Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Масаж (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8812)

JosephineDeBeauharnais 13th May 2009 18:08

Масаж
 
Конкретния ми въпрос е към жените:
Когато ходите на масаж и ви масажира мъж с какво се обличате, показвате ли си гърдите или си стоите със сутиен?

Solver 13th May 2009 18:12

Едни ги показват, други не, каква е целта на въпроса ти :) Дали да ги показваш ти? Какво общо би имало с останалите, ако 90% от тях ги показват - ще ги покажеш ли? :) Ако 90% от тях си ги показват на улицата - ти ще ги покажеш ли... Просто на това ми прилича целта на въпроса ти и не, че ме дразни, но ми стана интересно за истинската цел на въпроса ти :lol:

stelchi 13th May 2009 18:16

Обличаш се както ти е удобно. По време на масажа ( ако е на гръб) си по принцип без сутиен, покрита с чаршаф или кърпа, която масажистът смъква надолу. Ако е на цялото тяло, практиката е същата ( с бельо си), а масажистът открива краката ти като оставя интимните зони покрити. Разбира се, ако се чувстваш неудобно по някакви причини, никой няма да те задължи да се съблечеш :)

JosephineDeBeauharnais 13th May 2009 18:19

Просто до сега съм ходила при жени и не ми е правело впечатление дали съм по цици, но искам да ида при мъж и се притеснявам, защото незнам как е прието! :roll:

jolifille 13th May 2009 19:01

Re: Масаж
 
Цитирай:

Първоначално написано от JosephineDeBeauharnais
Конкретния ми въпрос е към жените:
Когато ходите на масаж и ви масажира мъж с какво се обличате, показвате ли си гърдите или си стоите със сутиен?

Аз като ходя на масаж,отивам с мисълта че ще ми правят масаж,не че ще си тарся секс :lol:

Stefi B 13th May 2009 19:05

Жена ми го прави,когато съм по гръб ми покрива гърдите с кърпа за да ми е по-топличко.Обожавам масажите :)

JosephineDeBeauharnais 13th May 2009 19:16

joli аз не търся секс. Защо всички все за секс си мечтаете, загоряли ли сте?!!

Би ли споделила конкретно със сутиен ли седиш и при мъж ли ходиш или при жена...

jolifille 13th May 2009 19:23

Цитирай:

Първоначално написано от JosephineDeBeauharnais
joli аз не търся секс. Защо всички все за секс си мечтаете, загоряли ли сте?!!

Би ли споделила конкретно със сутиен ли седиш и при мъж ли ходиш или при жена...

Не се сърди но по начина по който си го написала е нормално това да си помислим :wink: :wink:
Така по темата сериозно вече :lol: Свалям си сутиена винаги макар,че масажиста ми е даже ми е съсед :cool:

misheto7 13th May 2009 19:34

Re: Масаж
 
Цитирай:

Първоначално написано от JosephineDeBeauharnais
Конкретния ми въпрос е към жените:
Когато ходите на масаж и ви масажира мъж с какво се обличате, показвате ли си гърдите или си стоите със сутиен?

Както иска да ви звучи ,но никога жена не ми е правила толкова добър масаж колкото мъж -масажист.Не знам що не ми се отдава на девойките при който съм била ,пък и аз ходя заради конкретен проблем.Винаги се събличаш и оставаш само по прашки ,гащи или так каквото носиш.Не е удобно да си със сутиен когати ти правят масаж на гръб.През цялото време тялото ти е покрито с чаршаф освен зоната която масажират.Когато се обръщаш по гръб за да ти направят масаж на предната част на краката пак си завита с чаршафа и само краката ти са открити.Аз лично не виждам от какво се притесняваш ,като ти отиваш за нещо конкретно ,а той го прави щото му плащат.Нито си първата ,нито последната дето се съблича пред него и ще мачка :cool:

i_ani 13th May 2009 19:42

Re: Масаж
 
Цитирай:

Първоначално написано от misheto7

Както иска да ви звучи ,но никога жена не ми е правила толкова добър масаж колкото мъж -масажист.

Нормално е ...... Мъжете са много по-силни от жените ...:2037: :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.