Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

gwendoline 13th March 2009 16:42

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Някой говорил ли е с лекар за това?Ама "честна лекарска" :D :D

Е колко клетки пък толкова да се "набучат" и повредят, бе Джангълче....? :wink: :lol:
Аз имам намерение да повтарям процедурата и ще докладвам има ли по-добър ефект или съм им разказала играта на мастните клетки и си го връщат тъпкано.... :wink: :lol:
(Айде бе мацко, къде се загуби, липсваш ми...)

junglegirl 13th March 2009 16:56

На мен ми звучи съвсем логично,мила-доста травмираща процедура с дебела канюла,която няма как да премине през тъканите без да поврежда клетки.Сигурно до някаква степен е и въпрос на уметност на хирурга,или на късмет,но чисто теоретично е вероятно според мен.
П.П.А ти пак ли ще се "боцкаш"? :lol:

gwendoline 13th March 2009 16:59

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
На мен ми звучи съвсем логично,мила-доста травмираща процедура с дебела канюла,която няма как да премине през тъканите без да поврежда клетки.Сигурно до някаква степен е и въпрос на уметност на хирурга,или на късмет,но чисто теоретично е вероятно според мен.
П.П.А ти пак ли ще се "боцкаш"? :lol:

Даммм.. може би си права... ще видим. Да, мисля да повторя процедурата, за да затвърдя резултата - не мисля, че може да се получи зле резултата - несъм виждала все още такъв, ако говорим за попълване с мастна тъкан :wink:

Ava-ava 15th March 2009 23:44

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
За повреждането на вече захваналите се клетки имах в предвид, че при дупченето мога да бъдат прободени и повредени и вместо да се натрупа ефекта, да стане същото, заради повредените(ако има такива) клетки или пък да си загубя и сегашния ефект :roll:

Това между другото звучи много вероятно и логично :roll: Някой говорил ли е с лекар за това?Ама "честна лекарска" :D :D

И на мен :roll: Но не съм говорила с лекар, а и не мисля, че ще получа особено реално мнение. Със сигурност ще кажат"А, няма такова нещо" :lol: Което съвсем не означава че е така :wink:

Освен Георгиев и Стоянов друг, който да работи на цени, които да може да си позволи един обикновен човек, центрофугира ли мазнината?

Stunning 16th March 2009 12:36

Георгиев и Стоянов са най-скъпите и за друг, които центрофугира не знам. Не съм много сигурна каква центрофуга използва Георгиев, дали е на Колман или не. Стоянов обясни, че тези центрофуги работят на различни обороти. И тази на Колман центрофугирала по определен начин на различни степени.... извинете, но не запомних всички подробности. Сигурна съм, че ако говорите с него ще имате по ясна представа. Интересно ми е каква е на Георгиев. Иначе и при двамата е 600 евро, освен, ако не си правите други процедури при тях на веднъж и не ви направят отстъпка. Макар, че в сегашните кризисни времена си мисля, че скоро ще започнат да свалят цените. Все пак при тази процедура става въпрос за 1 час труд.

dupla 12th May 2009 13:49

и аз скоро ще влезна в отбора ,искам и аз липофилинг,но отде 6те ми се изтегли тази мазнина :?: :roll:
идея си нямам,трябва да кача някое кило :wink:

gwendoline 22nd July 2009 18:16

Повторих липофилинга на устни - по 3 сс в устна...за резултат ще трябва да почакам... Отоците ми за мое учудване са съвсем прилични, за разлика от първия път... :idea:

diadora 22nd July 2009 18:23

Искаме снимки :D Не мога да си представя колко са отоците - можеш ли да излизаш...

gwendoline 22nd July 2009 18:33

Цитирай:

Първоначално написано от diadora
Искаме снимки :D Не мога да си представя колко са отоците - можеш ли да излизаш...

Док каза, че след 3-4 дни ще ставам за пред хората :wink:
Иначе след първия липофилинг излязох за първи път на деветия ден; тогава бях около три пъти по-подута :roll:

Мариса 22nd July 2009 19:09

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от diadora
Искаме снимки :D Не мога да си представя колко са отоците - можеш ли да излизаш...

Док каза, че след 3-4 дни ще ставам за пред хората :wink:
Иначе след първия липофилинг излязох за първи път на деветия ден; тогава бях около три пъти по-подута :roll:

Гуен на аватара,предишните ти устни ли са?
Ако да,сега вече ще се класираш сред мулатките-много сладко.Супер,дано се харесваш! :) :) :)

gwendoline 22nd July 2009 19:22

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Гуен на аватара,предишните ти устни ли са?

Да, но са очертани малко извън контурите, защото това е обема, който искам да постигна всъщност :roll: Само че искам да захвърля молива и червилото :wink: :cool:

petiarad 23rd July 2009 09:48

Гуен , чудя се като си толкова слабичка и елегантна от къде ти взеха материал за пълнене??Питам, защото аз като поисках ,Тонев ме отряза под предлог,че нямало от къде да ми вземе мазнинки...Но като отида на есен при Георгиев , се надявам той да намери от някъде да ми изсмуче малко...

gwendoline 23rd July 2009 09:50

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
Гуен , чудя се като си толкова слабичка и елегантна от къде ти взеха материал за пълнене??Питам, защото аз като поисках ,Тонев ме отряза под предлог,че нямало от къде да ми вземе мазнинки...Но като отида на есен при Георгиев , се надявам той да намери от някъде да ми изсмуче малко...

Взима се или от около пъпа, или от вътрешната част на бедрата (обикновено горната)...и аз се притеснявах дали ще намери този път, но той каза, че ще си потърси и изглежда е намерил :wink: :cool:

petiarad 23rd July 2009 09:55

Значи мога да се успокоя и да се надявам на устнички на есен..

Мариса 23rd July 2009 14:26

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
Значи мога да се успокоя и да се надявам на устнички на есен..

Айде да ходим двете,и аз съм там септември:)

petiarad 24th July 2009 08:41

Съгласна!!!Хайде като дойде септември да се чуем и да отидем заедно! Много ще се радвам да си имам другарче....

Мариса 24th July 2009 11:25

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
Съгласна!!!Хайде като дойде септември да се чуем и да отидем заедно! Много ще се радвам да си имам другарче....


Ок,супер.Ти правила ли си им нещо на твоите устни или това ще е първата ти?

petiarad 24th July 2009 12:00

Не съм им слагала нищо, но горната ми е доста тъничка и искам да ги разкрася...мислех за оперативно, но нещо...и реших ,че липофилинга е по-удачен вариант.

Мариса 24th July 2009 12:07

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
Не съм им слагала нищо, но горната ми е доста тъничка и искам да ги разкрася...мислех за оперативно, но нещо...и реших ,че липофилинга е по-удачен вариант.

С теб имаме някои сходни неща,при мен също горната ми е най-тежък случай.Почти нямах горна устна преди,но ис ега не ме задоволява този резултат,така че ще довърша започнатото.Иа з се отказах от оперативния,достраша ме.

Stunning 25th July 2009 01:52

мацки, ще чакаме снимки... успех!!!

Мариса 27th July 2009 14:06

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
мацки, ще чакаме снимки... успех!!!

Аз нямам търпение да дочакам снимките на Гуен първо.До септември има време;)

gwendoline 3rd September 2009 14:43

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
мацки, ще чакаме снимки... успех!!!

Аз нямам търпение да дочакам снимките на Гуен първо.До септември има време;)

Може да ти пусна на лични някоя и друга снимчица, но.... още не е окончателния резултат... :idea: Трети липофилинг май чука на вратата.... :wink: :lol:

Мариса 3rd September 2009 15:31

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
мацки, ще чакаме снимки... успех!!!

Аз нямам търпение да дочакам снимките на Гуен първо.До септември има време;)

Може да ти пусна на лични някоя и друга снимчица, но.... още не е окончателния резултат... :idea: Трети липофилинг май чука на вратата.... :wink: :lol:

Гуен устните ти изглеждат огромни,поне с това впечатление оставам от аватара ти,въпреки че не са на преден план както красивия ти бюст:)

gwendoline 3rd September 2009 15:38

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Гуен устните ти изглеждат огромни,поне с това впечатление оставам от аватара ти,въпреки че не са на преден план както красивия ти бюст:)

Не са огромни... или поне вече не са... :idea: :wink: :lol:

gwendoline 15th September 2009 07:37

Обещах да пусна снимки след втория ми липофилинг. На почти два месеца са. Предупреждавам, че устните все още ще спадат, но доста по-малко от досега.
http://tiroriro.snimka.bg/other/lipo...21866.14838402

emiko 15th September 2009 08:10

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Трети липофилинг май чука на вратата.... :wink: :lol:

Guen, устните са ти много сочни :lips:
Ако се запазят така, едва ли ще прибегнеш към трети липофилинг :roll:

gwendoline 15th September 2009 09:45

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Трети липофилинг май чука на вратата.... :wink: :lol:

Guen, устните са ти много сочни :lips:
Ако се запазят така, едва ли ще прибегнеш към трети липофилинг :roll:

Ще прибегна, защото първо няма да останат такива (почти сигурно :wink: ) и второ - защото искам да повторя този на назолабиалните :cool:

gwendoline 16th September 2009 08:21

Ми аз нея вая предимно... такива устни харесвам - с плътна долна устна или поне такава отива на лицето ми - така съм установила с годините... :cool:

ina79d 16th September 2009 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Трети липофилинг май чука на вратата.... :wink: :lol:

Guen, устните са ти много сочни :lips:
Ако се запазят така, едва ли ще прибегнеш към трети липофилинг :roll:

Ще прибегна, защото първо няма да останат такива (почти сигурно :wink: ) и второ - защото искам да повторя този на назолабиалните :cool:

Прекрасно ти е всичко.
На назол. найстина, това мисля, всички трябва да си правим, вместо различните попълващи продукти , защото е трайно и предотвратява образуването на "чертата" в самата кожа. Ти си уцелила най точния момент, така не позволяваш да се образуват траини бръчки.(според мен)
И да попитам , може ли по някакъв начин със липофилинг да се попълват и хлътналости по лицето, примерно под скулите- в бузите, мисля , че някъде сме го коментирали, но не е лошо и с днешна дата.

ARIZINA 16th September 2009 09:49

Гуен,устните са ти станали страхотни.И като цяло имаш страшно екзотично излъчване. :2020: :2046:

ARIZINA 16th September 2009 10:21

Забравих да те попитам,къде си прави липофилинга?
Много се чудя и аз за нещо такова.Мойте не са тънки,но искам още ,особено на горната.Като се усмихна и тя ми изтънява някак.. :roll:

ina79d 16th September 2009 10:26

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Nacheva
mmmmm..... ustnite sa strahotni....osobeno dolnata

Ми аз нея вая предимно... такива устни харесвам - с плътна долна устна или поне такава отива на лицето ми - така съм установила с годините... :cool:

Ми, аз също мисля, че това е и нормалното - в природата, винаги долната устна да е по " дебела" от горната.
В едно TV- ot USA състезание за прически м/у два отбора, водещата ( някаква мулатка) , си бе направила драстично горната устна по голяма от долната , на мен ми стой неестественно и грозно.

gwendoline 16th September 2009 14:38

Цитирай:

Първоначално написано от ina79d
И да попитам , може ли по някакъв начин със липофилинг да се попълват и хлътналости по лицето, примерно под скулите- в бузите, мисля , че някъде сме го коментирали, но не е лошо и с днешна дата.

Може да... много от хирурзите го правят - интересувала съм се; моят обаче прави само на скули, назолаб. и устни. Обясни ми, че вероятността от неравности на хлътнал участък е доста голяма и ако от едната страна се абсорбира повече или просто остане по пълна - това променя цялата симетрия на лицето.... :roll: Мен лично би ми било интересно да видя липофилинг в лице и даже бих "рискувала" вероятно някой ден/път....
Аризина, благодаря ти! :2020: При д-р Н. Георгиев правих липофилинга заедно в комбинация с др. операции.

ina79d 16th September 2009 15:03

Снощи на Мира Добрева по време на тренировките , нещо ми се видя, когато говори при определено положение в едната скула като, че има "ръбче", нещо като "подплънка" на която се вижда крайния ръб. Или, моя тв така предава, или аз май много се взирам и си измислям :)

emiko 16th September 2009 15:19

Цитирай:

Първоначално написано от ina79d
Снощи на Мира Добрева .......

А на мен нещо ми изглежда, че лицето й е като на мумия....дали не е от моя телевизор :roll:

ina79d 16th September 2009 15:43

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Може да... много от хирурзите го правят - интересувала съм се; моят обаче прави само на скули, назолаб. и устни. Обясни ми, че вероятността от неравности на хлътнал участък е доста голяма и ако от едната страна се абсорбира повече или просто остане по пълна - това променя цялата симетрия на лицето.... :roll: Мен лично би ми било интересно да видя липофилинг в лице и даже бих "рискувала" вероятно някой ден/път....
.

И аз бих рискувала , въпреки , че съм виждала , две жени.И при двете бе добре опънато, на едната под очите стоеше сбръчкано . Както и при мен сега се получи след "скулптрата" ( отивам да се ботоксирам) :2011: И в двата случая, тогава, не съм мислила за липофилинг и затова не съм питала достатъчно-информирано, но пък си мисля , че ако имаха някакви неравности, щаха да споделят (както за другите си хлътвания).

gwendoline 16th September 2009 16:00

Ина, препоръчвам ти ако не си чела това - да го прочетеш - наистина ценна информация:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...86c2ebab9bc5f5

ina79d 17th September 2009 08:35

Благодаря,
найстина е ценна информация.

didon 2nd October 2009 19:45

здравейте,а змисля да си направя липофилинг,Ще бъде в клиника Вега,но доктора няма да е Стоянов,а Кръстев.Моя приятелка го препоръча и при срещата ми хареса...Виждала съм и направена уста и мнооого ми харесва,точно каквото искам,не прекалено,но с добре изразен контур и плътност...
Искам да ви питам, обаче,наистина ли първия месец няма да съм за пред хора.Моята приятелка,която си прави там устата беше така/по нейните думи/не съм я виждала

Мариса 3rd October 2009 18:07

Цитирай:

Първоначално написано от didon
здравейте,а змисля да си направя липофилинг,Ще бъде в клиника Вега,но доктора няма да е Стоянов,а Кръстев.Моя приятелка го препоръча и при срещата ми хареса...Виждала съм и направена уста и мнооого ми харесва,точно каквото искам,не прекалено,но с добре изразен контур и плътност...
Искам да ви питам, обаче,наистина ли първия месец няма да съм за пред хора.Моята приятелка,която си прави там устата беше така/по нейните думи/не съм я виждала

И аз ще повтарям липофилинг на устни във вторник,устата стои доста голяма минимум 10 дни.С всеки изминал ден отоците спадат.Един месец ми се струва доста и прекалено.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.