Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

Мариса 20th August 2013 22:04

За всяка операция се изискват кръвни изследвания,но хирурга дава бланка с нужните такива,ако не се правят в клиниката.

tyning 21st August 2013 15:47

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 791737)
За всяка операция се изискват кръвни изследвания,но хирурга дава бланка с нужните такива,ако не се правят в клиниката.

Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ... :( за другото лято дано да съм се издокарала , чудя се дали има вариант да направя липофилинг и да сменя имплантите на гърдите едновременно, дали ще се навие Стоянов и ако се навие прави ли отстъпки :1246:

Мариса 22nd August 2013 12:53

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 791769)
Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ... :( за другото лято дано да съм се издокарала , чудя се дали има вариант да направя липофилинг и да сменя имплантите на гърдите едновременно, дали ще се навие Стоянов и ако се навие прави ли отстъпки :1246:

Но той ще те пита дали си слагала скоро филъри,трябва да е резорбирано всичко.3 е доста добро число,може и с 2 пъти да си доволна :)При мен са налагаше повече пъти,защото устата ми беше мега зле след ръцете на николай георгиев.Не можех да задържам мастни клетки в дясната страна,защото имаше множество сраствания и наранявания.И положението беше доста криво и несиметрично.Дори сега има някои места за доизпипване но ще коригирам заедно с процедурата за стволови клетки.
Да,можеш.Аз така направих първия път при него и непременно му кажи,че искаш няква отстъпка.Ако не си направиш "устата" той нищо няма да каже,нали е бизнесмен все пак ..хаха.Аз го питах за отстъпка като ми сменя имплантите и прави устните,но да ти кажа честно не помня колко беше.Не повече от няколко стотин евро,но пак е нещо,нали?!:)

Pufpaf 23rd August 2013 13:31

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 791769)
Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ... :(

Тунинг ти и в някои други работи :2035: ако си такава ненастисница, направо не ми се мисли :mrgreen:
Страстна, ненаситна с големи гърди и устни :2007: , аз ще излизам от тая тема, че тук стана много горещо :1252:

Мариса 29th August 2013 08:50

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791842)
Тунинг ти и в някои други работи :2035: ако си такава ненастисница, направо не ми се мисли :mrgreen:
Страстна, ненаситна с големи гърди и устни :2007: , аз ще излизам от тая тема, че тук стана много горещо :1252:

Аре стига простотии и в тая тема,?!!!!!!!!!!Аман от лигавщини,пффф

Pufpaf 29th August 2013 10:58

Нали ти бях безразличен, защо тогава след вчерашният спор, сега се чудиш в коя тема да ме наклепеш ?! Видно е, че нямаш грам чувство за хумор, но за сметка на това яда и злобата са ти в излишък. Това съм го писал не за теб, така че какъв ти е проблема ? tyning е готина мацка и ще и го казвам по какъвто си искам начин и където аз реша !!!

Мариса 29th August 2013 14:11

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791952)
Нали ти бях безразличен, защо тогава след вчерашният спор, сега се чудиш в коя тема да ме наклепеш ?! Видно е, че нямаш грам чувство за хумор, но за сметка на това яда и злобата са ти в излишък. Това съм го писал не за теб, така че какъв ти е проблема ? tyning е готина мацка и ще и го казвам по какъвто си искам начин и където аз реша !!!

АБЕ ПИЧ,ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ? Не можеш ли да четеш?ПРЕСТАНИ С ТЪПИЯ СПАМ,ако имаш да казваш нещо на някой го прави на друго място,а не всички останали да са длъжни да те четат,сега разбра ли вече,че го обясних като на дете?
Форумът не твой,че да правиш квото си искаш в него,длъжен си да се съобразяваш!приеми го,че хората не ги вълнува всичо,което мислиш и изливаш по една или друга причина,тцтцтцц.Толкоз подробно да се налага да го обяснявам,нямам думи просто..Тва място тотално пропадна,затва са останали такива спамаджии....

Pufpaf 29th August 2013 14:44

Негативната енергия, която генерираш ще ти съсипе здравето, а също влияе негативно и на околните !
Бори се с тези емоции и не ги допускай, казвам ти го за твое добро !

Мариса 29th August 2013 15:34

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791960)
Негативната енергия, която генерираш ще ти съсипе здравето, а също влияе негативно и на околните !
Бори се с тези емоции и не ги допускай, казвам ти го за твое добро !

:1228:
Вземи прочети кво написах пак,а не ми се прави на психолог,не ти се Удава.Кое е добро за мен, ти си никой да казваш!
То на такива като теб май наистина не трябва да се обръща внимание,ще си взема поука ;)

tyning 4th September 2013 19:24

Интересно ми е да разбера , дали след липофилинг е възможно да се поставя филър , как мислите ? Мисълта ми е такава , да речем ако се получат неравности , несъразмерности от липото може ли да се ползва филър като алтернативен вариант
/временен/


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.