Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Моята липосукция ме подмлади с 10.години (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5295)

yana_516 1st November 2007 01:00

Моята липосукция ме подмлади с 10.години
 
Здравейте момичета


Пиша по-повод че и аз вече сам една разхубавена българка.Бях за две седмици в България и в Върнеската клиника Камии ме направиха като на 20.години.Да започнах от това че много се страхувах за липосукция ,но просто нямасе никакъв друг изход.Правих диети но резултатите бяха минимални а и след 40.годинки нещата се променят много бавно.Имах уговорена консултация при Д-Р Заякова и след краткия но тоцен разговор бях спокиона за резултатие,защото пред мен беше лекар със сигурност и невероятна симпатия.В деня на операцията бих като всички развълнувана,но екипа от лекари така ме успокои че дори се усмихнах и така влязах в упойка.Прекараната вечер ,беше на изклюцително,ниво болкоуспокояващи,катетър и невероятната хигиене гарантираха дори спокоиен сан.Не ми бесе трудно да се изправям,бях почти тероризирана ,че сте имам страсни оттози ,но..просто местата бяха като изтръпнали но можех да се двига съвсем спокойно.Много и безкрайна благодарност на ГОЛЕМИЯ И ТОЛКОВА ЕЛЕГАНТЕН ХИГУРГ,КРАСИВА ДАМА,И НЕЗАБРАВИМО НЕЖЕНО ЛИЦЕ.бЛАГОДАРИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛИЗМА НА ЦЕЛИЯ ЕКИП И СПЕЦИАЛНО НА АНЕСТИЗИОЛОГА ,КОИТО МЕ РАЗВЕСЕЛИ В ТАКЪВ ВЪЛНУВАЩ МОМЕНТ.Бих казала на всички ,които се колебаят да знаят,че това е КЛИНИКА НА ИЗКЛЮЦИТЕЛНО НИВО,НЕ СЕ КОЛЕБАИТЕ ТОВА ГО КАЗВАМ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
УСПЕХИ ОТ СЪРЦЕ.
Марияна Маринова споделих и ако никoй иска още информация ще отговоря с желание

bimbi 1st November 2007 08:19

дръпнаха ти два литра, и те подмладиха с 20 години? :lol: по-скоро самочувствието ти е друго, и това се изписва на лицето ти :wink:
както и да е, радвам се за теб, дано има все така само доволни от докторите и интервенциите си :)

huanita 1st November 2007 08:42

Много се радвам за теб, успех! :D

kukli4ka 1st November 2007 09:57

Направиха ли ти предварителни изследвания,като например консултация със съдов хирург и с кардиолог?Там има важни кръвоносни съдове,който ако бъдат засегнати изхода може да е фатален.Доколкото знам,това е доста рискована манипулация.Кой преценява колко да ти източат?

Ava-ava 1st November 2007 13:13

да, какво количество мазнини ти източиха? На кои зони точно ти направиха процедурата? Преди колко време стана това? Носиш/носеше ли ластични дрехи(клин, ако е на краката и корема) и кога се възстанови и видя окончателните резултати( да е завършила резорбцията на работените места)?

yana_516 3rd November 2007 01:19

Разказвам подробно

Първо доста се рових за подходящ хирург и го намерих във Варна Д-р Заякскам още от начало да обясня че не съм от хората които преувелицават нещата.
Благодаря на всички които ми се обадиха и се радвам да си говориме така още дълго.
Да си призная и аз доста дълго време обмислях всичко бях пробвала всякакви диети и резултати минимални.сам на много догини(След 40 вече не се казват):)))а аз ги прескоцих и имах едни сланинки точно на таля хансч бедра и ръце ами прилицах си на воден дюсчек в басеиин не потъвах:)) И като ме разгледа Докторката си каза че по мен ще си има работа около 3 часа Момичета аз се упласчих толкова време какво сче се прави.И ми обясни се процедурата се изваршва бавно за да не се получат тези страхотни синини.Времето дойде и представетеси аз сама на никого не бях казала Щеше да бъде изненада и така посрешнаме моята красива Докторка аз така си я нарицам тъй като това е самата истина,Персоналът от сестри други хирирзи и анестезиолога,който е с много голяма важност ми взе тест за алергичност,имамх направени всички изследвания на краф и урина разказа ми подробно за анестезията и след това ме пое сестрата за подготовка .Момичета ,толкова сам била притеснена че анестезиолога започнах да ме пота дали имам нещо против него че така сам упласчена ,после ме размия и аз влизах в упойка .Като се събудих вече бях пакетираха с един елащицен колан и катетър заедно с болцоуспокоявачти.Само първата нощ е много трудна но аз успях да поспя няколко часа Сега като ви пиша още се вълнувам ,прянто защото когато си при тоцен екип чисто и стерилно място идват и добрите резултати .Красивата докторка ми смъкна 3кл мазнимка(смес от доста работи)Това прецениява тя по време на операцията но повече е само са хора със много наднорменно тегло.Сега се
радвам да повроря че си имам таля малко и почти бразилиянско седалище:))и по слаби ръце.Много съм радостна че мога споделя истина и не преувелицена история.Питайте ме всичко ще ви разкага

Slyn4islava 3rd November 2007 12:09

Почти нищо не разбрах от разказа ти, yana_516 :oops:

yana_516 3rd November 2007 15:16

Цитирай:

Първоначално написано от Slyn4islava
Почти нищо не разбрах от разказа ти, yana_516 :oops:

Извиниме какво точно не си разбрала ще ти го преразкага :))Тъй като на доста момичета отговорих и вече не му хващам края и с удоволствие го правя

yana_516 3rd November 2007 15:32

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
да, какво количество мазнини ти източиха? На кои зони точно ти направиха процедурата? Преди колко време стана това? Носиш/носеше ли ластични дрехи(клин, ако е на краката и корема) и кога се възстанови и видя окончателните резултати( да е завършила резорбцията на работените места)?

Като количество 3 кл от таля хансц ръце.Операцията ми беше на 14/10/2o07 Клиника Камии Варна Херург Д-р Заякова.
Нося еластисен колан от гърба до колянота има два огромни зипа и спокойно може да се сваля за да се миеш.Резилтат видим веднага като си сложих панталоните ми бяха широки,като се има впредвид че има оттоси и още доста време ше мине докато всичко се асорбира

yana_516 3rd November 2007 15:45

Цитирай:

Първоначално написано от kukli4ka
Направиха ли ти предварителни изследвания,като например консултация със съдов хирург и с кардиолог?Там има важни кръвоносни съдове,който ако бъдат засегнати изхода може да е фатален.Доколкото знам,това е доста рискована манипулация.Кой преценява колко да ти източат?

На първата консултация се уточняват всички изследвания.пълна кръвна картина урина ,тест алергичен с анестезиолога
Абсолютно си права такъв вид операция е сериозна и това ти го казва самият хирург и метода на работа е изклюцително важен,а това се определя от това колко липосукции се правят за 1 месец в клиниката и техниката се определя от колицеството течност за изсмукване.Моята операция продължи около 3 часа


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.