Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   някой да сие слагал permalip? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8711)

melory 1st May 2009 07:28

някой да сие слагал permalip?
 
Здравейте!
Доста изчетох по темата с устните, но все така си оставам в неведение...
Слагах си няколкопъти х.к., но много бързо я резорбирам :cry:
Сега си мисля за Permalip, но се опасявам, че резултатът ще бъде в стил "открийте разликте"...
Ако някой има мнение по въпроса, ще се радвам да го сподели!

Nacheva 1st May 2009 10:20

И аз си мисля за Permalip...

melory 1st May 2009 10:53

Въпросът е, че резултатите са по-скоро деликатни (като визия), Аз очевидно се стремя към по-гоям обем. В момента проу4вам, разпитвам... и незнам, ще видим накрая какво ще реша.

petiarad 1st May 2009 12:44

...И аз ато вас се замислям за имплантче ,или увеличаване по оперативен път...

danas 1st May 2009 13:06

с тези импланти не може да се постигне голям обем,ако това е целта.
Нито с х.киселина може да се постигне голям обем,не отоци а ОБЕМ.

miss_iv 1st May 2009 18:56

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
...И аз ато вас се замислям за имплантче ,или увеличаване по оперативен път...

Здравей,
виждала ли се резултати на оперативно увеличени устни? Аз не съм, но знам че резултатът е наистина завинаги. И аз като теб съм се замислила за същите неща. Не искам катострофално обемни устни, но все пак искам обем, а не "открийте разликите" :yako:

gwendoline 2nd May 2009 10:30

Цитирай:

Първоначално написано от miss_iv
Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
...И аз ато вас се замислям за имплантче ,или увеличаване по оперативен път...

Здравей,
виждала ли се резултати на оперативно увеличени устни? Аз не съм, но знам че резултатът е наистина завинаги. И аз като теб съм се замислила за същите неща. Не искам катострофално обемни устни, но все пак искам обем, а не "открийте разликите" :yako:

Тогава първо виж такива снимки и ако си "открила разликите" и можеш да ги "приемеш" и живееш с тях - значи това е твоя метод :wink: Само не забравяй, че не можеш да им направиш рекламация :idea: :cool:

ttitti29 12th June 2009 15:41

абе и аз си мисля за имплантите. това, което ми харесва е, че можеш да ги махнеш когато пожелаеш. не се налага да се бодеш на всеки 6 месеца с филър....знам ли. в същност почти съм решила да го направя. гледах снимки, говорих и с други мацки по темата пермалип, консултирах се и с д-р ники георгиев....май ще се прави. ще стискате палци

petiarad 25th June 2009 08:47

Тити, кога ще слагаш импланти? Моля те след това да пишеш и да кажеш как е минало всичко. И аз съм се навила да слагам импланти, но все още изчаквам да видя какви ще са отзивите и как ще реагиа организма на такъв тип интервенция.

ttitti29 25th June 2009 09:58

утре ги слагам. ще пиша после. стискайте палци, момичетаааааааааа


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.