Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   ТЪРСЯ ДОБЪР МАМОЛОГ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4502)

lenda 30th July 2007 14:38

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Май трябва да отворим една темичка за женените,симпатични доктори :D Има един в Окръжна,в урологията,ама голям симпатяга :girl_dance: Ама айде,това е др тема.

Ооо май го знам
нали мама я оперираха там преди месец..
Един висок,младичък,черноок, нали ? :2007:

Babri 30th July 2007 14:46

Ох,той е :D И мойта майка я оперираха преди 2 месеца и аз се грижих за нея :D Харесвам точно такива мъже :D Гледахме се като котараци по коридора :D

lenda 30th July 2007 14:54

:2003: Верно е мноого готин(щом аз се загледах..дето съм е***ти мрънкалото) ,че и го помня !И е пич,възпитан,внимателен..ех хххх :2007: :1242:
Аз между другото навсякъде разказвам ,колко съм възхитена от докторите и изобщо персонала в тази болница !Нямам думи,с които да изразя благодарността си ! :2020:

Rusalka 30th July 2007 16:07

То с такива доктори, как да не ходиш на лекар. :)
Хмм, аз май редовно ще започна да ходя на профилактични прегледи :oops: .

Renkata 30th July 2007 16:33

Русалке, ти с импланти ли си /не ми се рови сега да гледам/ ? Питам, щото и аз трябва да ходя, пък нали Гърдевска я няма и се чудя при кого :?. Все пак трябва да има опит с изкуствени цици, по- специфично е !

:1252: Пък и да няма... баси, вие така ми го обрисувахте, че... може да отида и само да си подрънкаме :2054:

bibi_82 31st July 2007 11:33

Цитирай:

Първоначално написано от milena127
EEEEEEE ти сега ги закопа :cry:

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга :girl_haha: :girl_haha:

ами то е така - хубавите мъже винаги са заети... :1246:
това не пречи обаче да се наредя на опашката и аз... пред кабинета де :girl_haha:

Rusalka 31st July 2007 11:49

Цитирай:

Първоначално написано от Renkata
Русалке, ти с импланти ли си /не ми се рови сега да гледам/ ? Питам, щото и аз трябва да ходя, пък нали Гърдевска я няма и се чудя при кого :?. Все пак трябва да има опит с изкуствени цици, по- специфично е !

:1252: Пък и да няма... баси, вие така ми го обрисувахте, че... може да отида и само да си подрънкаме :2054:


Не, Ренка не съм с импланти, но не се притеснявай можеш спокойно да се наредиш и ти на опашката. :D
Докторчето всичко преглежда с импланти или без - няма значение.

kadrica 9th August 2007 09:31

и аз ходих
 
Момичета, чета ви от известно време, но тъй като скоро ме споходи нужда да ида на мамолог, то реших да споделя.
От Варна съм и посетих д-р Симеонова от Окръжна, беше ми препоръчана от лекар (Д-р Славов е наистина най-добрият гръден хирург във Варна. Беше оперирал майка ми успешно. А съпругата му е добър пък гинеколог :girl_dance:).
На 24г. съм и това ми беше първия преглед. Гледа ме само на ехограф, тъй като каза, че няма нужда от мамография. Оказа се, че имам по 1 малка киста в двете гърди, но ме успокои, че това не бива да ме тревожи. Единственото, което се иска от мен е да ходя редовно на преглед на всеки 6 месеца. Мен по принцип гърдите ми са проблемни и само в първата седмица след мензис не ме болят. През останалото време са все болящи ме. За съжаление при мен контрацептивите засилват болката, тъй като допринасят за допълнително напрежение.
Честно казано, малко странно ми се видя това, че откритите кисти няма да се третират по никакъв начин засега, но се надявам да не стават по-големи :roll:
Преглеждайте се редовно! :2047:

Brandy 14th August 2007 12:30

Хайде и аз да споделя опита си. Посетих мамолог преди 2 години. От Бургас съм, но отидох в София - в Онко-болницата при завеждащия мамология Доц.Гаврилов. Много съм доволна от отношението и професионализма му. И при мен се оказаха няколко масто-кистозни образования /и на двете гърди/, и на мен доктора ми каза само да ги следя - с прост самопреглед и да ходя на контролни прегледи през 6 месеца. Спазвам го. Не пия никакви лекарства. Каза ми да избягвам хормонални таблетки и ненужни аборти. А иначе преди това се бях побъркала. Знаете какво е - неизвестност и ужас... Сега като чета за този Др Славов от Варна - поне ми е по-близо, може и да го посетя. Но от много докторски мнения, май може да се обърка човек... В Бургас има голям дефицит на добри лекари, особено напоследък, за жалост...

minididi 16th August 2007 08:01

o
 
Може ли някой да ми препоръча мамолог в Пловдив/аз съм с импланти/. Предварително благодаря.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.