Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

Мариса 8th October 2009 12:48

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
А някой има ли си на представа дали с промяна на теглото мазнината вкарана чрез липофилинг се влияе?
Тоест намалява ли мазнината с намаляването на теглото?
дано ме разберете какво имам предвид :? :roll:

Виж, ако свалиш над 10 кг - всичко би се повлияло - в този ред на мисли и лицето :arrow: устните. Но принципно при колебания в килограмите - не мисля, че точно там ще гориш калории..... :wink:

от хепароида устните ми спаднаха двойно :shock:
пак нищо нема да остане мисля :cry:

gwendoline 14th October 2009 13:28

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
от хепароида устните ми спаднаха двойно :shock:
пак нищо нема да остане мисля :cry:

:shock: Не мога да разбера как изобщо си помисли, че нищо не ти е останало от липофилинга в устните, че и за импланти мислиш...? :shock: :idea: :?: Аз по-обемни устни от твоите сега незнам да съм срещала :!: :idea: :roll:

Марулка 14th October 2009 13:53

:roll:

Rochellkaa 14th October 2009 15:53

Един въпрос-не съм запозната толкова с уголемяването ан устни,но все пак ако го направя има ли възможност устните ми да се деформират след време ? Да загубят формата си или пък да изглеждат неестествено по друга причина ?

Мариса 14th October 2009 17:39

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
от хепароида устните ми спаднаха двойно :shock:
пак нищо нема да остане мисля :cry:

:shock: Не мога да разбера как изобщо си помисли, че нищо не ти е останало от липофилинга в устните, че и за импланти мислиш...? :shock: :idea: :?: Аз по-обемни устни от твоите сега незнам да съм срещала :!: :idea: :roll:

Гуен всеки ден спадатттттттт,тва са снимки от дни.Днес вече изтъняха.Логично,че след седмица нищо няма да е останало.

lady666 15th November 2009 00:23

Някой знае ли доктор, който прави липофилинг във Варна? Благодаря предварително

lady666 16th December 2009 19:48

Здравейте. аз вече си имам устни от д-р Тонев. Изключителен доктор и екип! само на 7дни сам и са ми добре .. дано останат за по-далгичко :)

lady666 16th December 2009 19:49

Цитирай:

Първоначално написано от lady666
Здравейте. аз вече си имам устни от д-р Тонев. Изключителен доктор и екип! само на 7дни съм и са ми добре .. дано останат за по-дългичко :)


petiarad 17th December 2009 10:32

Браво лейди666 . Много се радвам за теб!! Дано дълго време да се радваш на новите устни!!!

mihaelka 17th December 2009 16:32

честито :D и аз напоследък мисля за този метод...кажи lady666 какви са ти впечатленията ти от Тонев,колко сс сложи,цена :roll: всичко :) и пак честито,да им се радваш и да ги ползваш със здраве :1242:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.