Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Дарис - обувки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5071)

Estel 28th September 2007 14:09

Дарис - обувки
 
Харесвате ли обувките на Дарис , лично аз още не съм си купувала от тях
но имам приятелки които са доволни . Гледах им новата колекция за зимата имат интересни неща , но не съм решила от къде да си взема.
На мен например на Murati повиче ми харесват.

Mishelin 5th October 2007 01:14

Здравей
 
Да, аз съм си купила 3 чифта до сега и съм доволна.
Определено имат интересни моделчета ботуши, боти и още хубави неща. Скоро минах от там.
Харесва ми, че предлагат и чанти от същоя модел обувка или ботуши. Абе готина българска фирма са. :wink:
Но тази зима ще се носи много лаченото съчетано с златни катарами и още куп дрънкулки, което на мен не ми допада -особено лаченото. :twisted: Затова ще се спра отново на кожените ботуши или боти, които се очертават като хит тази зима. :D

vancheto2318 20th November 2007 20:50

Незнам доколко са качествени,но за интересни определено. Имам един чифт, но не го нося редовно, тъй като ми идват малко есктравагантни. Може би се разочаровах, тъй като още първият път като ги сложих и вътре в самата обувка лъскавото покритие се обели. Имам и на Флавия, отново лъскави отвътре. Ами, не са мръднали.

kukli4ka 23rd November 2007 14:42

Аз лично съм много доволна, имам два чифта. Едните са чехлички и ги имам от доста време и не са мръднали, а скоро си взех и супер сладки ботушки, които освен, че са страхотен модел са и изключително удобни. Пък и бяха едни от малкото, които ми харесаха обиколих цяла София и нищо не ме грабна, чак в Пловдив успях да ги намеря ;) Жалкото е само, че в магазина им в София има много малко модели...

adinka 3rd December 2007 18:02

Имам 3 чифта летни-едните са сандали много високи,другите са чехли пак високи,едни равни.Велурени ботуши,други кожени и много съм доволна от всичките-много са удобни и си ги харесвам.Смятам и сега скоро да си купя някой ботуш или бота

NADIBLA 4th December 2007 12:01

знаете ли къде ги има в София

gergana 4th December 2007 12:18

на Графа,малко след пазарчето има магазин-мисля,че беше с черна фасада

azdani 23rd February 2008 13:43

:new_user: привет и от мен....фабриката им е в К-л, да супер екстравагантнички са им някои моделчета , но има и по ежедневни с нормално токчета или равно ходило.... :2043:

DD 27th February 2008 16:49

в края на лятото си купих страхотни ниски сандалки, но за съжаление излязаха доста некачествени :evil:
за 1 месец носене 2 пъти ги носих да им лепят каишките защото се измъкваха от подметката. на всичкото отгоре не ми дадоха касова бележка и си ги поправях за моя сметка.
www.darisshoes.com/ това е сайтът- има адреси на магазините

gwendoline 27th February 2008 17:16

Аз пък съм почитателка на друга българска фирма "Versis"... Вече четвърти чифт си купувам и съм невероятно доволна. Цените на ботите и ботушите и летните ботушки са им между 80 и 150 лв, но са доста оригинални като дизайн; от качеството им също съм доволна - разкъртих ги от носене и нищо им няма :wink: Довечера като се прибера от нас -ще пусна снимки и на четирите чифта ботушки... :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.