Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   ТЪРСЯ ДОБЪР МАМОЛОГ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4502)

The Shadow 25th June 2007 11:07

ТЪРСЯ ДОБЪР МАМОЛОГ
 
Поради странни промени дет се случват с мен :oops: май ще трябва да отида мамолог...
Някой да препоръча такъв в София, ама качествен?
Благодаря предварително :!:

Pretty 25th June 2007 11:26

Ето аз миналата година търсих като теб и от няколко места ми препоръчаха тази клиника заради лекаря който работи там д-р Петър Свещаров казват че е много добър :D

The Shadow 25th June 2007 11:29

Цитирай:

Първоначално написано от Pretty
Ето аз миналата година търсих като теб и от няколко места ми препоръчаха тази клиника заради лекаря който работи там д-р Петър Свещаров казват че е много добър :D

Мерси! Ще се обадя да си запиша час за преглед.А цената на прегледа сигурно е 20-30лв?

Pretty 25th June 2007 11:32

Нещо такова беше , зависи от прегледа , което ми напомни че ми е време пак да ходя :D като си записваш час искай при този лекар :!:

The Shadow 25th June 2007 11:45

ОК! Мерррррси! :wink:

чичо 25th June 2007 23:37

Д-р Свещаров е добър специалист,познавам го лично!Тъкмо мислех да те насочвам към него! :D

The Shadow 26th June 2007 10:07

Цитирай:

Първоначално написано от yavor
Д-р Свещаров е добър специалист,познавам го лично!Тъкмо мислех да те насочвам към него! :D

Тенкюююююююююююююююю! :2015: :1246:

Rusalka 25th July 2007 17:53

Аз искам да попитам за мамолог във Варна.
Благодаря предварително :!:

bimbi 25th July 2007 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
Аз искам да попитам за мамолог във Варна.

аз ходя при Гърдевска. преглежда в клиниката на Темелков

Rusalka 25th July 2007 18:06

тя някъде около съда ли беше тази клиника?

bimbi 25th July 2007 18:09

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
тя някъде около съда ли беше тази клиника?

да, на паркинга на районния съд. ако искаш утре мога да взема телефона на регистратура да питаш кога преглежда, и да си запазиш час, да не се разкарваш :)

Rusalka 26th July 2007 08:42

ок, благодаря ти много :girl_in_love:

bimbi 26th July 2007 09:49

упс, Гърдевска взела че заминала за чужбина. мамолозите били Темелкова и Цонев. не знам обаче нищо за тях, тъй че не мога да ти препоръчам единия или другия.
телефоните на регистратура са 600 126 и 600 127. ако решиш да идеш при някой, после пиши дали си доволна, щото и аз явно ще трябва да си търся друг мамолог. Гърдевска можело да се върне след 6 години :roll:

Rusalka 26th July 2007 10:51

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Гърдевска можело да се върне след 6 години :roll:

:2009:

Благодаря ти много bimbi. :D
Те нали не работят със здравната каса, да не се разхождам до личния?

bimbi 26th July 2007 11:03

ми така казаха, заминала, но не се знае за колко, уж за три месеца, но имало възможност да остане до 6 години.

работят със здравна каса :)

Rusalka 27th July 2007 07:51

Личния ми лекар каза, че съм била за гръден хирург и ми препоръча д-р Славов в Окръжна болница. Каза, че е много добър и мисля да отида първо при него, а ако не ми хареса , ще отида в клиниката на Темелков.
Още веднъж, много ти благодаря! :girl_in_love: :girl_kiss2: :girl_in_love:

trini_ti 27th July 2007 08:35

The Shadow, какво става с теб, ходиш ли по лекара, какво казват, как си?

lenda 27th July 2007 09:20

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
Личния ми лекар каза, че съм била за гръден хирург и ми препоръча д-р Славов в Окръжна болница.

Препоръчвам ти го и аз :1203:

bimbi 27th July 2007 10:16

какво значи гръден хирург? какво ти има всъщност??

Rusalka 27th July 2007 15:47

bimbi знам за гръдните хирурзи, че правят операции за рак на гърдата и там други хирургични намеси свързани с гърдите, но и аз за първи път ще ходя и не съм много наясно.
Още и аз незнам какво ми е, защото Славов ми даде час за понеделник, но много ме боли дясната гърда( от 2 дни ) и се надявам да не е нещо лошо. :cry:

lenda, моля те кажи ми нещо повече за него и какво ти е правил, че много ме е страх.

lenda 27th July 2007 16:31

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
lenda, моля те кажи ми нещо повече за него и какво ти е правил, че много ме е страх.

На мен лично нищо (да чукна дърво :1250: ).Братовчедка ми имаше киста на гърдата и се оперира при него.Много е внимателен ,предразполага те и е адски позитивен човек :D Завеждащ е гръдна хирургия в "окръжна" болница.
Няма да се струваш ,ей :wink: Стискам ти палци всичко да е ОК.

Rusalka 27th July 2007 16:41

мерси много lenda :girl_in_love:

Rusalka 30th July 2007 10:13

Ходих при д-р Славов, останах много доволна.
Каза ми, че нямало нищо притеснително и според него е в следствие на предстоящата ми менструация, но за всеки случай ми каза да отида на ехография, тъй като аз му обясних, че до сега дори напрежение в гърдите не съм чувствала при менструация, а сега ме боли и то само едната. Беше много любезен и учтив и наистина ми подейства много успокояващо.
Ленда, оказа се права.

Освен това е млад и доста симпатичен :oops: .

P.С Личи си, че е много добър, защото има доста голяма опашка за него, а и момичето от регистратура ми каза, че е бил най-добрия.

bibi_82 30th July 2007 10:53

май и аз ще взема да го посетя че и аз имам сходен проблем.надявам се да е ПМС но знае ли човек...

Rusalka 30th July 2007 11:05

Според мен по-добре отиди. Все пак затова са прегледите. По добре напразна тревога, отколкото не навременни мерки. Все пак сме жени и трябва да отдаваме по-голямо внимание на тези неща.

bimbi 30th July 2007 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
P.С Личи си, че е много добър, защото има доста голяма опашка за него

а дали опашката не е вследствие на
Цитирай:

Освен това е млад и доста симпатичен :oops:
:lol: :lol:
п.п. джоук :wink:

lenda 30th July 2007 11:15

Rusalka :1219:
Радвам се,че всичко е наред :girl_in_love: :2020:
п.п.
верно. ..пропуснах онзи ден да ти кажа ,че е голям симпатяга :1252: ама пък си била приятно изненадана :2035:

Rusalka 30th July 2007 11:36

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
а дали опашката не е вследствие на
Цитирай:

Освен това е млад и доста симпатичен :oops:
:lol: :lol:

Ааааа, може, може :girl_haha: !!!


Цитирай:

Първоначално написано от lenda
верно. ..пропуснах онзи ден да ти кажа ,че е голям симпатяга ама пък си била приятно изненадана

Наистина, много приятно изненадана!!! Дори ми идваше да му кажа " я пак пипни да се увериш, че всичко е наред" . :2055:

bimbi 30th July 2007 11:39

кога каза му са приемните дни? :lol: :lol:

Rusalka 30th July 2007 11:44

Всеки работен ден от 8-10h. в 102 кабинет, Окръжна болница. Приятен преглед :wink: .

bibi_82 30th July 2007 13:59

сега вече окончателно ме навихте :)

Rusalka 30th July 2007 14:06

:1203: Хайде, утре на доктор. :wink:

lenda 30th July 2007 14:12

Мацки,само да ви кажа (да имате инфо ако се наложи ).Съпругата на д-р Славов е мнооого добра гинеколожка :2035: :2003:

milena127 30th July 2007 14:16

EEEEEEE ти сега ги закопа :cry:

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга :girl_haha: :girl_haha:

Rusalka 30th July 2007 14:17

Еххх, тъкмо се надявах да не е женен. :cry:
Ленда, дай мила някво инфо за съпругата му. :)

bimbi 30th July 2007 14:19

Цитирай:

Първоначално написано от milena127
EEEEEEE ти сега ги закопа :cry:

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга :girl_haha: :girl_haha:

че те женените още по-апетитни бе :lol: :lol: аз при какъв УНГ ходих в терапията /и жена му няква докторица/...ако знае кво му мисля... :lol: :lol: :lol:

lenda 30th July 2007 14:29

Ехх,че сте :girl_haha:
Аз с цел да помогна казвам,не да ви отказвам от докторЯ :girl_haha:Той определеное си заслужава;)

Русалка
Величка Славова се казва съпругата му.Телефонът и го имам в къщи-ще ти го пратя допълнтелно.
Кабинетът и е в бившият дом на красотата(под зимно Тракия),на 6-тия етаж.Понеделник,сряда и петък приема до обяд ,а вторник и четвъртък -следобяд(или обратното беше :roll: :oops: ).

Babri 30th July 2007 14:35

Май трябва да отворим една темичка за женените,симпатични доктори :D Има един в Окръжна,в урологията,ама голям симпатяга :girl_dance: Ама айде,това е др тема.

milena127 30th July 2007 14:36

Абе като гледам сичко ще си кажете вие :girl_haha: :girl_haha:
Мъжете ви само да не четат тук, да не става :2047:

bimbi 30th July 2007 14:37

аз пък знам един много убав зъболекар от София...ма айде няма да ви казвам повече, дан ми гу земити :twisted: :lol: :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.