Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Моля за съдействие! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10136)

furn 11th January 2010 15:49

Моля за съдействие!
 
http://media.snimka.bg/5313/016880809.jpg

Момичета, моля помагайте. На снимката горе са моите "устни", не случайно в кавички, защото през последната година напълно се стопиха. Винаги съм имала малки устни, но напоследък изчезва и малкото, особено от долната устна като че ли остана половината :( . Очевидно трябва да направя нещо и то в най-скоро време. Следя форума от месеци и мога да кажа, че от съвършено неинформиран човек, сега, благодарение на вас, добих основна представа за нещата. Искам не големи, а нормални и с естествен вид устни. Разбирам, че най-доброто към момента е липофилинга, но първоначално ще сложа временен филър, за да видя как ще изглеждам. Проблемът ми е с избора на лекар и моля за ориентири в тази посока. Никога не съм правила каквито и да е естетични процедури и нямам идея как да подходя. Ще бъда благодарна на всеки съвет относно специалист в София, както, разбира се, и за вида на филъра, и с какво според вас да започна, за да няма драстична промяна - контур, попълване на обем или и двете.

furn 12th January 2010 13:56

Май положението е трагично и никой не може да помогне :girl_cry2:

*pussycat* 12th January 2010 15:28

Положението не е трагично. Моите, преди корекцията не бяха хипер тънки, но горната беше незабележима на фона на долната...Аз ходих при д-р Бърдаров в Кожното на Александровска и бих ти го препоръчала горещо.На мен едно момиче ми го препоръча от тук и не съжалявам,че я послушах.Много добър специалист! А и аз търсех д-р, който специално работи с филъра фаворит за мен - Теосиал кис. :roll: Много изчетох и много питах и накрая се спрях на този филър, защото казват,че бил най-траен.Доволна съм наистина много от продукта и от поставянето.Човека определено си разбира от работата.Сега са поспаднали леко, но още си ми стои контура най-вече.Но то е ясно, че при първото поставяне не си личи толкова...Ефекта е с натрупване:) А и аз спортувам здраво и това също има значение.. :2050: С по-ускорен метаболизъм съм и по-бързо разграждам к-ната.Мацката, която ми препоръча д-р Бърдаров каза, че на нея той и е поставил първия път и е държало доста месеци..Индивидуално си е явно.дано съм била изчерпателна и да съм помогнала :D Стискам палци да намериш решение и да се похвалиш с нови джучки скоро :girl_kiss2:

furn 13th January 2010 11:04

*pussycat*, даваш ми ценна информация и съм много благодарна, защото, както е видно, наистина имам проблем - почти липсва долна устна /дори на снимката изглеждат по-добре и по-големи отколкото са реално/. Лекарят трябва да е наистина добър, защото ще трябва не просто да запълни и разкраси устните ми, а изцяло да ми направи устни. Иначе за д-р Бърдаров съм чела и чувала добри отзиви, препоръчаха ми го за премаване на пигментни петна в Медефект, но не така и не отидох.

petiarad 13th January 2010 11:21

А аз си мисля,че ПЕРМАЛИП импланти ще оправят работата.Аз също имах много тънки устни и исках нещо постоянно и не фрапиращо....получи се много готино и съм много доволна.

furn 13th January 2010 12:10

Да, ще мисля за постоянно уголемяване, но първо искам да се видя и възприема с по плътни устни.

yoli 13th January 2010 20:11

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
А аз си мисля,че ПЕРМАЛИП импланти ще оправят работата.Аз също имах много тънки устни и исках нещо постоянно и не фрапиращо....получи се много готино и съм много доволна.

Беше обещала снимчици :roll: :lol:

*pussycat* 13th January 2010 23:28

Да! По-добре първо с киселина, за да можеш да свикнеш с разликата...А иначе и на мен ми се иска нещо постоянно или поне по-дълготрайно, защото определено си харесвам устните повече като са по-обемни, но....шубе ме е за такава интервенция.Тези пермалип на каква цена бяха?И на мен ми е интересно как изглеждат устните с тези импланти :roll: Знам, че е голяма зарибявка и няма спирка... :? Сега едва се сдържам да не отида за още една инжекцийка, а всички покрай мен казват, че са си ми супер все още и нямам нужда.Но...пуста женска суета. :lol: Но действително, изражението на лицето се променя.Сега вече не ме е срам да изляза без червило и молив.

ALEXIA 14th January 2010 10:51

Цитирай:

Първоначално написано от furn
Май положението е трагично и никой не може да помогне :girl_cry2:

Чак пък трагично... не се депресирай, има и много по-плачевни случаи.
Пробвай с ХК, количество по преценка на лекаря, обем + контур.
Относно специалист - аз винаги си хваля моята, защото отговори на очакванията ми (но за да не правя излишна реклама, погледни в темата ми по въпроса или пиши на лични).
След като видиш ефекта от ХК, можеш да добиеш по-реална представа как би искала да изглеждат устните ти и съответно да добавиш още или след определен период да пристъпиш към друга интервенция - импланти или липофилинг.

diastemma 14th January 2010 17:34

Re: Моля за съдействие!
 
Цитирай:

Първоначално написано от furn
http://media.snimka.bg/5313/016880809.jpg

Момичета, моля помагайте. На снимката горе са моите "устни", не случайно в кавички, защото през последната година напълно се стопиха.

Furn, по каква причина взеха да намаляват?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.