Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Общи приказки на оперираните 2 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11194)

liophy 16th September 2010 10:18

Общи приказки на оперираните 2
 
Общи приказки на оперираните

Piny 19th September 2010 18:29

е..си какво чудо видях днес при моята приятелка- това пластичната хирургия не е шега работа. Значи тя е много слаба (174 см - 49 кг) с почти никакъв бюст. Перфектната кандидатка за уголемяване. Ходи на три консултации и тримата доктори бяха единодушни- 320 сс подмускулно, лесен случай, много добро изходно положение. 3 дни след операцията тя ми казва че си напипва единия имплант. Аз я успокоих че това е нормално (на мен толкова ми разбира главата от импланти), тя обаче не се успокоява и казва - а защо усещам само от едната страна? Ходи при лекаря, който я оперира и той и казал, че е нормално и причината е че била много слаба и ако качала 10 кг нямало да бъде така !!! Тя обаче отива при домашния лекар и си взема направление за видеозон, от който става ясно, че въпросният имплант е над мускула и освен това се е нагънал.

Sharkinson 19th September 2010 18:42

:2045: Тази ти приятелка в БГ ли е? И кой я е оперирал? Направо не мога да повярвам, че на някой ще му вземат пари за подмускулно, а ще му ги сложат над мускула без да знае...

Piny 19th September 2010 18:51

единият е под мускула, а другият - над мускула!!!! И това се вижда от снимките от видеозона. Този който е под мускула е добре, но този който е отгоре се усеща, освен това той и се е нагънал. Как може да се получи това нещо?
И въобще що за изрод е този хирург, който и казва да ходи на напълнее с 10кг - без да и назначи преглед на видеозон и да види от какво се оплаква момичето!
Приятелката ми е румънка - оперира се тук в Австрия- гаранция няма никъде!

te_dda 19th September 2010 23:45

Колкото са повече некадърниците, толкова са повече и чудесата :mrgreen: :2014:

gwendoline 20th September 2010 08:01

Имам аналогичен случай с приятелка, на която при ревизия на гърдите вторият хирург взима решение по време на операцията единият имплант да извади над мускула. Това - преди половин година - в БГ. Резултатът е както можете да предположите - две абсолютно различни като визия гърди.

Piny 20th September 2010 08:42

аз се разрових в гугъл за аналогични случаи и прочетох за един такъв, при който лекарят прави разрез под мускула, но явно не разрязва всички мускулни влакна. При което като опитва да вкара импланта в този джоб, той просто се прегъва и излиза навън. Тоест не е умишлено -единият под - другият над мускула.
Да приемем, че е грешка, мен ме издразни това че той изобщо отхвърля варианта нещо да не е наред. Момичето само тръгва да си организира видеозон. Това нормално ли е? :evil:

Piny 22nd September 2010 16:06

ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб

Piny 22nd September 2010 16:07

ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб

Divinemouse 22nd September 2010 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб

Пини ,не винаги е така :lol: моя позната също се оперира и реоперира и си плати всичко като стой та гледай...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.