Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Не ходете при д-р Мария Николова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11963)

fiona55 14th April 2011 10:11

Не ходете при д-р Мария Николова
 
Тъкмо търсех черен списък на лекарите в Пловдив, за да я включа там! Безкруполна и алчна! Не знам как има хора, които печелят точно по този начин и манипулират хората в нужда, за лична сметка. Мислех, че само аз съм потърпевшата, докато скоро научих, че не е така!!!

Постоянно иска пари за нови и ненужни неща...
Наистина е добър гинеколог, но защо не използва уменията си за да помага на хората?

Вече цели 6 месеца ми бие инжекции Ретарпен, уж че съм имала някакви бактерии в кръвта, на всяка инжекция ми прибира по 25лв, отделно ме излъга, че имам раничка на шийката, оттам ми иска 70лв за лекарство, което ми предлага тя. Същото лекарство открих за 20лв от чужбина.

Няколко дена преди това бях при друг гинеколог, не ми каза, че имам раничка... но както и да е за всеки случай ме намаза, на всяка жена и ставала раничка от хормоните... само че тя алчна, иска да ми продаде от нейните лекарства за 70лв пак, защото сигурно от 1 път нямало да има ефект.. хаха!

Отделно без да искам ме прегледа на видеозон и ми прибра 50лв...


Незнам, може би не с всички клиенти е такава, а само с които прецени, защото всеки път ме подлага на анкети, къде работя, какво уча... Нали, ако има начин да ми дърпа пари и да е сигурна, че има откъде да си ги набавям....

te_dda 14th April 2011 13:15

Цитирай:

Вече цели 6 месеца ми бие инжекции Ретарпен, уж че съм имала някакви бактерии в кръвта
o

много интересно......не че не са възможни на теория други приложения, но ретерпен не е широкоизполвана генерация антибиотик и специално в областта на гинекологията се използва почи САМО и ЕДИНСТВЕНО при............сифилис.....така че АКО нямаш положителен васеман, се постарай да разучиш защо те тъпчат с това отвратително нещо !!

belona 16th April 2011 12:35

д-р МАРИЯ НИКОЛОВА - НАЙ-БЕЗСКРУПОЛНИЯ ПЛОВДИВСКИ ГИНЕКОЛОГ
 
Гласувам с две рце "ЗА" включването на д-р Мария Николова в списъка на най-безскруполният пловдивски гинеколог.
Не само се интересува кой си, с какво се занимаваш, от къде и какви са ти доходите, за да сондира мнение колко да те обере, а и злоупотребява с оказаното й доверие от страна на пациента.
Доверявш й най-ценното си - ЗДРАВЕТО, а тя умишлено го съсипва, само и само да те обере. В мига, в който разбере, че имаш доверен човек, който има и най-малка представа от дейността й, те изритва, тъй като вече не се вписваш в образа на жена-касичка.
Уж полага усилия да се самообразова, да следи новостите в гинекологията, но не прилага познанията си по предназначение. Буквално убива пациентите си.
Една приятелка забременя. Реши да се възползва от моя гинеколог - д-р Николова. Беше с МНОГО проблемна бременност. Бремеността протече уж под постоянното й наблюдение и "загриженост". Докторката й беше обещала, че ще присъства на раждането. ТЯ й насрочва ден за секцио. В деня на раждането - отсъства. Търсят я по мобилния телефон. Оказва се, че Докторката е на планувана конференция в Брюксел. Забравила да предупреди приятелката ми. Уверила е, че ще даде напътствия на оперативния екип.
Загриженостза пациента?! - Какво е това?!
Лично мен дългосрочно и уж неуспешно ме лекува от гъбички. Те били част от микрофлората ми и взели превес. Вместо да ме насочи да регулирам киселинния си баланс чрез Цитросепт, тя ме лекува чрез вагинални таблетки и Певарил крем за външно намазване. Не изписа нищо друго. След това - пак прегледИ, пак изследвания, пари... Тактично й обясних, че искам копие от резултатите на микробиалните изследвания и рецепта... Не само не получих такива, а и повече не ми вдигна мобилния си телефон, дори нещо повече - отхвърля повикването...
Едно е сигурно, д-р Мария Николова е най-безскруполният и най-незагриженият гинеколог в Пловдив, а дали не и в цяла България.

te_dda 17th April 2011 22:21

Цитирай:

Тактично й обясних, че искам копие от резултатите на микробиалните изследвания и рецепта... Не само не получих такива, а
всеки лекар, не само гинеколог, е длъне когато излязат излседванията да ги види, да ги обсъдите в твое присъствие и да ти ги даде на момента !!! В ПАПКИТЕ С ИЗЛЕДВАНИЯ В КАБИНЕТИТЕ СТОЯТ САМО ТАКИВА, КОИТО ПАЦИЕНТКИТЕ ОЩЕ НЕ СА ДОШЛИ ДА ПОЛУЧАТ....НИКОЙ НЯМА ЮРИДИЧЕСКОТО ПРАВО ДА НЕ ТИ ПРЕДОСТАВИ ИЗЛЕДВАНИЯТА !!! АКО някой лекар ДЪРЖИ да има компютърни картони на пациентите си, то, той си нанася реузлтат с дата и съответно изледване, предава ти "хартийката" на теб, а информацията остава и за него, докато твоето досие съществува в компютъра му..аз като отида при моя лекар, който е частен и работи по тази система ( не става въпрос за гинеколог, но това няма значение, тази практика се използва от всякакви специалисти), той отвара досието ми, което е от 10 години, и в което пише за тези 10 години всичко, което ми е изписвал, проблемите ми и тн...

didadoneva 19th March 2014 10:43

Какво да ви кажа ,аз мисля ,че това са грешни впечатления за д-р Николова!Какво да направим ,че здравеопазването ни е такова и не покрива нищо!Тя е невероятен профисионалист!Казвам го от опит !Тя направи всичко възможно да имам бебче ,не се отказа нито за миг ,аз и се бях доверила изцяло !!!Тя направи невъзможното и резултата беше моята дъщеричка!Трябва да имате повече доверие на лекаря си защото това е много важно за самото лечение!

pepi_simeonova 10th April 2014 16:03

О, отказвам се от нея тогава.

in4ety 8th July 2014 18:00

Д-р Мария Николова
 
Здравейте, аз съм пациентка на д-р Мария Николова. Искам да кажа, че д-р Николова е много добър специалист, имах проблем и тя помогна за разрешаването му. Влезе ми в положение. Не бих никога поставила такъв прекрасен човек като нея в черния списък за гинеколози в Пловдив.

in4ety 8th July 2014 18:05

Д-р Мария Николова
 
Не се отказвайте от нея, преди да сте се уверили лично що за човек е тя!!!

velian 20th November 2014 09:59

Проблема на ВСИЧКИ лекари е това, че ако ти се развали компютъра отиваш и ти го оправят, ако нещо те заболи отиваш и не се оправя!!! Много се дразня от това, въпреки и че сега обикалям по лекари, това не са лекари. Не може всеки да говори че вовешкич организъм бил много труден не можели от път да се разбере какво ти има, даже и от 10 пъти не може при някои лекари. Повечето знаят по-често случващите се болести и за това така на едни помагат на друг не. Дори и лекарите не са толкова виновни че тук няма никакво образование, но има такива, на които не им е там мястото.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.