Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Що е тая злоба?! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11162)

seduce 8th September 2010 18:45

Що е тая злоба?!
 
Преди бях страшна фенка на форума,после нещо се случи,работата ме завъртя и спрях да влизам,но винаги ми остават поне 5 минути за да прочета поне новините в сайта.И както си сменям новините,няма как да не ми се мерне някой коментар.Чета как хора,криещи се под никове дават оценки на доказали се имена,все едно са върховни арбитри.Повече от половината знаменитости,класирани в световни класации за стил и красота за маса форумки са грозни кривокраки фотошопки и мизерници.Талантливите пък само си мислят,че били такива,строгото форумно жури от раз ги отписва като абсолютни бездарнци и тръгва с факели да търси,кой ги е излъгал че стават за нещо изобщо.
Какво ви става бе,хора?!!Гледате колко са слаби,лъскави и успели,а мислите ли с колко труд и жертва са станали такива?Какво е психическото и физическото натоварване всекидневно за тези ''щастливци''?
Това е хубава работа,ама българска...ако щете обиколете целия свят,изкупете всичката маркова стока на пазара,разказвайте на воля колко щироко сте скроени,но дребните си душиици няма да можете да скриете...

P.Hinkova 8th September 2010 19:06

да, и на мен ми направиха впечатление, коментарите под някой статий, за мода.тъпо.

valeto 8th September 2010 20:37

:2045: Брех че кахъри. Седюс, явно си запозната отблизо с живота на "звездите" по телевизията и списанията и най-вече с това как изглеждат в действителност зад камера или фотоапарат. :wink:
Аз лично не съм, само с някои от нашта родна сцена. И въпреки това съм убедена, че в този форум има жени и мъже, които изглеждат в пъти по-добре от много красонатрапници, които непрекъснато се бутат в носовете ни за пример за подражание. Преубедена даже. :D

Апропо, аз съм около 68 кила "едра душица", ухаааааа :lol: :lol:

леля мичИ 8th September 2010 20:55

Аз не съм писала коментари там , но съм чела някои.
Да, има много невъзпитани и просташки мнения, но има и такива които просто изказват лично мнение - неодобрение.
И мен примерно Мадона не ме кефи, к`во като е световна звезда ?:roll:



Цитирай:

Първоначално написано от P.Hinkova
някой статий, за мода.тъпо.

Извинете, този статиЙ, братът на публикациЙ ли беше ? :2045:

rt1212 8th September 2010 21:12

Прощавайте, ама тука за к'во говорите? :lol:

P.Hinkova 8th September 2010 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:

Първоначално написано от P.Hinkova
някой статий, за мода.тъпо.

Извинете, този статиЙ, братът на публикациЙ ли беше ? :2045:

прости не съм добра с "и" и "й" :) .
Мисълта ми беше, че е глупаво когато става дума за световно известни дизайнери, да се изцепиш в коментарите, че е грозно.
Може просто да кажеш " не ми допада" . Ама да съдиш като велик моден критик, седейки пред компютъра е просто изключително глупаво за мен.

леля мичИ 8th September 2010 21:37

Цитирай:

Първоначално написано от P.Hinkova
прости не съм добра с "и" и "й" :) .
Мисълта ми беше, че е глупаво когато става дума за световно известни дизайнери, да се изцепиш в коментарите, че е грозно.
Може просто да кажеш " не ми допада" . Ама да съдиш като велик моден критик, седейки пред компютъра е просто изключително глупаво за мен.

Дума в мн. ч. не може да завършва на "й", това е правило ! :wink:

Да де, но "грозно е" и "не ми допада" имат различен смисъл.
Известността не прави някого автоматично добър.
Осама бин Ладен (тоя така ли се пише ?) и той е световно известен :roll:

А тези
Цитирай:

световно известни дизайнери
точно на ревютата, понякога сътворяват невероятни безумия.

Ето, пример :

http://woman.hotnews.bg/n/bi-li-obula-tova.4255.html

P.Hinkova 8th September 2010 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077

А тези
Цитирай:

световно известни дизайнери
точно на ревютата, понякога сътворяват невероятни безумия.

Ето, пример :

http://woman.hotnews.bg/n/bi-li-obula-tova.4255.html

това е изкуство ! :) ясно ни е, че не е за носене по градските улици, но все пак са красиви и интересни обувки, поне за мен.
Всъщност бих ги обула :) Не ме линчувайте. Просто ми харесват :)

Lilith 8th September 2010 21:47

тая тема защо е тук :shock: коментарите под статиите в тялото ги пишат хора, които не пишат във фоума, или поне не под същите никове :roll:

seduce 8th September 2010 21:48

Всеки има право на мнение.Конституция.Но да отричаш труда на другите-това какво е?!Проява на добър вкус може би :roll:
Дали сте едри или дребни душици си е ваш проблем,щом да напишете под снимката на мис Свят че нямала врат и приличала на джудже ви помага да заспите спокойно нощем...Дай Боже и вас някой ден да ви обсъждат така,че иначе ще си останете безименни по форумте да си хабите таланта за критици.
Айде със здраве :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.