Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   НАГЛА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12933)

katerinador 10th April 2013 20:17

призовавам всички,които са си поръчвали хапчета за отслабване с гаранция при липса на резултати,че ще им бъдат върнати парите да се включат в акцията 'ПОРЪЧАЙ И ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ ОТКАЗВАЙ'Аз си поръчах малиновите таблетки,които сега са адски нашумели,пих ги 20 дни по указания начин,но нямам никакви резултати.Поради тази причина пратих имейл на разпространителите,но те се правят на глухи и естествено няма да ми върнат никакви пари.За това се обръщам към всички ,при които няма резултати,да си поръчваме периодично от този продукт и когато куриера достави пратката да я отказваме.Така ще накажем тези измамници да плащат само куриерски услуги без реално да могат да продават тези отрови.Стига само сме се оплаквали,как ни прецакват,хайде сега заедно да направим нещо с което да накажем тези къртици,дето са се сврели в миши дупки и не можем да осъществим контакти с тях.

Anna221 24th October 2013 15:07

Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

24Carat 28th October 2013 11:21

Истината е че търсите под вола теле. Има си съставки като ALCAR, yohimbine, synephrine, които си работят (естествено като се комбинират със спорт и диета), а Вие продължавате да си търсите вълшебното хапче, с което ще сваляте килограми като седите пред телевизора...... ще ви разочаровам, но няма да стане.

hera 29th October 2013 13:43

aко спортувам и пазя диета,тогава защо са ми хапчета ?????????????????????

Murder 31st October 2013 17:05

Цитирай:

Първоначално написано от hera (Публикация 793900)
aко спортувам и пазя диета,тогава защо са ми хапчета ?????????????????????

Никой не казва, че са задължителни, даже напротив. Но в днешно време хората са доста мързели и малко мотивирани, за да вършат нещо толкова приятно като спорта затова предпочитат да си купят добавка, защото по този начин ще да бъдат максимално стриктни в тренирането и диетата, нали все пак са дали пари за тях.

Daniela.zhekova 24th January 2014 13:15

Разберете, че сайт в който няма телефонен номер, няма чат , няма връзка със сайта, то този сайт е фалшив. наричат се Scam сайтове :) дори съм писала статия по тази тема в моя блог. Тези сайтове са много опасни тъй като има и за избелване на зъби такъв сайт - Ionic white, за отслабване, добавки за повече мускули и какви ли още не измислици. Когато купувате, поне телефонен номер трябва да има за да може да се консултирате с хората от които купувате дадения продукт. :-)

Murder 29th January 2014 11:24

Цитирай:

Първоначално написано от Daniela.zhekova (Публикация 795956)
Разберете, че сайт в който няма телефонен номер, няма чат , няма връзка със сайта, то този сайт е фалшив. наричат се Scam сайтове :) дори съм писала статия по тази тема в моя блог. Тези сайтове са много опасни тъй като има и за избелване на зъби такъв сайт - Ionic white, за отслабване, добавки за повече мускули и какви ли още не измислици. Когато купувате, поне телефонен номер трябва да има за да може да се консултирате с хората от които купувате дадения продукт. :-)

Много добре написано мнение адмирации за което.
Затова купувайте от физически магазини, където има консултанти или в онлайн магазини с оставени телефони и адрес за контакти иначе рискувате да бъдете измамени.

Kiko80 5th December 2014 14:50

Ще ви разкажа как аз се боря с килограмите.
Бях активен спортист 12 години, след като спрях с активният спорт не промених с нищо начина си на хранене, започнах работа зад бюро и резултата след година и половина беше 30 килограма отгоре. Стреснах се и започнах да търся варианти за отслабване. Първо започнах диетата на Дюкан, за 1 месец свалих 15 килограма. В резултата на тази диета първо почти си докарах подагра и второ качих 25 килограма в следващите 6 месеца. След това се обърнах към известен диетолог (няма да споменавам име). Освен че умрях от глад друг ефект нямаше. След време се записах в една програма и резултата от нея (вече 2 години откакто спазвам) е 25 килограма надолу.
Това което разбрах от личен опит е че най-добрият резултат се постига от комбинацията:

1. здравословно хранене
2. ползване на хранителни добавки
3. спорт поне веднъж седмично

Това са контактите на хората които ми помогнаха на мен.
daotslabnem.com
Е-mail: daotslabnem@mail.bg
Телефон: 0887 21 90 44

proffi 28th January 2017 19:51

Всички тези хапчета за отслабване и за забързване на тоя пуст метаболизъм са пълна измама!

Pavleta12 7th February 2017 13:03

Само с хапчета няма как да се отслабва. Само може да допълват останалите усилия.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.