Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Бременна ли съм? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13869)

sarta 4th January 2014 16:53

Бременна ли съм?
 
С прияеля ми така стана че го направихме без презерватив, той свърши извън мен ,изми се и го направихме пак и пак свърши извън мен. Това беше преди 9 дена горе долу ,а сега ме боля гърдите и просто незнам страх ме е... Цикала трябва да ми дойде някъде на 13. Кажете какъв е шанса да съм бременна..

Pufpaf 4th January 2014 17:27

Е това е прекалено лесно, дайте нещо по сложно де ;-)

Това за което питаш си е чист флип, абсолютен coin flip, 50/50 и аз много се надявам да си бременна и ако може да са близнаци още по добре ! :2003:

Толкова малко деца се раждат в България, дано малките :1221::1221::1221: да са достигнали целта и всичко да се е получило и скоро да купуваш люлка и да не забравиш да се похвалиш ей !

http://www.assopoker.com/images/stor...ncio-poker.jpg

sarta 4th January 2014 17:40

малка съм за деца така че много се притеднявам

ina.ina 4th January 2014 17:42

Ако правилно пишеш, тогава днес ти е 19-тия ден, значи преди 9 дни ти е бил 10-тия ден - има малка вероятност тогава да си била в овулация, но знае ли се? Иначе предменструалния синдром може да започне и седмица преди цикъла, а ти както се притесняваш може да ти дойде и по-рано (или по-късно). Има тестове за бременност, които се правят 7 дни преди очакваната дата за цикъл - Easy test - освен да пробваш с тях след 2 дни.

ina.ina 4th January 2014 17:43

Всъщност сега прочетох, че тези тестове се правят 7 дни след зачеването (т.е. акта), та можеш още сега да си купиш и да си направиш.

Pufpaf 4th January 2014 18:26

Уж сега децата са много наперени, все всичко знаят, всичко им е ясно в секса, гледат филмчета, четат в интернет и пак нищо не са научили ! Как мислите да се пазите така, свършвал отвънка и готово, изплаква го с вода между тековете и всичко е на 6 :1202: :shock: е нали в училище имате часове в които се говори за тези неща !

Момчетата няма ли най накрая да се научат да мислят и за момичето и да го пазят, а не да мислят само за пишката си ! Момичетата също имат не по малка вина щом се съгласяват да правят секс така ! Статистиката за абортите е плашеща, и как въобще има жена която може да се отпусне и да се наслади на секса ако знае, че има риск от забременяване, за болести пък да не говоря и да се притеснява дали момчето няма да свърши вътре ?

Ето това е нещото което аз като родител един ден няма да го допусна и ще говоря на тези теми с децата си, ще им давам и книги да четат също и няма да ги оставя да живеят в някакви заблуди и да си мислят, че всичко им е ясно !

Лудите клавиши 6th January 2014 00:11

Цитирай:

Първоначално написано от sarta (Публикация 795379)
малка съм за деца така че много се притеднявам

А за секЦане не си малка, така ли? :2005:
Като не искаш да забременяваш, ползвай презерватив, колко ли сложно е това.

ina.ina 6th January 2014 10:23

А бре, хора ... говорите сякаш никога не сте били млади и никога не сте грешили (не казвам, че сте грешили точно в тази област; избор от грешки колкото щеш). Станалото станало, поне да помогнем колкото можем.

Pufpaf 6th January 2014 14:29

Както казваше една съфорумка, понякога трябва да си малко по остър и критичен, за да разтърсиш по този начин човека и той да се осъзнае и това е за негово добро разбира се. Ако всички сме много меки и внимателни, човека дори може и да не осъзнае грешката си ! Схващаш ли ми мисълта, ако не ти работиш в аптека и може да пробваш с Гинко Билоба, ако е добра цената вземи и на мен :2055:

sarta 7th January 2014 10:26

Хорааааааа осъзнавам грешката си , осъзнавам че съм малка и за секс и за всичко , винаги ползвахме презерватива ама тъй стана тоя път - не...Не ме упреквайте ми ми помогнете по някакав начин :((((


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.