бутикови"модели импланти,кои били по-среден клас и т.н.не ми каза кои кубици са подходящи за мен,а ме остави аз сама да се харесам....

milena69 17th March 2011 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Тук всеки ще ти каже,че е доволен от хирурга си/ок-почти всеки/.
Аз съм доволна от Стоянов,но някои други не.Не съм доовлна от георгиев,но доста са..всичко е индивидуално;)

Доста са недоволните от Георгиев....аха,аз доколкото прочетох ти си била при Стоянов след Георгиев?

Мариса 17th March 2011 23:29

Знам,знам-георгиев си е такъв. :lol: Несериозен според мен.
За мен най-отговорния и сериозен е сегашния ми,защото ми направи гърдите,които исках.;)Енчев идея си нямам кой е и къде оперира.

Мариса 17th March 2011 23:31

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
аз доколкото прочетох ти си била при Стоянов след Георгиев?

аха,така се случи и се радвам,че си седнах на задника :lol:

milena69 17th March 2011 23:39

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Знам,знам-георгиев си е такъв. :lol: Несериозен според мен.
За мен най-отговорния и сериозен е сегашния ми,защото ми направи гърдите,които исках.;)Енчев идея си нямам кой е и къде оперира

Благодаря ти,Марисабела,ясно и точно ми отговори,дано и други дами да са така,ще взема под внимание мнението ти :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.