Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

Мариса 22nd November 2010 13:24

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
Marisabela, страшни гърдички :1242: харесвам много такива огромни :) моите одавна ми малеят.. ама както и да е. Въпросът ми е, вече сигурно ставам досадна и ме хваща параноята, ама кога за първи път излезе без маска и хората не са те гледали много странно? :)

аааа,Мерси,но не са огромни.Нормални са си:)

Мисля,че една седмица бръмчах с маската :lol:
След това просто ми писна и пак ме гледаха като треснати,но просто не ми пукаше:)

zvezdichka1 22nd November 2010 13:33

И на мен много ми писна, ама с тая обърната долна устна... просто съм много плашеща още.. що така се обърна толкова много..нямам обяснение. Искам да кажа, че вчера за първи път спадна толкова много за един ден, щом вечерта аз виждах разликата.. Да се надявам, че отсега нататък всеки ден ще спада така :)

Мариса 22nd November 2010 13:38

ще спаднат,че ще ти се иска да не са :lol:

i_ani 22nd November 2010 13:45

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
ама с тая обърната долна устна... просто съм много плашеща още..

Според мен преди липофилинга устните ти са изглеждали по-добре ...И не долната е плашеща , а горната ..., защото при теб се е получил ефектът - заешка уста :roll: :oops: :oops:

mira_sm 22nd November 2010 13:50

Определено не се очаква да останат така.
Устните на Деси от пълна промяна непосредствено след процедурата също са изглеждали така: http://old.eva.bg/images/stories/iss...operaciata.jpg

И пише, че и тях ги е правил Стоянов.

mira_sm 22nd November 2010 13:52

Уфффф...
http://old.eva.bg/images/stories/iss...operaciata.jpg

Мариса 22nd November 2010 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от mira_sm
Определено не се очаква да останат така.
И пише, че и тях ги е правил Стоянов.

Разбира се,че няма да останат така.Кой мозък би си го помислил :lol:
Да,той ги е правил,виждала съм нейни снимки в клиниката като бях на консултация :wink:

mira_sm 22nd November 2010 13:59

Еее, много е кофти да не може да се редактира. :lol:
Мислех, че картинката не се вижда - явно когато съм логната, не мога да видя картинките. Аз затова и по едно време бях забравила въобще, че имам лентичка.
Само не знам дали се отнася само за собствените мнения, или и за чуждите.
И, естествено - "Пълна промяна" - с главна буква и кавички. :D

mira_sm 22nd November 2010 14:00

Уточнението беше към поста на i_ani. :)

zvezdichka1 22nd November 2010 14:04

Цитирай:

Първоначално написано от mira_sm
Определено не се очаква да останат така.
Устните на Деси от пълна промяна непосредствено след процедурата също са изглеждали така:

И пише, че и тях ги е правил Стоянов.

Аз също гледах тези снимки и на мен ми се струва, че моите имат нещо общо с устните на Деси, говоря за дните след липофилинга, нейните иначе преди са доста по-добре от моите. На мен нейният краен резултат ми харесва много, но едва ли при мен ще бъде така. Определено няма начин да останат така, както са сега, това не ме притеснява, те толков амного още ще спаднат, че тогава ще искам да спрат да спадат. А сега ме притесняват, че не спадат, защото трябва да се връщам на работа, не за друго.

zvezdichka1 22nd November 2010 14:05

Да, и тях той ги е правил, аз даже предаването съм гледала.

Мариса 22nd November 2010 14:08

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
На мен нейният краен резултат ми харесва много, но едва ли при мен ще бъде така. Определено няма начин да останат така, както са сега, това не ме притеснява, те толков амного още ще спаднат, че тогава ще искам да спрат да спадат. А сега ме притесняват, че не спадат, защото трябва да се връщам на работа, не за друго.


Ние сме различни,не можеш да искаш сходни форми като на някой друг.
И на мен ми харесват устните на анджелина,но знам че никога не бих имала такива
:wink:

Ще ти се иска да спреш спадането след известно време,но е необратимо.За целта се налага следваща операция.

zvezdichka1 22nd November 2010 14:14

Цитирай:

Първоначално написано от mira_sm
Еее, много е кофти да не може да се редактира. :lol:
Мислех, че картинката не се вижда - явно когато съм логната, не мога да видя картинките. Аз затова и по едно време бях забравила въобще, че имам лентичка.
Само не знам дали се отнася само за собствените мнения, или и за чуждите.
И, естествено - "Пълна промяна" - с главна буква и кавички. :D

:) това с редактирането наистина е гадно, като си чета някои постове... звуча все едно съм втори клас :oops: като недоглеждам.. така ще е :)

zvezdichka1 22nd November 2010 14:20

Ние сме различни,не можеш да искаш сходни форми като на някой друг.
И на мен ми харесват устните на анджелина,но знам че никога не бих имала такива
:wink:

Ще ти се иска да спреш спадането след известно време,но е необратимо.За целта се налага следваща операция.[/quote]

Сигурна съм, че ще искам в един момент да спрат да спадат :) Не си въобразявам, че ще отида при кякой доктор и ще му кажа: "Искам устни като на ... някоя си" и ..хоп, хайде имам ги. Разбира се, че всичко зависи от "оригиналните" устни, затова аз искам преди всичко повече обем и след това каквото може да се доизкусури - добре дошло :)

Мариса 22nd November 2010 14:22

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
аз искам преди всичко повече обем и след това каквото може да се доизкусури - добре дошло :)

Ще го имаш :wink:

zvezdichka1 22nd November 2010 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela

Ще го имаш :wink:

:lips: :lips: :lips: на мен това ми е достатъчно :)

want 22nd November 2010 19:29

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
ама с тая обърната долна устна... просто съм много плашеща още..

Според мен преди липофилинга устните ти са изглеждали по-добре ...И не долната е плашеща , а горната ..., защото при теб се е получил ефектът - заешка уста :roll: :oops: :oops:

Toчно :) и мен точно това ме стрестна :)Дано не остане така .

zvezdichka1 22nd November 2010 20:09

Цитирай:

Първоначално написано от want
Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
ама с тая обърната долна устна... просто съм много плашеща още..

Според мен преди липофилинга устните ти са изглеждали по-добре ...И не долната е плашеща , а горната ..., защото при теб се е получил ефектът - заешка уста :roll: :oops: :oops:

Toчно :) и мен точно това ме стрестна :)Дано не остане така .

:lol: Ее, глупости, как ще остане така! То дали нещо изобщо ще остане, ама все се надявам, че ще се задържи малко. На снимките, които съм виждала след първи липофилинг, може да не е голяма, но нявсякъде има разлика.

want 22nd November 2010 20:46

Значи нищо не ме дразни така както думата "глупости"....

Divinemouse 22nd November 2010 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от want
Teзи снимки след липофилинг ли са ?? ако е така резултата е направо плашещ, дано след време изглеждат по добре .

мисля,че ще се разкрещиш,ако отвориш снимката от третия ден след липофилинга

http://media.snimka.bg/7400/021054402.jpg


:lol: :lol: -това е плашещо

Това не е плашещо ,а напротив лТвоята форма на устните е много правилна и съразмерна също ,на девойката долната е много по голяма и от там може би се е получил такъв резултат .
I-ani е права ..

zvezdichka1 22nd November 2010 21:44

Цитирай:

Първоначално написано от want
Значи нищо не ме дразни така както думата "глупости"....

Sorry, want :) Последното нещо, заради което пиша в този форум, е за да дразня когото и да било :) Мислех, че хората тук са наясно, че при този метод резултатът не се вижда нито на втория, нито на петия, нито на десетия ден..

gwendoline 23rd November 2010 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
Цитирай:

Първоначално написано от want
Значи нищо не ме дразни така както думата "глупости"....

Sorry, want :) Последното нещо, заради което пиша в този форум, е за да дразня когото и да било :) Мислех, че хората тук са наясно, че при този метод резултатът не се вижда нито на втория, нито на петия, нито на десетия ден..

Така е... няма да останат така, споко. Друг е въпроса, че ефектът крайният едва ли ще те удовлетворява, тъй като устните ти няма да са много по-различни от първоначалното им състояние след първи липофилинг. Но това - след повече от половин година ще се види....

want 23rd November 2010 09:00

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
тъй като устните ти няма да са много по-различни от първоначалното им състояние след първи липофилинг.

Това как да го разбирам? че ще останат такива каквито са сега ли ?

want 23rd November 2010 09:01

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
Цитирай:

Първоначално написано от want
Значи нищо не ме дразни така както думата "глупости"....

Sorry, want :) Последното нещо, заради което пиша в този форум, е за да дразня когото и да било :) Мислех, че хората тук са наясно, че при този метод резултатът не се вижда нито на втория, нито на петия, нито на десетия ден..

Не не сме ясно :) нали не мислиш че всяка втора е с липофилинг :)

gwendoline 23rd November 2010 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от want
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
тъй като устните ти няма да са много по-различни от първоначалното им състояние след първи липофилинг.

Това как да го разбирам? че ще останат такива каквито са сега ли ?

Първоначалното им състояние, имам предвид такива, каквито са й били.

mira_sm 23rd November 2010 09:30

Цитирай:

Първоначално написано от want
Не не сме ясно :) нали не мислиш че всяка втора е с липофилинг :)

Мога ли да използвам твоя израз: "ограмотете се малко, де"? :wink:

Мариса 23rd November 2010 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от mira_sm
Цитирай:

Първоначално написано от want
Не не сме ясно :) нали не мислиш че всяка втора е с липофилинг :)

Мога ли да използвам твоя израз: "ограмотете се малко, де"? :wink:

всеки допуска грешки,особено пък аз :lol:

Мариса 23rd November 2010 10:06

Want,аз съм с 4 :lol: :lol:

zvezdichka1 23rd November 2010 10:55

Цитирай:

Първоначално написано от want

Не не сме ясно :) нали не мислиш че всяка втора е с липофилинг :)

Want, не мисля, че всяка втора е с липофилинг, но мисля, че няколко страници назад Marisabela ти беше казала, че устните след девет или десет дни, огромни (в нейния случай) или несъразмерни и безформени (в моя), нямат нищо общо с крайния резултат, при който най-вероятно разликата с първоначалното положение ще е незадоволителна (поне в моя случай с изключително кривата и малка горна устна).
Снимките ги сложих, за да могат хора като Patrisha и Mira_sm, за които е важно как ще изглеждат дни след операцията, защото не разполагат с много време за възстановяване, да имат представа за отока. Аз си давам сметка, че устните ми са ужасни сега (а и преди това, аз винаги слагам молив, за да изравня горната устна), но това положение е много далече от крайния резултат.

mira_sm 23rd November 2010 11:12

Тук е мястото да благодаря за снимките и за инфото ден по ден за периода на спадането. Наистина е полезно да се придобие представа, макар че всеки оток сигурно е индивидуален (как звучи, ама така, де :D).

zvezdichka1 23rd November 2010 11:25

Цитирай:

Първоначално написано от mira_sm
Тук е мястото да благодаря за снимките и за инфото ден по ден за периода на спадането. Наистина е полезно да се придобие представа, макар че всеки оток сигурно е индивидуален (как звучи, ама така, де :D).

:D :D Ама си е точно така. Отокът си е СТРОГО индивидуален :D :D Снимки, инфо, форуми, ама всеки организъм си е различен и реагира на такива интервенции по различен начин.

Мариса 23rd November 2010 11:50

Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
:D :D Ама си е точно така. Отокът си е СТРОГО индивидуален :D :D Снимки, инфо, форуми, ама всеки организъм си е различен и реагира на такива интервенции по различен начин.


напълно естествен процес,всички сме различни:)

want 23rd November 2010 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от mira_sm
Цитирай:

Първоначално написано от want
Не не сме ясно :) нали не мислиш че всяка втора е с липофилинг :)

Мога ли да използвам твоя израз: "ограмотете се малко, де"? :wink:

Можеш да ги използваш но когато става дума за ограмотяване от общ произход и когато засяга здравето на всеки :) Но когато става дума за прищявка си е въпрос на личен избор :)
Това което съм виждала до сега като липофилинг на устни не ми харесва и нямам намерение да си правя :)

Мариса 23rd November 2010 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от want
Това което съм виждала до сега като липофилинг на устни не ми харесва и нямам намерение да си правя :)

значи нямаш нужда:)

want 23rd November 2010 20:17

Никога не е достатъчно :lol:

patrisha 23rd November 2010 20:24

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от zvezdichka1
:D :D Ама си е точно така. Отокът си е СТРОГО индивидуален :D :D Снимки, инфо, форуми, ама всеки организъм си е различен и реагира на такива интервенции по различен начин.


напълно естествен процес,всички сме различни:)

Така е, но човек трябва да е склонен да очаква на-лошия вариант...Щото ако си предвидил 4-5 дни отпуск, а се окаже че ти трябват 10, ще се чудиш как да се пояниш на работа и какво да обясняваш. :lol:
Така че благодаря за снимките! Информацията винаги е от полза!

Мариса 24th November 2010 10:01

От самото начало се знае времето за възстановяване-2 седмици са напълно достатъчни независимо какво количество е инжектирано в устните :wink:

Аз днес ще кача да видите,че са спаднали много и много ме е яд,че има още лека асиметрия и ще си помисля дали пак ще се бода заради дясната част :?

zvezdichka1 26th November 2010 08:59

[quote="marisabela"]От самото начало се знае времето за възстановяване-2 седмици са напълно достатъчни независимо какво количество е инжектирано в устните :wink:

Аз явно не се справям лесно с отоците :( , защото днес правя две седмици и не съм съвсем за пред хора. Да не говорим, че от едната страна отокът е по-голям.. НО! Хората, на които им предстои липофилинг, да не се стряскат, защото, както изглежда, аз съм изключение от нормите :). Някъде във форума четох, че повечето се харесват най-много след около две седмици някъде...
Ще гледам по-късно да кача снимки.

gwendoline 26th November 2010 09:05

И аз не ставах за пред хора на две седмици....Чак след третата....и тогава точно си харесвах устните най-много... :cool: И при двата липофилинга беше така :cool:

zvezdichka1 26th November 2010 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
И аз не ставах за пред хора на две седмици....Чак след третата....и тогава точно си харесвах устните най-много... :cool: И при двата липофилинга беше така :cool:

Gwendoline, благодаря ти, че сподели, защото бях започнала да си мисля, че аз съм каръка при липофилинга :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.