Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв...... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6743)

fizzy 17th June 2008 11:56

Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв......
 
Преди малко се връщам от консултация и при Ильо Стоянов, който пък ме грабна много с професионализма си, но за сметка на това ми обяви 4500 лв. :2009: :2009: :2009: На някой до сега казвали ли са му такава цифра, защото не знам някакси ми се струва доста...

sibi 17th June 2008 12:47

:shock: Чак пък толкова! А като гледах носовете му в "Пълна промяна", изобщо не останах очарована :wink:

bibi_82 17th June 2008 12:57

няма значение кой колко е очарован.важното е че човека си направи реклама с предаването което му вдига и цената :wink:

fizzy 17th June 2008 13:26

Мислите ли, че заради пълна промяна си е вдигнал толкова цените? Може би е много добър специалист, но аз някакси си мисля че това е много за една най-обикновенна ринопластика, в смисъл такъв, че нито имам изкривена преграда нито проблем с дишането или др... Самият той ми каза, че 4-5 часа след операцията могат да ме изпишат и дори няма да нося гипс ами само някаква лепенка и то една седмица... Което ме навява на мисълта, че май съм лек случай... :2035:

Марулка 17th June 2008 13:31

А в сайта му каква е цената?Не ми изглеждаш на наивно момиче ама такава цена за рино? :shock: :shock: :shock: :shock: Не винаги цената е критерии за отлични умения на доктора

i_ani 17th June 2008 13:54

Преди 7 месеца цената при Ильо Стоянов беше :arrow: 3600лв. ,
а сега 4500лв. :shock: :shock: :shock: :o :2005:
И като видях какви грозни носове е направил :evil: :sick:

fizzy 17th June 2008 14:47

Еми аз не видях в сайта му да има цени, дори не мисля че има някакви точно и конкретно определени, струва ми се че за съжаление ги решава за всеки индивидуално...

gwendoline 17th June 2008 14:50

Re: Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв......
 
Цитирай:

Първоначално написано от fizzy
Преди малко се връщам от консултация и при Ильо Стоянов, който пък ме грабна много с професионализма си, но за сметка на това ми обяви 4500 лв. :2009: :2009: :2009: На някой до сега казвали ли са му такава цифра, защото не знам някакси ми се струва доста...

Олелееее...толкова ли ти е зле носа бе, мило...? :2009: Извини ме за черния хумор, но и други правят нослета и то се справят добре за далеч по-ниска цена... Добре провери нещата, преди да извадиш такива пари, ако си ги приготвила де... :roll: :cool:

Марулка 17th June 2008 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от fizzy
Еми аз не видях в сайта му да има цени, дори не мисля че има някакви точно и конкретно определени, струва ми се че за съжаление ги решава за всеки индивидуално...

Значи му изглеждаш-лачена............. :girl_haha: Сори че и аз се бъзикам ама тая цена направо ме :2040: Провери добре,защото и парите имат значение.........

fizzy 17th June 2008 15:01

Re: Ринопластика при Ильо Стоянов - 4500 лв......
 
Цитирай:

Олелееее...толкова ли ти е зле носа бе, мило...? :2009: Извини ме за черния хумор, но и други правят нослета и то се справят добре за далеч по-ниска цена... Добре провери нещата, преди да извадиш такива пари, ако си ги приготвила де... :roll: :cool:
Ами в една друга тема бях сложила снимки, сега ще дам линк... честно казано не мисля, че носът ми е най-грозния на света, освен това не искам кой знае колко огромна промяна. Той д-р Стоянов като ме видя, сам ме попита защо смятам, че носът ми бил ужасен като според него много си ми отивал на лицето :1202:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.