Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

i_ani 4th November 2009 09:10

:bravo: Страхотен резултат ! Изглеждаш съвсем различно ...красавица :cool_new: ! :2020:

sweety_L 4th November 2009 09:28

Harriet, очарователен резултат! :cool:
Лицетото ти изглежда свежо и подмладено! :2035:
Като трайност , какво ти бе гарантирано от клиниката? :roll:

Harriet 4th November 2009 09:38

Благодаря, миличка! :D
Наистина изглеждам "отпочинала" и "спокойна", защото мимиката ми иначе е твърде динамична още от малка и затова имах толкова много бръчки на сравнително ранна възраст.

За твърди гаранции не може да се говори, но д-р Янков смята, че БТ ще издържи първия път 4 месеца, а ХК - 6 месеца.
Има жени, при които и БТ, и ХК имат по-дълга трайност (особено ХК, индивидуално е), но той в моя случай каза минималния срок. Вторият път БТ ще издържи 6-8 месеца, а третия път - 12 месеца. ХК - Surgiderm 30 втория път би трябвало да се задържи 8-12 месеца, а третия път - 18-24 месеца (като всеки следващ път ще се слага все по-малко количество).
Понеже темата за трайността на ХК вълнува всички ни, ще споделя по-нататък колко е издържала при мен. Още повече, че съм слаба и с бърз метаболизъм. :wink:

sweety_L 4th November 2009 09:46

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Понеже темата за трайността на ХК вълнува всички ни, ще споделя по-нататък колко е издържала при мен. Още повече, че съм слаба и с бърз метаболизъм. :wink:

Да, определено ще е интересно да споделиш впечатленията си от резултата след време.
И все пак, мисля , че Докторът ти е дал доста реалистични обещания.
Още веднъж, :bravo: !
На мен една определена докторка от Варна, ми гарантираше 12 месеца трайност при 1-во поставяне на ХК в устните. Е, не издържа и месец! Едва ли е само до организъм! :evil:

Harriet 4th November 2009 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
:bravo: Страхотен резултат ! Изглеждаш съвсем различно ...красавица :cool_new: ! :2020:

:2015: :1219:

Harriet 4th November 2009 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L


Да, определено ще е интересно да споделиш впечатленията си от резултата след време.
И все пак, мисля , че Докторът ти е дал доста реалистични обещания.
Още веднъж, :bravo: !
На мен една определена докторка от Варна, ми гарантираше 12 месеца трайност при 1-во поставяне на ХК в устните. Е, не издържа и месец! Едва ли е само до организъм! :evil:

Хихи, не е само до организъм. По-скоро показва и някакъв стил на работа и отношение към пациента. :wink:
Хм, доста момичета споделят, че ХК в устните е издържала най-много месец. Това започва да ме притеснява силно, но дано в назолабиалните да не изчезва така бързо... :looking_at_mirror:

i_ani 4th November 2009 10:18

И в други теми съм го писала , но и тук да кажа...ХК при мен се задържа година и шест месеца :lips: :shock: ...Така че споко , може и при теб да е дългосрочен резултатът :wink:

ina79d 4th November 2009 11:08

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Снимки 10 дни след инжектирането на БТ и ХК. при д-р Янкови, клиника "Дивна".
100 единици БТ ("пачи крак", "гневна бръчка" и чело, както и 8 единици във върха на горната устна заради стари "пушачески" бръчки).
0.8 мл Surgiderm 30 в двете назолабиални бръчки.
:girl_dance:

http://harriet.snimka.bg/experiment/pgreyid.439248
Не разбрах успях ли да "заключа" албума, затова - ако съм успяла, ще давам паролката на ЛС.

Много, хубав резултат. Много си хубава. :2020:
Но, нали не можело да се инжектира ботокс на друго място освен в горната част.. На колко места в горната устна ти инжектира бт.

Harriet 4th November 2009 11:32

Благодаря, ina79d! :girl_kiss2:
Е, оказа се, че може. 8-те единици БТ бяха сложени в 4 точки, по две от всяка страна на средните ръбчета на горната устна. Уффф, как го обясних, дано да си ме разбрала. БТ се инжектира по-дълбоко, чух д-р Янков да казва, че трябва иглата да влезе на 4-5 мм навътре, за да се уцелят точно мускулите.
Действително се блокираха бръчките, които ти се оформят при "всмукване" на цигарения дим от цигарата. Аз от години съм хвърлила цигарите, но заради тях, а и заради твърде динамичния връх на горната ми устна (такъв ми е начина на говорене), там имах вече 2 вертикални чертички.
Чувството не е много приятно в началото - леко заваляш съгласните при бързо говорене, но докторът казва, че до месец се свиква. :D
Освен това, всички у дома казват, че сега горната ми устна изглежда малко по-голяма, защото го няма характерното свиване от преди, особено когато говоря и се усмихвам. Т.е. опъването на бръчиците доведе до оптическа измама за по-голяма устна, което си е супер.
Не зная обаче, ако имаш повече от 2 пушачески бръчици, дали ще ти сложат БТ на повече от 2 места... Трябва да питаш лекар за това.
Но при мен подейства добре! Е, както каза д-р Янков :"Може би няма да можете да свирите с уста!", но голяма работа!

gwendoline 4th November 2009 12:53

Хариет, какво а ти кажа... те момичетата по-нагоре на страницата са изчерпали темата за резултата ти. :cool: Поздравления! :1223: Надмина очакванията ми! Особено много ме впечатли разликата в очите ти; по-точно около тях! :idea: :!: Определено са смъкнати поне 6-7 години от възрастта ти... около назолаб. - резултатът не е чак така видим, освен ако човек предварително не знае, че е слагана там ХК, но като цяло лицето ти е придобило съвсем друг облик - загладена и опъната е кожата навсякъде!! Тоест - мисията е изпълнена! За ботокса около горвана устна - много смело решение и определено си е заслужавало при теб - аз лично не бих рискувала в тази област, но пък и нямам чак такава нужда, де, но при теб се е получило страхотно като ефект...
Браво на Янков - продължава да се катери нагоре в топ-листата ми :wink: :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.