Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

Марулка 5th October 2009 12:54

Цитирай:

Първоначално написано от кремена
и все още съм с отоци но след месец мога да кажа какъв е ефекта

Надявам се и да покажеш :wink: .на мен лично ще ми бъде доста интересно. :wink:

emiko 5th October 2009 12:56

Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
Цитирай:

Първоначално написано от кремена
и все още съм с отоци но след месец мога да кажа какъв е ефекта

Надявам се и да покажеш :wink: .на мен лично ще ми бъде доста интересно. :wink:

И на мен :wink:

кремена 5th October 2009 13:18

:D О непременно ,но след месец защото сега мога да уплаша някого ,или наи-малкото ще разобедя доста хора.Нямам тарпение да видя резултата и ако е добър даи боже да го препоръчам и да помогна на много хора

ina79d 5th October 2009 13:33

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
Цитирай:

Първоначално написано от кремена
и все още съм с отоци но след месец мога да кажа какъв е ефекта

Надявам се и да покажеш :wink: .на мен лично ще ми бъде доста интересно. :wink:

И на мен :wink:

Би ли обяснила как се прави самата операция - (липофилинга) на лицето.

кремена 5th October 2009 13:48

Взима се мазнина от тялото ти и се слага на лицето,като например:скули,бузките,по бръчките около очите и устата и като цяло се подобрява кожата с нови клетки и наи-важното твой.Аз също така си премахнах и силикона от гърдите и си направих мамопластика ако някои има въпроси и към нея няма проблем насреща съм :D

ina79d 5th October 2009 14:09

Цитирай:

Първоначално написано от кремена
Взима се мазнина от тялото ти и се слага на лицето,като например:скули,бузките,по бръчките около очите и устата и като цяло се подобрява кожата с нови клетки и наи-важното твой.Аз също така си премахнах и силикона от гърдите и си направих мамопластика ако някои има въпроси и към нея няма проблем насреща съм :D

Благодаря,
на теб къде точно ти слагаха и откъде те дупчиха? Значи може и под очите ?
Моля те пиши , защото тук май само ти си с такава интервенция, и виждаш ,че ни е много интересно. Моля те опиши я подробно.
Пък и е правена от д-р Кръстинова.

кремена 5th October 2009 14:19

Няма проблем :lol: на мен ми взеха мазнина от дупето,а ми поставиха на скулите,бузките и на бръчките около устните,сега като гледам имам по една много малка дупчика в косата над ушите,по точно от там се вкарва с игла под кожата.Мнението на Кръстинова е че специално за тази интервенция не е необходимо да се рискува през очите.Ако нещо се прави през очите то е премахването на торбичките...но не и поставяне на нещо...много е рисковано,а и над ушите не остават никакви белези.

ina79d 5th October 2009 14:53

Аз нямах впредвид през очите и неправилно се изразих"под очите", а ти си писала правилно по бръчките около очите. Ама толкова ти се зарадвах, че бързам да пиша и греша.
Моля, те огледай се хубаво, само две дупчици над ушите ли имаш ,за цялото това попълване.
Аз тук съм видяла една жена -прави я зетят на д-р Вачкова -(те са приятелки с д-р Кръстинова) и тя доколкото си спомням имаше под ушите, над ушите, в края на двете ноздри и в края на устните, но тя прави и липо на устните.

ina79d 5th October 2009 14:56

И още ,според Д-рката след колко време ще можеш да излизаш сред хора?

Harriet 5th October 2009 15:27

Цитирай:

Първоначално написано от кремена
Здравейте аз имах много сложна ринопластика при д-р Янков и въпреки че не си харесвам носа и ще правя нова при д-р Кръстинова в Париж,мога само да кажа че тои е страхотен лекар.Но колкото до това което вие искате да си направите на лицето тои не е специалист и затова ви разобеждава,аз имам същият проблем с околоочието и съм намерила наи-добрата в света за това нещо и това е Кръстинова.......Пробвала съм с бутокс няма ефект.Сега съм в Париж след липофилинг на лицето(правен от д-р Кръстинова) и все още съм с отоци но след месец мога да кажа какъв е ефекта

Моля ви, пратете ми и на мен снимки, когато дойде времето, защото живо ме интересува резултатът около очите. Аз възнамерявам да отида при д-р Янков в седмицата след 24.10. и също ще покажа снимки преди-след попълването с ХК и блокадата с ботокс.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.