Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Секс и готвене (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9374)

еМ ДжИ 11th August 2009 15:33

Секс и готвене
 
Искам да ви споделя шока и ужаса от вчерашната тема, по която спорихме с един приятел. Та понеже неговата приятелка не му готви и той, горкото, ако е изморен сам да си прави салатка, я води на кръчма... и тва всяка вечер... Та мислите ли, че е нормално това положение, при условие, че живеят заедно... Та аз му викам, не е добре твоята работа... А той се опита да ме убеди, че ако искал готвачка, щял да си вземе лелка. Че него го кефи, че мацката не готви, щото в противен случай щяла да бъде много задръстена и да не излиза никъде. И най-шокиращото - ако му готвела, щял да има чувството, че спи с майка си :shock:
Аз пък си готвя (поне през зимата) хахахах, та безуспешно се опитвах да го убедя, че се е прецакал :wink:
Все пак става въпрос за лентяи на моята възраст - 25-28, серизна връзка, без деца, без пръстени...
И има ли наистина правопропорционалност между готвенето и неправенето на секс? :cool:

жоро66 11th August 2009 15:38

Ем Чо, я го вземи за една седмица да види кво изпуска!

Може просто човека наистина да има фобия от домашното готвене! Ако са го тъпкали като малък :lol:

Само не разбрах каква е връзката със секса! Това е само още едно доказателство за това, че любовта на мъжът не минава през стомаха!!!

bimbi 11th August 2009 15:38

Re: Секс и готвене
 
Цитирай:

Първоначално написано от еМ ДжИ
И има ли наистина правопропорционалност между готвенето и неправенето на секс? :cool:

има, да, и аз затва спрях да готвя :lol: :lol:

еМ ДжИ 11th August 2009 15:41

А стига бе, ще спирам и аз значи ;)
Не че съм се скъсала - хахахха...
Абе не мога да го взимам, приятелче ми е, пък вече избягвам да се взимам с приятели :) Пък той направо ми е кат брачед!
Жорка, връзката със секса е, дали ако взема да готвя всеки ден и моя няма да ходи да е*е някоя дет не й миришат ръцете на лук, докато стане манджата... :roll:

жоро66 11th August 2009 15:43

Аз също не съм държал особенно много, да има сготвено в къщи! Приятно е, но не е задължително. Веднъж се прибрах от работа и в къщи - жена ми с приятелки. Викам - има ли нещо за хапване!

Олеее, като посърнаха тея ми ти жени :lol: Аз си бръкнах в хладилника, извадих си кремвиршче и се наядох прав до мивката. Голяма работа че нямало сготвено ядене!!!

Иначе жена ми също се убива да готви, но заради децата, че те са мноооого капризни! Лично за мен, не е водещо и това - дали готви или не, не я прави повече или по малко домакиня за мен!

жоро66 11th August 2009 15:45

ооо, възбуждам се люто от миризмата на праз и кюфтаци! Напраооо, афродизиак :wink:

bimbi 11th August 2009 16:11

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
ооо, възбуждам се люто от миризмата на праз и кюфтаци! Напраооо, афродизиак :wink:

ахахаха стига бе :lol: :lol: :lol: за момент си представих някъв мъж, заврял нос в косата на вмирисаната на пържени кифтаци мацка, и тръпнещ от възбуда :lol: :lol: :lol:

Целувчица 11th August 2009 16:17

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
ооо, възбуждам се люто от миризмата на праз и кюфтаци! Напраооо, афродизиак :wink:

ахахаха стига бе :lol: :lol: :lol: за момент си представих някъв мъж, заврял нос в косата на вмирисаната на пържени кифтаци мацка, и тръпнещ от възбуда :lol: :lol: :lol:

:lachen: :lachen: :lachen:

apoklistika 11th August 2009 16:17

купихме си мощен абсорбатор у кухнята, ся ем готвим кифтаци, ем на шанел миришем :biggrin:

barrуwhite 11th August 2009 16:34

аре бе и ти ли започна да пускаш теми с проблем :lol:
никва връзка няма, по склонен съм да се съглася с жоро, че твоя почти братчед е имал проблем в детството. Щяла да бъде задръстена, да не излиза, да е лелка, на него всъщност тва първото гаже ли му е? :lachen:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.