Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

valq 16th September 2009 13:42

д-р Йорданов
 
Моля, всички които са се оперирали при него, или познават хора, които са се оперирали при него, или пък са ходили на консултация при този лекар, да споделят впечатленията си от него!

valq 23rd September 2009 08:59

Хайде момчета и момичета- не може никой да няма впечатления от този лекар! Моля ви- споделете ги!

ARIZINA 23rd September 2009 09:15

Аз за пръв път чувам за такъв доктор :roll:

si 23rd September 2009 10:18

Цитирай:

Първоначално написано от ARIZINA
Аз за пръв път чувам за такъв доктор :roll:

Аз също.

teodora39 24th September 2009 09:27

Едно момиче от форума се свърза с мен на ЛС и ми го препоръча. На нея и на нейни приятелки Йорданов е направил прекрасни нослета.

Аз се оперирах при него. Нямам думи да изкажа благодарността. Резултатът му е зашеметяващ. Владее си ги ринопластиките и това си е!

Ходих при проф.Бенчев на преглед, за да питам за проблема на Валя. Професорът каза, че моят нос е направен перфектно. Какво повече да ви кажа...

ПП Разбира се прави и други операции, свързани с орнитологията.

teodora39 24th September 2009 09:30

Цитирай:

Първоначално написано от si
Цитирай:

Първоначално написано от ARIZINA
Аз за пръв път чувам за такъв доктор :roll:

Аз също.

Ами как ще чуете за друг доктор, като сте забили нос в една тема, приближаваща 200стр. вече...

sibi 24th September 2009 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
ПП Разбира се прави и други операции, свързани с орнитологията.

Едва ли :wink: Може би имаш предвид оториноларингологията.
Иначе съм съгласна, че носът ти е направен много добре :)

si 24th September 2009 11:49

За твое сведение teodora39, моя нос също се получи много добре и не е правен при Джамбазов.Но ако не бързах толкова щях да отида при него.От форума разбирам, че парите които взима са доста по-малко от това което аз наброих за моята корекция, която всъщност не е от сложните.

teodora39 28th September 2009 21:37

Цитирай:

Първоначално написано от si
За твое сведение teodora39, моя нос също се получи много добре и не е правен при Джамбазов.Но ако не бързах толкова щях да отида при него.От форума разбирам, че парите които взима са доста по-малко от това което аз наброих за моята корекция, която всъщност не е от сложните.

Пет пари не давам за твоя нос и твоя доктор.

Но щом си решила да ми кажеш - ОК. Вярвам ти, че се е получил хубав нос при доктора, който си избрала. Ако беше се насочила към Джамбазов, сега само Господ знае, как щеше да се чувстваш.

Джамбазов прави някакви носове. Просто някакви. В никакъв случай добри носове. Sorry!

Reason 28th September 2009 22:53

Теодоро, според мен Бенчев ти е направил много кофти нос.Преди ти беше много по-добре!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.