Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

Ava-ava 13th February 2009 12:28

Гуен, аз съм с два липофилнг. :wink: Мислих, че знаеш :roll:

Резултата след втория е още по-видим. Уж липофилинга не бил за контур, но аз си имам и контур и малко обем. При мен от първия не остана толкова мнго колкото при теб. Може би защото съвсе нямах устни преди това + вероятно защото разграждам всичко доста бързо.

И аз се замислям за трети липофилинг, но както казах ме е страх да не взема да разваля резултатите до сега, защото все пак при дупченето може да се засегнат и повредят вече захваналите се липоклетки :roll: Може и изобщо да неетака, не знам не съм питала. Това са мои разсъждения :roll:

gwendoline 13th February 2009 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
може да се засегнат и повредят вече захваналите се липоклетки :roll:

Аз, доколкото знам, са необходими три месеца, за да се захванат, затова и след този период се подновява процедурата при желание. Иначе не знаех, че си с втори липофилинг, :oops:
Колко кубика ти сложиха при повторната процедура...? При мен мисля евентуално да са на половината на предишните, да не прекаля...но ще чуя и друго мнение първо.

Ava-ava 13th February 2009 17:21

Първия път ми сложиха в горната и долната по 5 кубика, горе май беше 5.5 кубика. Втория път 4.5 горе, 4 кубика долу.

Аз повторих след 4 месеца.

За повреждането на вече захваналите се клетки имах в предвид, че при дупченето мога да бъдат прободени и повредени и вместо да се натрупа ефекта, да стане същото, заради повредените(ако има такива) клетки или пък да си загубя и сегашния ефект :roll:

Не знам дали ме разбра какво искам да кажа

Ако си правя трети път пак ще сложа толкова колкто и до сега не по малко от 4 кубика. Щото все пак остават не повече от 10-20%. Или поне при мен остава малко. Ако си от щастливките, които не резорбират толкова активно, с два пъти ще си ОК. Има и хора при които никога не става.
Аз май съм средното положение. Нито с веднъж да става, нито пък да няма съвсе ефект :wink:

При всички случаи няма да срешиш с повече и няма да стане прекалено. Не съм виждала прекален резултат от липофилинг :wink:

gwendoline 13th February 2009 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
Първия път ми сложиха в горната и долната по 5 кубика, горе май беше 5.5 кубика. Втория път 4.5 горе, 4 кубика долу.

:shock: :shock: :2009: Ти ме уби направо..... :2040: А аз си мислех, чу слагам по много...че аз не можех да си затворя устата от обърната долна устна.... не знам при теб как е било... Всъщност нахално ли ще е да те помоля за снимка на устните след първия и втория липофилинг (не се притеснявай, ако не искаш да ми пратиш - достатъчно ми е и инфото, което ми даваш :idea:)
Направо ми обърка представите..... :2005: :cool:

snejinkata 14th February 2009 10:39

Stunning дай да видим де :) Качи някоя снимчица! :wink:

Ava-ava 16th February 2009 22:46

Аз пък държа да внеса малко разяснение за липофилинга. Стигнах до извода, че мазнината трябва да е центрофугирана преди да се инжектра, защото така се гарантират повече захванали се клетки най-малкото защото само живи такива се инжектират.

Преди да се правя аз четох много по въпроса и странното беше, че точно обратната теория беше застъпена и аз изрично питах лекарите не само дали правят липофилинг, но и дали центрофугират мазнината, защото не желаех тя да бъде центрофугирана. :roll:

Хубаво е да го знаете и да питате лекарите кой метод подкрепят и използват.

katrin_d 12th March 2009 12:01

za lipofilinga
 
аз искам да питам от къде ви взимаха мазнина за липофилинга на устни, мене ми взеха от пъпа преди 3 дни, още не са ми махнали и конците, а зверски ме боли там, едва ходя, при вас така ли беше ?

chervenata 12th March 2009 18:20

попринцип взимат от ханша там е мястото което най малко се влияе на диети и упражнения от вътрешен слой назнина и до колкото знам от там най мн издържа

gwendoline 13th March 2009 13:32

Re: za lipofilinga
 
Цитирай:

Първоначално написано от katrin_d
аз искам да питам от къде ви взимаха мазнина за липофилинга на устни, мене ми взеха от пъпа преди 3 дни, още не са ми махнали и конците, а зверски ме боли там, едва ходя, при вас така ли беше ?

Принципно най-подходящото място за липографтинга е долната част на корема (при някои дадености - около пъпа) като при теб. Това в случай, че не си правиш липосукция.

junglegirl 13th March 2009 16:37

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
За повреждането на вече захваналите се клетки имах в предвид, че при дупченето мога да бъдат прободени и повредени и вместо да се натрупа ефекта, да стане същото, заради повредените(ако има такива) клетки или пък да си загубя и сегашния ефект :roll:

Това между другото звучи много вероятно и логично :roll: Някой говорил ли е с лекар за това?Ама "честна лекарска" :D :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.