Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Премахване на белези и бенки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11535)

titi1 19th May 2013 11:58

Нелка, сигурно за Камен Каменов говориш. Аз си махнах при този човек около 7 бенки, никакъв проблем нямах. Моя приятелка махна към 40 и при нея всичко беше ок. Закарах и мъжа ми, на него махна едно огромно нещо, пак бенка. Обаче негов колега точно при този мъж пострада, стигна до болница.
Явно зависи каква точно е бенката и с тези работи шега не бива

Нелка 19th May 2013 12:07

Да, за същия говоря.

За пръв път чувам някой да е пострадал от него. Но предполагам, че ако е проблемна бенка не е за знахар...
Става въпрос за неактивни бенки и брадавици.

titi1 19th May 2013 12:23

То именно това е страшното, понеже не може с просто око да се определи дали бенката е проблемна или не.

Иначе този мъж колкото бенки е махнал през живота си, не е истина просто.
Аз при него махнах и две брадавици, обаче ми излязоха след една година на същото място, явно при брадавиците този елексир не помага.
Но за бенки е наистина мор:p

Oompa Loompa 19th May 2013 12:43

Нелке, аз махнах 2-3 при един доктор в Бургас. Верно че беше болезнено, но поне знам че е кожен лекар и знае какво прави. Едната бенка беше на гърба и с размерите на 10 ст. - в момента нямам абсолютно никакъв белег от премахването им, нито са ми излезли на ново, а апарата дори не беше лазер а някакъв електрически нож ...
Сега пишейки за бенки се сещам, че имам една на лицето, която определено не е изпъкнала и е с размерите около 3 мм,но много ми се иска да я махна. Някой има ли опит с махане на бенки от лицето и къде ?

Нелка 19th May 2013 13:00

Майка ми е махала брадавички при Каменов, и не са й излезли пак.
Иначе той и от лицето маха, виждала съм.

А този док с електрическия нож , би трябвало да е Маджаров. На моя приятелка й махна бенка от лицето и е мн доволна.

Но аз лично нямам доверие на никой! Думата "лекар" в бг ми вдъхва точно толкова НЕдоверие, колкото думата "знахар".
Като при политиците - стискаш палци и се молиш просто да не те довършат...

Oompa Loompa 19th May 2013 13:06

Моята е на лицето и ако я отрежат трябва да ме шият , а аз не искам да имам белези по лицето . При следващото ми идване до Бургас ще ме водиш май при тоя билкар/знахар :)

Нелка 19th May 2013 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 787629)
Моята е на лицето и ако я отрежат трябва да ме шият , а аз не искам да имам белези по лицето . При следващото ми идване до Бургас ще ме водиш май при тоя билкар/знахар :)

Ще те водя, как! :)

titi1 19th May 2013 15:54

обаче Камен като махне бенка и отдолу мястото остава вече по-бяло от останалата част на кожата. Той го обяснява с това, че горния слой, който се пигментира просто вече е нарушен, буквално липсва там на самото място.
Аз на лицето си махнах една голяма и в действителност, мястото там белее.
Не само при мен е така, при всички, които съм виждала е така /махнати от Камен/

Нелка 19th May 2013 18:42

Да, и на мястото на моите има по-светли белези. Но това е нормално. Ако сте пробвали с лазер - остават по-гадни белези.

Oompa Loompa 19th May 2013 20:59

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 787645)
обаче Камен като махне бенка и отдолу мястото остава вече по-бяло от останалата част на кожата. Той го обяснява с това, че горния слой, който се пигментира просто вече е нарушен, буквално липсва там на самото място.
Аз на лицето си махнах една голяма и в действителност, мястото там белее.
Не само при мен е така, при всички, които съм виждала е така /махнати от Камен/

Би ли ми показала снимка ? и каква ти беше бенката ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.