Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Шоуто Страх (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8302)

мауз 4th March 2009 15:36

Муцка, гледах те с кеф и ти се радвах. Малко могат да достигнат третия кръг - БРАВО на теб! :bravo:
Горда съм, не че те познавам, но поне че сме заедно тук :2043: :2020:

Mycka 4th March 2009 15:45

tirrо,голяма си бързачка!

наско и на мен в началото не ме кефеше като водещ-все пак бяхме първото предаване и на него му беше за първи път...но като се видяхме в неделя когато излъчваха епизода и ми стана по-симпатичен.готин един такъв :) но въпрос на вкус все пак
а и както разбрах той обича екстремните спортове и да бъде водещ и просто си е паднал на пъпа с това предаване :roll:
завиждам му,че повечето от изпитанията ги е правил :!: супер!

благодаря ти мауз :) не е чак такова голямо геройство,но все пак се радвам,че успях да стигна до финала

Бобето 4th March 2009 16:00

Муценце гордеем се с теб!!!
Много мила изглеждаш....а как ни погна отначалото след като се регистрира, та чак за мъжко те взехме.
Огън мацка.

SweetShark 4th March 2009 16:26

И аз да се доредя да си изкажа възхищението от Муска. И ние те гледахме семейно и пак семейно ти стискахме палци. Другите епизоди не знам дали ще ги гледаме, ама за теб и твоето участие едно голямо :1203:

Limoni-Johni 4th March 2009 16:37

Тъй, тъй, и аз гледах първия епизод само заради Муцка. Много ми беше любопитно що за 'дзвер' е. Изобщо не си те представях толкова миловидна и нежна...
Огън момиче!

жоро66 4th March 2009 16:40

Муцка :2043: Ти си голяааам ............ пич мацка! Браво и от мен! :bravo:

Толкова миловидна и нежна и същевременно - толкова железна!

bibi_82 4th March 2009 16:47

Муцка се черви сега в някой ъгъл - хихихихи
Разкриха те Муцо, няма смисъл - имиджа ти е разбит :2055:

barrуwhite 4th March 2009 16:55

новият й имидж е по-качествен :cool:

Patety 4th March 2009 17:03

Не знам, ама за 15000лв...много пошло ми се струва твърде малко пари за гадостите дето трябва да изтърпиш. Аз само трейлъра изгледах, че съм фен на music idol, а са по едно и също време.

liophy 4th March 2009 17:47

Цитирай:

Първоначално написано от Patety
Не знам, ама за 15000лв...много пошло ми се струва твърде малко пари за гадостите дето трябва да изтърпиш. Аз само трейлъра изгледах, че съм фен на music idol, а са по едно и също време.

Аз също рискувам да се изкажа неподготвен, но ми се върти нещо в главата от сорта на ядене на хлебарки.

Не виждам какво общо има това със страха. Това е въпрос на хигиена и погнусяване. Те още малко продуцентите ще накарат участниците да ядат... тук оставям на фантазията ви да решите какво, не искам да звуча грозно.

Иначе за останалите неща е ок. Това да лежиш със змии или тарантули е нормално, тъй като е една от най-разпространените фобии.

Стига обаче да не са отровни, защото в такъв случай не разбирам как продуцентите могат да гарантират сигурността на участниците.

И като заговорихме за най-разпространените фобии - в шоуто застъпена ли е най-популярната - клаустрофобията? Примерно да се наложи да прекараш 12 или 24 часа в ковчег.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.