Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Възможно ли е забременяване (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11809)

kartof 4th March 2011 12:13

Възможно ли е забременяване
 
правихме секс с приятелката ми с презерватив, след това го изхвърлих и след 15-тина минути отново започнахме втори път, но в началото без презерватив. Има ли според вас повод за притеснение от това че може да е останала сперма от първия път или не трябва да е проблем при положение,че и да е имало, тя е изсъхнала.

Моля за сериозни отговори. Благодаря

Taneva` 4th March 2011 12:19

Естествено,че има повод за притеснение според мен....А и кво е това понятие " изсъхнала сперма" ? Някаква коричка ли се получава?
Много съм невежа,честно.. :roll:

Ама вие нещо да се изкъпете,след секса, да се измиете поне...? Или вие не практикувате такива неща?

kartof 4th March 2011 12:25

ами чувал съм мнения че сперматозоидите живеят кратко време и затова казах че всичко е изсъхнало. Иначе по случайност така се случи този път без да се измия

Taneva` 4th March 2011 12:32

Нямам представа честно казано...какво може да е...
За всеки случай макар,че е вредно...можеше да шибне един Ескапел примерно...

kartof 4th March 2011 12:34

още не е късно, точно затова искам да чуя мнения

Ice Cream 4th March 2011 12:35

Цитирай:

Първоначално написано от kartof
ами чувал съм мнения че сперматозоидите живеят кратко време и затова казах че всичко е изсъхнало. Иначе по случайност така се случи този път без да се измия

Правилно си чул. Умират за по-малко от минута в кислородна среда.

kartof 4th March 2011 12:41

значи не би следвало да имам притеснения?

Nikkolay 4th March 2011 12:45

умират в кислородна среда....останалите сперматозоиди в канала ти може и да не са умрели и после да си инжектирал 5-10 хил. бройки от тях, живи :lol:
Ама споко, шанса да е покълнал някой е 1 към 100000

gabi_gabriela 4th March 2011 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от Nikkolay
умират в кислородна среда....останалите сперматозоиди в канала ти може и да не са умрели и после да си инжектирал 5-10 хил. бройки от тях, живи :lol:
Ама споко, шанса да е покълнал някой е 1 към 100000

най-вероятно неса умрели,нали и за това се препоръчва ,ако ще се завтаряте,добре да се измиете

Nikkolay 4th March 2011 13:49

Цитирай:

Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:

Първоначално написано от Nikkolay
умират в кислородна среда....останалите сперматозоиди в канала ти може и да не са умрели и после да си инжектирал 5-10 хил. бройки от тях, живи :lol:
Ама споко, шанса да е покълнал някой е 1 към 100000

най-вероятно неса умрели,нали и за това се препоръчва ,ако ще се завтаряте,добре да се измиете

пък най-добре и да се изпикаете по принцип :twisted:
Ама ся, ако си като мене, да прайш по 4-5 празнения на вечер става кофти работа...тряа и бира да пиеш в паузите :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.