Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

nesli 15th May 2013 07:33

Незнам каква е причината,но почти всички хирурзи го правят и с локална.Аз за себе си предпочитам лека болка и дискомфорт и да виждам и чувам отколкото да изпадам в безсъзнание.А и като се има на предвид,че не става с 1 път,значи още 1-2 упойки.Оставане в болница.Това е моето виждане,но повечето хора предпочитат да заспят и да се събудят

Мариса 15th May 2013 12:09

Аз пък предвид,че имам няколко липофилинга никога не са ми предлагали друга упойка освен пълната,защото не знам кой нормален човек би издържал на болката да му вкарват в корема голяма канюла ,с която да му изтеглят мазнина.А после до дочака момента,в който се приготвят мастните клетки,за да му ги набодат на няколко слоя в устните с друг вид канюла,която не е в никакъв случай игла за шиене.А дори и да беше игла за шиене,не бих си го причинила!Не стига,че след тва те боли зверски корема,от където са дърпали мазнината,ами да ме боли и по време на операцията...ужас.!
И да вметна,че не съм оставала в болница след липофилинг на устни,няма нужда просто ;)Ставаш и си тръгваш като пич като отпусне упойката,която не е СМЪРТНО ОПАСНА! :)Все още съм жива и здрава хахаха

titi1 15th May 2013 12:13

абсолютно е така!
Упойките в този случай са като тези при абортите, извинявам се за сравнението...

Мариса 15th May 2013 12:15

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 787337)
абсолютно е така!
Упойките в този случай са като тези при абортите, извинявам се за сравнението...

И ти си много права,ако иска да умре от болка,нека да се подложи,но искам после да сподели откровено как се е чувствала.Ама не знам дали ще й стиска.

nesli 15th May 2013 20:33

Разбира се,че бих споделила ако реша да се подложа.Не виждам защо да не го направя.Понеже се заговори за турски хирурзи из форума се разрових и при тях.Навсякъде се казва,че попринцип процедурата се извършва с локална анестезия.Едва ли биха го правили ако хората умираха от болка.По желание на пациента може и с пълна.Нито убеждавам някого,че това е безболезнено,нито че трябва да е така.Не мога и да го твърдя понеже не съм го изпитала на собствен гръб.Просто казвам как стоят нещата попринцип.

Мариса 20th May 2013 11:27

Цитирай:

Първоначално написано от nesli (Публикация 787383)
Разбира се,че бих споделила ако реша да се подложа.Не виждам защо да не го направя.Понеже се заговори за турски хирурзи из форума се разрових и при тях.Навсякъде се казва,че попринцип процедурата се извършва с локална анестезия.Едва ли биха го правили ако хората умираха от болка.По желание на пациента може и с пълна.Нито убеждавам някого,че това е безболезнено,нито че трябва да е така.Не мога и да го твърдя понеже не съм го изпитала на собствен гръб.Просто казвам как стоят нещата попринцип.

АМи много успех желая тогава:)Аз лично не бих пътувала извън бг.,като зная,че Ильо има всичко нужно за извършването на операцията.
А и,ако сега ми се наложи корекция на устните,бих го направила със стволови клетки.Липофилинга е вече стар метод,не толкова добър,докато със стволови клетки инжектираното количеството не се резорбира в такива големи размери,следователно не се налагат толкова операции на брой,за да се постигне желания резултат.

nesli 20th May 2013 17:05

Незнаех за този метод със стволови клетки.Сега ще се разтършувам.Аз и без това пътувам до Истанбул,а и съм на еднакво разстояние Истанбул и София,та за това не ми пречи къде ще е,то аз докато се навия ще излязат още по нови методи.Дори и оперативното увеличване го правят с локална.Аз четох за метод при който правят някакъв коктейл от кожа мазнина и още нещо,което било по успешно,но трябвало да има някакво изрязване.Повдигане на гърди или абдоминопластика за да се вземе от изрязаната кожа материала

Мариса 23rd May 2013 10:57

Но е няколко пъти по-скъпо от липофилинга,който струва близо 600 евро.

Мариса 29th July 2013 16:44

http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-1...iling-na-ustni
Ето какво представлява процедурата.

tyning 20th August 2013 11:24

Искам да попитам момичетата , които вече са си правили липофилинг да споделят , правят ли се кръвни изследвания и какви ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.