Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Динев, "Вита", "Валем" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1998)

vessi_77 19th July 2006 13:16

Напипвам си имплантанта на едната гърда от всички страни и това ме дразни много.Но както си говорихме на срещата, не е гаранция, че частичното поставяне под мускула ще реши проблема. Писах мейл на Стоянов и очаквам отговор.

Льофи, извинявай- май го обърнахме на чат.

Атина 19th July 2006 20:09

Здравейте отново.аз все още не съм оперирана.ще се оперирам при Динев през август.той ми препоръчва поставяне на подплънката под жлезата.но след като прочетох написаното от Веси и от Лоли не знам дали това е най-добрият вариант.ако наистина има начин за подтавяне под мускула през разрез в основата на ареолата мисля че ще е по добре.не знам дали Динев ще се съгласи да го направи ,но смятам да го попитам.при разговорът с него той ми каза че няма смисъл подплънките pip да бъдат поставени под мускула.това е било задължително само за евросиликона.аз съм виждала и двата варианта.харесват ми и не мога да определя кой е по добрият.вие как мислите?

Aset 19th July 2006 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Цитирай:

Вече двама лекари ми казаха,че в моя случай(слаба съм) за добър резултат,а и не съм раждала-задължително подмускулно,а третия лекар ми каза ,че подмускулно се поставял физиологичен разтвор,а кохезивен гел-надмускулно.Е,кажете ми сега какво да правя!
"Анатомичните" са създадени за надмускулно поставяне,

[/quote]

Може , но е факт, че се поставят често подмускулно, моите също са така.

crazed_insanity 20th July 2006 18:58

момичета ще си правя ринопластика при динев в понеделник!!! след разговора ми с него на живо(а не само по тел.) се убедих, че той трябва да е моя лекар- струва ми си много надежден и ще може да направи точно това, което искам! много се радвам на решението си,защото съм твърдо убедена,че е правилно. сега само остава да ми стискате палци :1251:

Chujdata 20th July 2006 19:32

С двете ръце и с двата крака :lol: :lol: Успех мила и не се шашкай!

beladona 20th July 2006 19:34

радвам се за теб,и ти стискам палци, всичко ше мине добре :1251:

loly 20th July 2006 19:38

Успех и от мен :)

Атина 20th July 2006 19:48

Аз също искам да ти пожелая успех и късмет.дано всичко мине успешно-вярвам че ще е така.Динев наистина вдъхва голямо доверие.не съм ви казала още,че той беше единственният хирург,който ми каза истината по отношение на периода на възстановяване.моята работа изисква голямо физическо натоварване и аз не вярвах че за 5 дни ще се възстановя и ще мога отново да работя.а и мои приятелки -оперирани вече ми казваха че това е невъзможно.Динев ми препоръча поне три седмици да спра работа,за да мога да се възстановя напълно.

crazed_insanity 20th July 2006 22:07

благодаря ви много на всички за подкрепата :D ! обещавам да ви разкажа по-подробно след операцията! :1203: :1225:

diastemma 20th July 2006 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от Aset
Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Цитирай:

Вече двама лекари ми казаха,че в моя случай(слаба съм) за добър резултат,а и не съм раждала-задължително подмускулно,а третия лекар ми каза ,че подмускулно се поставял физиологичен разтвор,а кохезивен гел-надмускулно.Е,кажете ми сега какво да правя!
"Анатомичните" са създадени за надмускулно поставяне,


Може , но е факт, че се поставят често подмускулно, моите също са така.[/quote] (Aset)

Разбира се:) това не е "неправилно":)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.