Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Белтък в урината (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11561)

Ice Cream 5th January 2011 17:45

Белтък в урината
 
Ще се радвам на компетентни мнения! Въпросът ми е на какво може да се дължи белтъкът в урината,както и повишени еритроцити в урината-седимент- 8-10 ???

Nike_13 5th January 2011 18:42

Белтъка може да е от някаква инфекция на бъбреците, еритроцитите мисля показваха същото.

LUCKY Dancing Queen 5th January 2011 19:08

Белтък може да означава също така и бъбречна недостатъчност. С други думи- начолото на края.

Nike_13 5th January 2011 21:25

Дезиро, колко си мил!

LUCKY Dancing Queen 6th January 2011 20:35

Ако бях черен вещер, щях да хвърля някой зарче "колко още ще...". Бъбречна недостатъчност наистина е началото на края, но не сме казали, че това е диагнозата. Значи може и да не е(б.н.)

dimitriq76 6th January 2011 21:18

по темата
 
Защо пишете глупости и простотии,след като не сте наясно .Белтък в урината е възможно когато има възпаление ,но зависи в какво количество е в урината .При една настинка също може да има белтък в урината ,миналата година детето ми беше болно от нешто вирусно .Направихме изследване урина и имахме беелък ,тогава професора ни обясни че няма нищо претиснително но небеше много белтъка .След лечението вече нямаше нищо когато повторихме урината!Такаче според мен няма смисъл да се претисняваш толкова и да слушаш глупости бъбречна недотатъчнос и началото на края тем подобни !

LUCKY Dancing Queen 6th January 2011 22:41

Re: по темата
 
Цитирай:

Първоначално написано от dimitriq76
... нешто... беелък.... небеше....Такаче... недотатъчнос... и началото на края тем подобни !

А в голямото град Сливен начално училище има ли?

Ice Cream 6th January 2011 22:49

Re: по темата
 
Цитирай:

Първоначално написано от dimitriq76
Защо пишете глупости и простотии,след като не сте наясно .Белтък в урината е възможно когато има възпаление ,но зависи в какво количество е в урината .При една настинка също може да има белтък в урината ,миналата година детето ми беше болно от нешто вирусно .Направихме изследване урина и имахме беелък ,тогава професора ни обясни че няма нищо претиснително но небеше много белтъка .След лечението вече нямаше нищо когато повторихме урината!Такаче според мен няма смисъл да се претисняваш толкова и да слушаш глупости бъбречна недотатъчнос и началото на края тем подобни !

Мерси за мнението. И спокойно,не се впечатлявам от подобни "крайни" мнения,и то от хора които нито са уролози,нито нефролози и т.н. Писах тук,защото исках да ми отговарят хора КОМПЕТЕНТНИ и най-вече сблъскали се с подобен проблем. И след като каза настинка, аз имам настинка, и цистит,както диагностицира лекаря. Ще ходя да си преглеждам урината отново след като свършва антибиотика. Лека вечер и усмивки! В крайна сметка не трябва да забравяме,че където има проблем-има решение! А животът е толкова прекрасен,че няма смисъл да се отчайваме!

LUCKY Dancing Queen 6th January 2011 22:56

Сладолед, казах го ясно и точно. Може да е гломерулонефрит, може да е пилонефрит,може да са интерстициални възпаления, може и и недостачност да е. А може и да не! Слушай полуграмотните и тъпей. На мен са ми го казвали многокротно в прав текст "това ще те довърши". И аз ? Да ги застрелям ли?!!

dimitriq76 7th January 2011 08:37

по темата
 
Време е модератора да се включи и в крайна сметка да изчисти темите защото рфорума и съсипан .Няма тема която да не са писани простотии.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.