Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   И моята мина ( д-р Динев) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8359)

siss 12th March 2009 19:05

И моята мина ( д-р Динев)
 
След една отложена операция, успях да се включа между два вируса, два цикъла и свободен ден за операция. До последно си мислех, че ще ме върнат за нещо. Но най-накрая ми взеха паричките и реших, че няма връщане :lol: Часът ми беше за 10, но влязох към 13ч Сестрита във Вита са готини и те подкрепят. Влязох в операционната, д-р Динев ме снима и ми порисува върху носа, след това се появиха останалите, леганх, абокатче и заспах. Събудих се към 3ч. в реанимацията и ми вляха 3банки нещо си. После слязох в стаята си, единична с ТВ и собсвена баня, както си му е реда.
Чувството е доста неприятно, сякаш са те ритнали в носа и ти тече кръв. На всичкото отгоре ме заболя и главата (и сега ме боли въпреки аулина) Но не е страшно, болката е поносима и може и да не се глезите с обезболяващи. Най-много ме дразнят тампоните. Точно свикнах да не дишам и те почнаха да се пълнят с кво ли не. Имам чувството, че всичката вода, която пия отива в тях и те се надуват и носът ми ще се пръсне. Иначе се харесвам подпухнала и леко "гримирана" в червено, отива ми :wink: :lol:
Тампоните ще ми ги махат в събота, щото каквото може да се направи по един нос ми беше направено.
Това се сещам за сега, ако има нещо някой да пита, или да сподели подробности, моля :lol: Леле, как ме гъделичка в носа... :lol:

boby_pl 12th March 2009 19:58

Честито носле, siss! :girl_haha: Да си го ползваш и вириш с удоволствие. Леле вдъхна ми кураж. Значи не е много страшно, така ли? Напоследък много си мисля за предстоящата ми операция, макар да има доста време до нея. Хваща си ме шубето. Имам чувството, че ще умра от страх преди риното. Все ме е страх да не би да не ме хване упойката, как ще се събудя, какво ще представлявам след операцията. Абе чувства познати на всички оперирани. Кога ще ти махат тампоните и ще те пускат вкъщи?

siss 12th March 2009 20:47

Мерси :D Всъщност вече съм вкъщи, тампоните стоят поне 3 дни, гипса - седмица. Вярно е, че умираш от притеснение и страх преди операцията, но това е за кратко и напълно неоснователно. Дискомфорта е след това. Сега страховете са ми дали ще издържа до събота с тампоните, ще боли ли докато ги магат, после гипса - четвъртък ми се вижда толкова далеч. И какъв ли нос ще имам. В момента съм много притеснена защото ми е много сърчащ. Това нормално ли е?

siss 12th March 2009 22:09

И още, така ми се пушиии...
Кога може? Д-ра вика когато искам, ама айде и други мнения :?

white_snake 12th March 2009 22:22

стига да ти се пуши,можеш да си пушиш :wink: на мен седмица след риното не ми се помирисваше цигара(не че можех да мириша със запушен нос :lol: )....

bibetyyy 12th March 2009 22:26

ЧЕСТИТО!!! :1203:

siss 12th March 2009 23:33

Мерси, момичета :) Макар, че още не съм си видяла "произведението"
boby_pl, защо чак на 5май? Аз като е топло не мога да дишам. И ако си я направиш по-скоро за лятото ще си ОК

shiatzu 12th March 2009 23:58

честито миличка!!!пожелавам след махането на гипса да се разплачеш от кеф :lol: Цигарките и аз си ги пуша без ограничение.Още на същия ден след операцията си пуших така ,че няма проблем.Пък и тютюна знаеш ,че стеснява кръвоносните съдове ....в такива случаи даже мисля ,че е полезно!И...за вирнатото ти носле...спокойно ще спадне :cool:

Celtic dream 13th March 2009 01:18

честито, Сис :D браво за куража, чак и на мен ми вдъхваш кураж :D ти си герой, разказваш го все едно нищо особено.... то и аз ще видя де :P
Пожелавам ти леко възстановяване и да си доволна от резултата :)

starkillerz 13th March 2009 08:46

браво siss! :) много се радвам,че всчко е минало вече и че се възстановяваш нормално ! :)
и мен ме успокои с разказа си :roll: не че не съм чела други описания на самата операция , но сега колкото наближава взема да ме хваща шубето :D
чакаме снимки като махнат гипса :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.