Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

Мариса 17th September 2013 17:07

Асдис,щом Стоянов ти е казал така,значи е вярно.Недей да се вкарваш във филми и хич не се притеснявай.Видях съобщението ти.Аз снимки съм поствала доста пъти вече,но ако искаш да видиш всичките ела във фейсбук,че не ми се занимава пак да поствам :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001488880941

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 792486)
Да се поизпълни (предимно горната) и да си остане така, не ми се иска да си мисля, че ще вземе да "спихне", ако мога така да се изразя или пък още по-лошо да остане на бабунки...

От веднъж най-вероятно няма да си доволна,ако искаш видимо да се поизпълни,защото натрупването започва след 2-я път.А пък бабунки е абсурдно да получиш,ако не искаш бомбастик ефект,който се постига чааак след няколко операции,ако си с тънки устни;)

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 792476)
Мисля или по точно се надявам, след липофилинга, да няма неравности или ако има, то нали има вариянт да ти остане от преработената и обогатена мазнинка и да ти я допълнят?!

Няма да има неравности,ако не желаеш наистина доста по-големи устни/примерно 4 пъти по-големи/,а мазнината няма как да остане и да ти дослагват същата за следващ път.Изчислява се количеството,което ще бъде издърпано от корема да стигне само за 1 процедура.

Асдис 17th September 2013 20:41

Мариса разгледах снимките,устните ти и въобще лицето ти много ми напомня на Анджелина Джоли ,стоят много хубаво и това доколкото прочетох от 3 пъти липофилинг. Моите ми устни въобще ги няма и се надявам един липофилинг да ми е достатъчен

tyning 17th September 2013 21:00

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792504)
Мариса разгледах снимките,устните ти и въобще лицето ти много ми напомня на Анджелина Джоли ,стоят много хубаво и това доколкото прочетох от 3 пъти липофилинг. Моите ми устни въобще ги няма и се надявам един липофилинг да ми е достатъчен

И моите хич ги няма за тва се надявам искрено от третия път да ми се получи желания резултат , а Мариската е 4 липофилинга

Мариса 17th September 2013 23:15

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792504)
стоят много хубаво и това доколкото прочетох от 3 пъти липофилинг. Моите ми устни въобще ги няма и се надявам един липофилинг да ми е достатъчен

ОООО,само от веднъж не става.Първият път е най-тегав,защото почти нищо не остава и помня как съм чакала да минат минимум 4,5 месеца за следващото инжектиране,хихи :)
4 пъти при мен,защото не можех да задържа в дясната страна,тоест резорбирах почти всичко поради първите ми 2 липофилинга при един некадърник.Та същия беше наранил зоната в дясно и имаше брутални сраствания.То и сега имам асиметрия,ама по-натам ще коригирам.

Асдис 21st September 2013 17:26

Липофилинга мина,как се притеснявах заради пълната упойка и самата операция,но екипа на Стоянов е страхотен,сестрите са много милички,точно те ми помогнаха да не съм толкова притеснена като ми обясниха за упойката поне 10 пъти,защото само за това питах. Сега операцията не ми се струва нещо особено пред това да изтърпя огромните си устни. Моите устни в началото никакви ги нямаше,а сега са като два кренвриша-огромни. В епикризата пише ,че имам 5мл в устните,зная че ще спаднат и спадат всеки ден,но си е неудобство.Бях чела ,че момичета от форума не могат да си мият зъбите и аз бях така първия ден,пиех със сламка,целия ден все нещо ми беше смешно и като се усмихна имам чувството ,че ще се сцепят...Фъфля и това ми е големия проблем,не стига че никъде не смея да изляза,ама и по телефона не ме разбират.

tyning 21st September 2013 19:58

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792630)
Липофилинга мина,как се притеснявах заради пълната упойка и самата операция,но екипа на Стоянов е страхотен,сестрите са много милички,точно те ми помогнаха да не съм толкова притеснена като ми обясниха за упойката поне 10 пъти,защото само за това питах. Сега операцията не ми се струва нещо особено пред това да изтърпя огромните си устни. Моите устни в началото никакви ги нямаше,а сега са като два кренвриша-огромни. В епикризата пише ,че имам 5мл в устните,зная че ще спаднат и спадат всеки ден,но си е неудобство.Бях чела ,че момичета от форума не могат да си мият зъбите и аз бях така първия ден,пиех със сламка,целия ден все нещо ми беше смешно и като се усмихна имам чувството ,че ще се сцепят...Фъфля и това ми е големия проблем,не стига че никъде не смея да изляза,ама и по телефона не ме разбират.

Честитооо ! Асдис разкажи ми подробно моля теее , боли ли те корема и устните , какви иследвания прави и колко стоя в клиниката , кога ти е следващата консултация ? Прати ми снимки преди и след , моля те!

Асдис 21st September 2013 20:41

Като отидеш на консултация ще ти дадат списък с изследванията,можеш да ги направиш и в клиниката,но не в деня на операцията. Тръгнах си от клиниката веднага след операцията,дадоха ми епикриза и в петък ще ходя да ми махнат конците.Нямам болки,не се притеснявай излишно е...първите два дни е гадничко,при мен втория ден беше ужасно с тези огромни устни.Снимки мислих да кача като станат 2 седмици или месец,ако искаш и сега мога да ти пратя,но защо да се плашиш.

tyning 21st September 2013 21:15

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792632)
Като отидеш на консултация ще ти дадат списък с изследванията,можеш да ги направиш и в клиниката,но не в деня на операцията. Тръгнах си от клиниката веднага след операцията,дадоха ми епикриза и в петък ще ходя да ми махнат конците.Нямам болки,не се притеснявай излишно е...първите два дни е гадничко,при мен втория ден беше ужасно с тези огромни устни.Снимки мислих да кача като станат 2 седмици или месец,ако искаш и сега мога да ти пратя,но защо да се плашиш.

Прати ми моля те на лични , поне да знам какво мечака

Асдис 22nd September 2013 10:21

http://asdis.snimka.bg/other/lipofiling.776668.31595524 парола 0001 първата снимка са моите ми устни ,а другите са пет дни след липофилинга. Вторият ден бяха най-големи,но беше само един ден :)

Мариса 22nd September 2013 16:28

Асдис,честити устни :*
Не са кой знае колко оточни,моите бяха 2 пъти по-огромни,но пък на мен Стоянов ми слагаше винаги максимума:8мл.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.