Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Въпрос за д-р Николай Георгиев? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11680)

mocarrela 4th February 2011 00:05

Въпрос за д-р Николай Георгиев?
 
Здравейте, можете ли да ми опишете как точно преминава цялата процедура по уголемяване на бюста в клиниката на д-р Николай Георгиев? Интересува ме като се започне от подготовката, после колко време се чака до самата операция, вие къде сте в това време , как ви обличат за интервенцията , тоест по пижама ли сте или с ваши дрехи и т.н След като се събудите от упойката как минава нощта ,дават ли ви обезболяващи? И като казват, че гърдите стигали до врата след подмускулно слагане на имплантите наистина ли стоят толкова смешно и колко време е така, можеш ли изобщо да се появяваш сред хората :wink: И последен въпрос - много ли боли след подмускулно опериране, кога спира да боли? МНого ще съм ви благодарна ,ако споделите информация. Благодаря!

mocarrela 4th February 2011 15:39

Никой ли не иска да сподели с мен , това което питам?Ако има подобна тема моля ви , да ми пуснете линк. Благодаря! :)

Мариса 4th February 2011 20:27

Има вече тема за него,не четеш ли?

te_dda 4th February 2011 23:03

има не една тема, а много.....който търси, намира.....но явно всеки първо пробва лесния начин.. :wink: :lol:

Silvana-) 5th February 2011 11:49

Еми да,защо трябва да е по трудния начин,като може и да е лесно,а и прЕсно :lol:

Аз се оперирах там преди 10 месеца.Оперираха ме първа,така че стоях в стаята малко,снимаха ме,имаше малко документация,дадоха ми еднократна ношница и влязох за операция.След това ми донесоха закуска и кафе и излязох на терасата,където прекарах почти целия ден,пушейки, пиейки кафе и говорейки по телефона(сестрата и доктора идваха няколко пъти,явно притеснени от това).На мен не ми е за пръв път пълната упойка и винаги се чувствам добре след това,а и съм доста стегната в такива ситуации и това ми помага за по бързото възстановяване.Не пренощувах в болницата,пожелах да се прибера и към 18.30 си тръгнах. Ами това е в общи линии :) Дано да съм ти била полезна.

mocarrela 8th February 2011 16:21

Знам, че има писано по темата, но това са точно въпросите ,които мен ме интересуват, а и на който не му се пише не е длъжен :D Благодаря на Silvana-kalpazana много ме надъха :wink: Само не разбрах каква й е била операцията, но няма значение. Някой ще ми каже ли каква е болката след подмускулно поставяне на импланта, вероятно е по-голяма от тази над мускула? За колко дни преминава ? Някъде четох ,че гърдите стояли близо до врата :lol: вярно ли е това ме стресира :shock:

Silvana-) 8th February 2011 17:53

Операцията ми беше-подмускулно поставяне на импланти,Арион 425сс.
Боли разбира се,но не мисля,че е болка за умиране,ако сега трябваше да решавам,пак бих го направила :) А по отношение как боли,аз мога да определя болката,като много силна мускулна треска плюс натъртени ребра... Бях се подготвила за адски болки и в очакването им, тези които имах преминаха :)

Мариса 8th February 2011 21:11

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
Знам, че има писано по темата, но това са точно въпросите ,които мен ме интересуват, а и на който не му се пише не е длъжен :D Благодаря на Silvana-kalpazana много ме надъха :wink: Само не разбрах каква й е била операцията, но няма значение. Някой ще ми каже ли каква е болката след подмускулно поставяне на импланта, вероятно е по-голяма от тази над мускула? За колко дни преминава ? Някъде четох ,че гърдите стояли близо до врата :lol: вярно ли е това ме стресира :shock:

ТОГАВА ВЛЕЗ В МАМОПЛАСТИКА.ИМА ТАКЪВ РАЗДЕЛ,АКО НЕ СИ ВИДЯЛА СИ ОТВОРИ ОЧИТЕ :lol:
КАК АЗ КАТО БЯХ НОВА НЕ ЗАПОЧНАХ ДА ПУСКАМ ТЕМИ С ВЪПРОС...БРЕЙЙЙ,АМАН ОТ МЪРЗЕЛИ

mocarrela 8th February 2011 23:37

Влязох и четох, но в крайна сметка това не ми пречи да си пусна тема, нали? :D Имам достатъчно грижи по двете си деца, ще извиняваш, че тук съм малко мързелива.. :)
Мерси на тези , които ми отговориха на някои ще им пиша на лични - всичко най-хубаво на всички!

блонди 23rd February 2011 18:27

Там ли си решила да се оперираш..............?!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.