Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Всичко за липосукцията и най-вече заслужава ли си? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3460)

zhenya chavdarova 6th June 2009 15:30

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от volcomgirl
Вече почнах да се къпя...без проблем,НО с клина!!!!
.

:shock:
Женя, там където е влизала канюлата има малки разрезчета, които се затварят с конци. :cool:

Гуен питах мила, защото на мен не са ми махали конци след липото :roll:

gwendoline 6th June 2009 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от zhenya chavdarova
Гуен питах мила, защото на мен не са ми махали конци след липото :roll:

:2045: Не знам, наистина.... учудвам се тогава....тези разрезчета сами ли се затварят и зарастват? :roll:

gwendoline 6th June 2009 15:41

Може да си имала резорбируеми.... :idea: :roll:

volcomgirl 6th June 2009 23:00

Ами имам конци на дупчиците от които са ме " източвали" :twisted:
а за клина....първите 3 дни неможех да се къпя,после ми сложиха лепенки с които да се къпя,НО първите 1-2 пъти ще е с клина.Конците ги махам на 11-12 някъде.дано всичко да е ОК. :twisted: :twisted: :twisted:

sisa_69 7th June 2009 08:53

Честито volcomgirl! Вярвам, че всичко ще е наред д-р Стоянов е много добър в работата си.

volcomgirl 7th June 2009 13:28

И аз съм сигурна в д-р Стоянов.
Аз исках да ви питам,знаете ли горе-долу кога се очартава крайният резултат с оформянето на контура на тялото?по ваша лична преценка до месец- два?Как е било при вас?
Мерси за всичко :cool:

sisa_69 8th June 2009 08:22

При мен след 1 месец резултата беше налице, и при теб сигорно ще е така.Аз бях при д-р Заякова и моята липосукция беше аспирационна,чустваш леки болки синините стават много бледи почти не личат, махат ти клина моя беше много удобен с ципове отдолу до горе на двата крачола.

volcomgirl 8th June 2009 10:12

блазе ти за клина.аз се побърквам всеки път като тръгна до тоалетната.да не говорим,че ми се разкопчават копченцата докато ходя и ме боцкат като седя.
при мен оттоците са много и се притеснявам вече.клина колко време го носи?

sisa_69 8th June 2009 10:57

Клина се носи 1 месец. Не се притеснявай и при мен отоците бяха много и целите ми крака бяха сини, в клиниката се изкачваш по едни стълби трудно ми беше да ги изкачвам като ходех да ми махат конците. Всичко до 30 дни отзвучава, поне външно.

sisa_69 8th June 2009 12:02

И аз бях с клин точно в този месец само че предната година, ще ти е ужасно топло направо ще се спарваш с клина но търпиш за хубост.Няма да ти се яде на теб самата толкова много,а и аз обичам много плодовете те сега са много в момента пиех много течности и лежах, мислех че ще стана 100 кила с това излежаване а то напротив бях свалила близо 6 килогрома след месец.Мене докторката ме предупреди още на консултацията , че месеца не е много подходящ.Аз съм много доволна от резултата нямам нито една неравност.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.