Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 14th April 2013 10:16

Здравейте аз съм добре днеска нещо малко съм се подула на бузите ама аз направих голяма грешка дано да няма последствия Доктора каза че трябва да почивам и да не ходя много насам натам обаче тази мойта приятелка като ме опъна два дни из Истанбул дано да не съм направила нещо ама като съм една загубена и не мога да отказвам Днес съм си в стаята казах и ако иска да ходи някъде да ходи сама а и мен ми писна да обикалям вече сега ме интересува само резултата от операцията

zara_6666 14th April 2013 11:15

rimi честито и от мен!Сега прочетох последно какво си писала...пази се и не се връзваѝ на акъла на никоѝ,защото Истанбул няма да избяга.Дано всичко да е ок.Катя изпратих ти лс.но не си писала.Какво стана с певода?

rimi 14th April 2013 15:37

Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем

Melfi 14th April 2013 18:33

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785657)
Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем

Здравей.Рими как си? Заради тази операция изостанах със задачките и сега наваксвам - нямам никакво свободно време. Видях че си тук. При мен всичко е ок, изчезнаха синини отоци, трявба да си направя някоя снимка, да изпратя на някой от момичетата тук.Аз първите 3 дни неизлизах от хотела, но пък после си наваксах из Левент и Гюлтепе. Спазвай както са ти казали с кремовете и лекарствата и всичко ще е ок. Е да и при мен имаше оток, немалък но за седмица отшумяват нещата. Най важното е отличният резултат, които толкова време исках. При теб как са нещата?Надявам се вече да се подобряваш.

keery 14th April 2013 19:52

Рими , почивай си по-активно и много не се натоварвай поне 2 седмици. Не мисля че от многото ходене нещо може да ти се случи, но си пази кожата на нослето, защото е много чувствителна след рино .

rimi 14th April 2013 21:02

пак съм аз първо искам да благодаря на всички които мислят за мен много е приятно за мен че сте толкова загрижени не можете да си представите как добре ми действа вашата съпричастност така мога да понеса дори и лош резултат и все пак се надявам да не е такъв На този етап каквото виждам от носа си мога да кажа че ми изглежда много малък даже доста малък леко е повдигнат нагоре надявам се като свалят работите да си падне малко на долу отгоре имам приятна извивка която преди нямах ще помоля моята приятелка да ме снима но не знам дали има кабел да качим снимките Ако не успея да кача сега снимки ще кача в София с лепенки за да имате представа как изглежда и така и после без нищо Тук в Истанбул всички лекари работят с такива лепенки а не лонгети в нашия хотел има още една жена и един мъж с оперирани носове и са им опаковани като моя нос Като си дойда в София само ще помоля някой да ми прати мейл за да му изпратя снимки защото не мога да качвам по друг начин

Нелка 14th April 2013 21:09

Рими, снимай се когато се чувстваш комфортно! Не се поддавай на нашия натиск! :-)
Почивай си. Сега е периода, в който носът ти ще се промена със всеки час. Нормално е.

Кога си в София?
Не спомена имаше ли болки? А тампоните не били като нашите, а някакви силиконови, през които може да се диша. Верно ли е?

rimi 14th April 2013 21:16

Нелка дори не знам имам ли тампони или нямам дишам си през носа възможно е да има нещо вътре но ще ви кажа във вторник когато отида да ми махнат работите но такива километражни тампони като принас няма дишам си нормално още от излизането от упойката

Нелка 14th April 2013 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785697)
дишам си нормално още от излизането от упойката

Това не мога да си представя какъв кеф е!!!
:1259::1259:

Дилбер ми каза, че се махат тампоните на 4 ден.

Elly Stefanov 14th April 2013 21:45

Хора, кажете в кои хотели отсядате и какви са цените, аз търся трескаво двойна стая, въпреки че имам почти два месеца до операцията. Изглежда Юни е доста busy месец и всичко е заето или цените са.. Свят да ти се завие. Гледах сайта за квартири, който Keery спомена, но приятеля ми е с огромни предразсъдъци към спане в частни апартаменти и търсим вариянт апартамент на познат, на който да платим или хотел.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.