Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Операция за коригиране на обратна захапка??? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10128)

Oompa Loompa 26th January 2010 22:22

До колкото знам такива операции не се извършват в Бг или поне до съвсем скоро не се правеха!Имам позната която в най скоро време ще си я прави но в 4ужбина като ве4е 2 години подготвително ходи с бреки.

KamiD 27th January 2010 20:21

Операция за коригиране на обратна захапка???
 
А тази ваша позната в коя страна смята да си прави операцията? може ли малко повече информация?

Oompa Loompa 28th January 2010 00:04

Re: Операция за коригиране на обратна захапка???
 
Цитирай:

Първоначално написано от KamiD
А тази ваша позната в коя страна смята да си прави операцията? може ли малко повече информация?

Ще си я прави в Англия .До колкото знам от време на време пътува до там за да и коригират бреките и след като и ги свалят следва операцията.

Glesanka 15th February 2010 12:36

Аз нямам обратна захапка, но исках да си коригирам долната челюст, защото я намирах широка. Пластичен хирург, както и стоматолог категорично ме посъветваха да забравя за това, в България било едва ли не невъзможно да се направи добре подобна корекция.

Виждала съм страхотни корекции на твоя и други подобни проблеми в една специализирана книга, казва се "Change your smile" на един американски доктор стоматолог - Роналд Голдщайн мисля, че се казваше, ако можеш да я намериш, ще видиш наистина невероятни резултати. Това обаче е в Щатите. У нас нещата седят доста по-иначе, ако нямаш финансовата възможност да ти я направят в чужбина, а пък ти самата казваш, че хората те харесват и така, направо бих те посъветвала да забравиш за операцията. В България пластичната хирургия си е на дилетантско ниво, да ме прощават докторите, но това е голата истина :1302: .

KamiD 15th February 2010 20:22

Операция за коригиране на обратна захапка???
 
Благодаря за информацията на всички,които ми писаха!!! Реших да се откажа от евентуална операция...прекалено е рискована и сякаш не съм готова да се подложа на цялото това мъчение,болка,страдание, влагане на пари,с които не разполагам, в нещо,което може да се преварне в още по-голям проблем!!! важното за сега е,че до някаде успях да превъзмогна психологическата бариера да говоря с хората за този проблем и се чувствам малко по-добре! освен това, при мен не е нещо фрапантно...и все пак ако на някой не му харесвам може просто да не ме гледа ,така че....смятам да се ориентирам към по-важните неща в живота!!! :2048: :mama: :girl_in_love:

чичо 6th August 2010 10:35

Цитирай:

Първоначално написано от susan
До колкото знам такива операции не се извършват в Бг или поне до съвсем скоро не се правеха!Имам позната която в най скоро време ще си я прави но в 4ужбина като ве4е 2 години подготвително ходи с бреки.

Правят се тук от поне 15 години,най-много от тях е правил Доц.Факих ,който участваше като Лицево-челюстен хирург в Пълна промяна.Той също е и ортодонт,което затваря кръга от необходими специалисти и може да каже какво ,кога и как точно да се случи и има ли начин да не се стига до операции ,а да се корегира положението само с брекети например..?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.