Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

ivka..86 30th June 2017 00:52

Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

mihailova.mmm 30th June 2017 23:36

Цитирай:

Първоначално написано от ivka..86 (Публикация 811714)
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

Все едно описваш моя нос..махната гърбица и скъсен.Сега изглежда като четириъгалник или картоф ..поне дишам нормално .В началото,след операцията си казвах,спокойно..отоци са и ще спадне!

НЕ спадна обаче :shooting: :shooting:

Пари на вятъра..

aliona 2nd July 2017 12:04

Цитирай:

Първоначално написано от ivka..86 (Публикация 811714)
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

Определено в Бг само некадърници и касапи :( :(

Annnnnnnn 7th December 2017 17:34

Цитирай:

Първоначално написано от ivka..86 (Публикация 811714)
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!


АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА С МНЕНИЕТО ТИ. АЗ СЕ ОПЕРИРАХ ПРИ НЕГО 2015. НЕ СТИГА, ЧЕ СЕ ДЪРЖЕШЕ НАГЛО ПЪК И НИЩО НЕ НАПРАВИ. :wall:

katrin007 31st December 2017 08:35

1Прикачено(и)
момичета аз бях при него април месец и съм адски доволна,но факт с няколко мой приятелки не се справи,засега нямам гърбица -единствено пих много магнезий за да нямам калциране.Промени ме много и съм адски доволна,имах ужасни болки и отоци 3 месеца( на познатите ми бяха месец ) ,струваше си

Cozy23 13th January 2020 01:11

Йорданов ми спука тъпанчето и ме изгони без епикриза.
 
Постъпих в Софиямед за спешно вадене на чуждо тяло от ухото с венозна упойка (силиконова тапа). Йорданов се отнесе арогантно и пренебрежително. Събудих се с адска болка в ухото. На следващия ден ходих пак, него го нямаше, а други лекари разбраха, че не е извадил цялата тапа и продължиха с опитите неуспешно. Като се върна на работа, отидох да извади останалото. Обвини ме, че съм си напъхала нещо нарочно отново. Извади го и ме изгони без епикриза, каза повече да не стъпвам, въпреки че исках обяснение защо не чувам и ме боли. След седмица друг лекар откри, че ми е спукал тъпанчето. Ако не бях отишла да ми изпишат антибиотик, срастванията в последствие щяха да ме оставят глуха на 20 години. Слухът така и не се завърна напълно. Той знаеше много добре какво е свършил. Този лекар е за съд!

Xyrem 6th March 2021 22:47

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810904)
Наистина ти съчувствам, преживяването ти звучи ужасно. :( Дано в Турция успеят да се оправят нещата. На мен това ще ми е първа операция и се надявам Йорданов да се справи добре и да не нанесе никакви поражения на дишането ми. Поне малко се успокоих, че твоята първа операция не е била при него. Всеки сам си поема риска и честно казано аз съм готова да рискувам. Моят случай е много често срещан дефект и предполагам, че няма да представлява голяма трудност за доктора. Има хора с мнооого особени и големи дефекти, които определено биха затруднили нашите лекари и могат да станат големи фалове, но при мен се касае за една гърбица... ако нея не може да махне, не знам какво може, нали това му е работата уж...:/

Абсолютно по същия начин разсъждавах и аз.Трябваше да оправи две сраствания от предходната операция и да сложи пластини.Процедурата е толкова елементарна,че реших че е невъзможно да сгафи.Не само,че сгафи, но и сътвори такава касапщина че още не ми го побира ума как е успял.На томографията и риноскопията изглежда като дялано с кухненски нож,ампутира ми конхите,осакати ме за цял живот,съсипа здравето ми,и ме направи 101% инвалид.Сега нямам живот само вегетирам.Изгубих парите,си,бизнеса си, социалните контакти, съпругата си,и съм в 9тия кръг на ада по 24ч,от които ако спя един,два е цяло чудо,от стрес дори зъбите ми испадаха.Този шарлатани,изрод и убиец е само и единствено за едно място,в доживотна килия.Да ме беше убил още в операционната,не да умирам бавно и болезнено всеки ден,и близките ми да се съсипват от мъка.Не ми пука на колко хора е помогнал и дали има такива изобщо защото се съмнявам,но както Бог е казал добрата постъпка не заличава лошата, само заради това което ми стори не трябва да оперира и да се докосва до пациенти никога,само затвор и нищо друго.Бог да го накаже,дано се озове в ада, в който ме постави.Ха сега замисли се пак дали искаш да рискуваш с тоя психар убиец,вярвай ми,че и 1% шанс ако има да те направи като мен риска не си струва, не знаеш какво е да изгубиш всичко и да предпочиташ да си мъртъв.Дано не сглупиш да му се оставиш в ръцете... дано!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.