Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Перманентен грим - очна линия? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12192)

sianadimitrova 28th August 2011 10:38

Перманентен грим - очна линия?
 
Здравейте , искам да попитам какво ви е мнението за перманентния грим на клепачите , или така наречената очна линия ? Според вас заслужава ли си човек да си направи , неестествено ли стои ???

Oompa Loompa 28th August 2011 10:53

За мен не си заслужава :) Представи си че не те направят добре и че само след месец не е модерно да си с очна линия :)

sianadimitrova 28th August 2011 12:07

:connie: Това някога било ли е модерно ? Аз искам да си направя - първо , защото сама не мога да си слагам нито молив за очи , нито очна линия , а и нямам време всеки ден да се гримирам. Затова мисля , че би било полезно :)

Oompa Loompa 28th August 2011 12:55

Първо си задай въпроса дали ти отива после се научи да си я слагаш и чак тогава мисли за перманентен грим :) От написаното до сега оставам с убеждението , че си на не повече от 16 години ...

titi1 28th August 2011 21:42

Ако очна линия ти отива на окото си заслужава:connie:

sianadimitrova 28th August 2011 23:10

:) На 22 години съм , колкото и странно да е. Въпроса е , че никога не съм се гримирала сама , ако се гримирам сама спиралата ми е достатъчна за очите. Харесвам се когато ми сложат черен молив и на горен и на долен клепач , но не мога да разбера дали перманентния грим е същото?!

Decu 29th August 2011 12:23

Аз съм твърдо против всякакъв перманентен грим, първо защото може изобщо да не стане добре и да не се харесаш, второ защото ми стои изкуствено :) Разбира се това е мое мнение, виждала съм и чудесни резултати, но за себе си не бих го направила-поне засега :) Плюс това очната линия си е очна линия-за мен идва в повече в ежедневието. По-добре отделяй по 15-тина минути на ден за лек грим, а пък относно това как да го правиш, можеш да се посъветваш с професионалист, пък и има доста клипчета в интернет :)

titi1 29th August 2011 13:04

явно наистина не си виждала добре направен перманентен грим:razz:

Oompa Loompa 29th August 2011 17:25

Цитирай:

Първоначално написано от Decu (Публикация 752903)
... Плюс това очната линия си е очна линия-за мен идва в повече в ежедневието ...

Aбсолютно ! Особено на едно младо момиче! От два дена под въздействие на тази тема зех та си сложих очна линия :) реших да отскоча до махлянския пазар за малко домати и няма ти казвам колко нелепо се чуствах с очна линия и анцуг ...

titi1 29th August 2011 21:07

момичето най-вероятно говори за съвсем тънко поставена линия, колкото да подчертае окото

Oompa Loompa 29th August 2011 22:06

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 752955)
момичето най-вероятно говори за съвсем тънко поставена линия, колкото да подчертае окото

Ми и аз говоря за съвсем тънка очна линия ,а не дебела като на драматична актриса :1242:

titi1 30th August 2011 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani (Публикация 752966)
От 6-7 години съм с перманентен грим - очна линия :D

Препоръчвам го горещо ! Супер улеснение за хора които не умеят да се гримират или пък нямат време за това :grin:

Стига обаче да е направено при професионалист , а не начинаещ аматьор , че няма махане това нещо ! :wink:

:1259:
абсолютно, откак си направих веждите се родих!

Decu 30th August 2011 08:36

Не знам sianadimitrova доколкото разбирам рядко се гримира, как ще свикне да се гледа нон стоп с очна линия :)

titi1 30th August 2011 08:56

тъничката очна линия подчертава окото и стои много добре, на хора на които отива естествено.
Лесно се свиква с хубавото!

Decu 30th August 2011 09:16

Сигурно аз гледам от друга призма, понеже на мен изобщо не ми отива :bubblegum: Но все пак смятам, че очната линия не е подходяща за през деня :)

titi1 30th August 2011 09:21

а спиралата подходяща ли е за през деня, според теб?

Decu 30th August 2011 09:27

Искаш да ми кажеш, че спиралата е по-тежка като грим от очната линия+спирала? :) Аз лично ходя винаги със спирала, понеже съм руса и миглите ми също, на веждите си слагам молив :)

titi1 30th August 2011 12:16

Не, искам да ти кажа, че са еднакво тежки:)
И все пак уточнявам, че става дума за много тънка линия.

Oompa Loompa 30th August 2011 16:59

Цитирай:

Първоначално написано от Decu (Публикация 752985)
Сигурно аз гледам от друга призма, понеже на мен изобщо не ми отива :bubblegum: Но все пак смятам, че очната линия не е подходяща за през деня :)

Tи пък от ква призма гледаш бе :) Казва се не че не ти отива , а че имаш достатъчно хубави очи за да си позволиш да ходиш и без очна линия :1242:

Oompa Loompa 30th August 2011 17:01

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 752999)
Не, искам да ти кажа, че са еднакво тежки:)
И все пак уточнявам, че става дума за много тънка линия.

Тук не съм съгласна :) една спирала е Ок дори когато си по анцуг :1242:

Decu 30th August 2011 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 753008)
Tи пък от ква призма гледаш бе :) Казва се не че не ти отива , а че имаш достатъчно хубави очи за да си позволиш да ходиш и без очна линия :1242:

Истината е, че имам невероятни очи :girl_haha:

Decu 30th August 2011 22:27

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 753009)
Тук не съм съгласна :) една спирала е Ок дори когато си по анцуг :1242:

Точно:2043:

Oompa Loompa 31st August 2011 08:33

Aми приеми факта , че не всеки има нужда от подчертаване на красотата си :)

Oompa Loompa 31st August 2011 21:23

За мен пък приемливия вариант е спирала и гланц за устни :)

Decu 31st August 2011 22:33

Цитирай:

За мен пък приемливия вариант е спирала и гланц за устни
Цитирай:

п.п. Еле пък блондинка без грим , си е класика - измита чиния му казвам аз
Ако не си сложа спирала, гланц и малко руж съм си точно измита чиния, една колежка, която четири години ме е виждала само така, един път ме видя без грим и ме пита дали не съм плакала или нещо съм болна :1242:

Oompa Loompa 31st August 2011 22:39

Mи аз съм блондинка , ама не мисля че съм като измита чиния :)

titi1 1st September 2011 07:57

За моите 36 години все още не съм срещала жена, която без грим да ми харесва повече. Друго си е да се подчертае окото, колкото и красиво да е то.

Шоки 1st September 2011 08:30

Една позната си беше направила перманентен грим - очна линия. беше се получило много добре. То се слага една тънка линия в основата на миглите и подчертава много добре окото, а не се вижда че има грим. беше си и боядисала с боя за мигли миглите и дори сутрин като ставаше от леглото изглеждаше много добре. Еда моя приятелка пък си направи така веждите и резултата е ужасен - направиха ги едни дебели криви направо ужас и сега не може да ги оправи. Така , че ако се прави перманентен грим да се направи от качествен професионалист.

Decu 1st September 2011 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 753124)
Mи аз съм блондинка , ама не мисля че съм като измита чиния :)

Може, ако както примерно Ани е с една све бани по рождение, а не като мен-много бяла,с руси мигли и вежди.....и въпреки това не одобрявам перманентния грим, особено пък очна линия, ако е направена и не добре още повече.....

Oompa Loompa 1st September 2011 11:37

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 753133)
За моите 36 години все още не съм срещала жена, която без грим да ми харесва повече. Друго си е да се подчертае окото, колкото и красиво да е то.

Oт години макиажа за мен е само спирала и от време на време гланц за устни :)

Decu 1st September 2011 12:17

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 753153)
Oт години макиажа за мен е само спирала и от време на време гланц за устни :)

И за мен! Скоро ходих на професионален грим и честно казано цяла вечер се притеснявах дали не изглеждам като фолк певица, въпреки уверенията на всички че много ми отивало.Не харесвам тежък грим дори и вечер, а пък за през деня да не говорим.

titi1 1st September 2011 13:43

аз под грим не разбирам намацотена до челото...спиралата и гланца също са грим, нали така:smile:

lily.ana 1st September 2011 15:24

Тити, не знам 36 години какви жени си гледала, но има много ама много жени, които изглеждат поразително без никакъв грим :connie:

Dessislava 1st September 2011 22:12

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 753168)
Тити, не знам 36 години какви жени си гледала, но има много ама много жени, които изглеждат поразително без никакъв грим :connie:

Тук и аз съм съгласна и да добавя...или изглеждащи трагично със зле поставен грим :1242:

titi1 2nd September 2011 08:04

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 753168)
Тити, не знам 36 години какви жени си гледала, но има много ама много жени, които изглеждат поразително без никакъв грим :connie:

представи си само как биха изглеждали с лека спирала и гланц:2043:

Oompa Loompa 2nd September 2011 08:51

Мен пък не ме е срам да се показвам без гланц и грим :)

Мариса 2nd September 2011 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от Decu (Публикация 753156)
И за мен! Скоро ходих на професионален грим и честно казано цяла вечер се притеснявах дали не изглеждам като фолк певица, въпреки уверенията на всички че много ми отивало.Не харесвам тежък грим дори и вечер, а пък за през деня да не говорим.


Подкрепямммммм:)

Мариса 2nd September 2011 13:32

Цитирай:

Първоначално написано от sianadimitrova (Публикация 752865)
Здравейте , искам да попитам какво ви е мнението за перманентния грим на клепачите , или така наречената очна линия ? Според вас заслужава ли си човек да си направи , неестествено ли стои ???

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ЪБСУРД Е ТВА

Decu 2nd September 2011 15:31

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 753251)
Мен пък не ме е срам да се показвам без гланц и грим :)

Сю, аз не съм те виждала изобщо :connie:Нито със спирала, нито без :1242:

Oompa Loompa 2nd September 2011 16:44

Деси просто не живееш там където трябва :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.