Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Всичко за липосукцията и най-вече заслужава ли си? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3460)

Enerdji 24th March 2007 22:29

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
А и лично съм виждала не една жена на 40 без грам целулит ...кожа,опъната в/у стегнат мускул-това е характерно за много младите момичета-как става това :?: :!:

Това просто е генетика :2016:
Аз съм над 40 (верно е че спортувам много) и никога не съм имала целулит. За това пък имам бричове, което е не по малко зло, дори напротив бих казала. :(

Renkata 24th March 2007 22:33

:D Бенджи,вземи се редактирай и изтрии последното,дето е ситно :2035: :2020:

want 25th March 2007 10:58

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
А и лично съм виждала не една жена на 40 без грам целулит ...кожа,опъната в/у стегнат мускул-това е характерно за много младите момичета-как става това :?: :!:

Това просто е генетика :2016:
Аз съм над 40 (верно е че спортувам много) и никога не съм имала целулит. За това пък имам бричове, което е не по малко зло, дори напротив бих казала. :(

Права си това е само генетика:)Виждала съм моми4ета още на 13-14 и ве4е имат целулит.А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)

DeSIKOS 25th March 2007 13:27

Абе не съм съгласна, че е само генетика :!:
Аз на 17 год. имах целулит двете си ръце да пъхнеш вътре, и задник като табуретка голям!
Всичко е СПОРТ, ХРАНЕНЕ и НАЧИН НА ЖИВОТ по скоро отколкото генетика!

Danielka 25th March 2007 13:27

Права си това е само генетика:)Виждала съм моми4ета още на 13-14 и ве4е имат целулит.А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)[/quote]

Миличка, недей така. Аз лично спортувам доста активно и 2 пъти седмично правя масажи, но бричовете не помръднаха и именно затова прибегнах до липосукцията.

sladkatony 25th March 2007 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от want
А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)

Не точно така, от както се помня имам бричове (скоро ще приложа снимки) и никакъв спорт, диета или упражнение се справиха с тях, а всъщност нямам целулит и съм в норма с килограмите

Danielka 25th March 2007 13:42

И аз съм като теб sladkatony, килограмите ми са нормални за височината, видимо стегнати крака, но бричовете си стоят.....е да се надяваме, че вече ги няма. Още е рано да кажа дали има ефект липото, тъй като сам 3-ти ден, но доктора каза, че след 2-та седмица ще си проличи резултата. Ох, дано! :lol: Ще има и снимки, обещавам.

sladkatony 25th March 2007 13:46

:) ето го преди за след е още рано, минали са едва 24 часа :wink:
Паролата на лични !
П.П. После моля за обективни мнения :1257:

want 25th March 2007 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от DeSIKOS
Абе не съм съгласна, че е само генетика :!:
Аз на 17 год. имах целулит двете си ръце да пъхнеш вътре, и задник като табуретка голям!
Всичко е СПОРТ, ХРАНЕНЕ и НАЧИН НА ЖИВОТ по скоро отколкото генетика!

Може би най точно казано е комбинация от двете:)ген+спорт:)
Макар че аз съм спортувала активно от много малка и на 38 все още не мога да се оплача от излишни кила,целулит или бричове но сестра ми която е на 43 и никога не е спортувала изглежда по същия начин като мен:)така че ....:)

Enerdji 25th March 2007 19:00

Цитирай:

Първоначално написано от want
А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)

Ми да ти кажа честно по някога и ме мързи :oops: но по малко от 5 пъти в седмицата не тренирам. Като сложиш и клиентите с които работя и показвам упражнения стават достичка. Освен това през 2-3 месеца рехабилитаторите в залата ми правят серии масажи между 10 и 15 броя... ама генетика, нали ти казвам :wink:
За хранене не ща да говоря, от 20 години се храня здравословно (не че не си позволявам по някога глезотийки но рядко), не пия алкохол, газирано... абе само по мъже ходя да не би пък да е от това :2040: :biggrin:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.