Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Урина :( (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9389)

gerinka 13th August 2009 22:56

Урина :(
 
Здравейте на всички!
Много съм се уплашила :(
Днес сутринта влязох в тоалетната и като се изпишках много силна миризма се появи .. а много ми се пишкаше цяла нощ,но ме мързеше да стана.. Дали не е от това,че съм стискала ?
И също така днес следобед като пишках пак се появи същатата гадна миризма.. Никога не ми се е случвало такова нещо.
Но сега вечерта всичко си беше наред.Възможно ли е да е от снощен секс и тем подобни.
Случвало ли му се е на някого..?
Благодаря предварително !

marsi 14th August 2009 06:49

Здрасти,
най-добре да си изследваш урината,става за около 60 секунди с тея лентички.Но задължително изследвай сутришната си урина,защото тя е най-концентрирана.
Надявам се всичко да е наред.

jito7 14th August 2009 10:01

Зависи какво си яла и пила, аз понякогa прекалявам с кафето, почти не пия вода и..като отида до тоалетната замирисва на кафе, не се шегувам....пий много вода (поне 2 литра) и билков чай...насила пий, ако не ти се пие, водата не е никак за пренебрегване!

gerinka 14th August 2009 23:45

Здравейте пак..
Май нещата станаха по-зле
Вече урината не ми мирише.. Но като ида да се изпишкам пишкам и като не мога вече отвътре някак си ми пари и започва ме боли и накрая капят капчици кръв..
а и имам чувството че постоянно ми се пишка..
Все си мисля че това е от секса,щото с приятеля ми оная вечер малко прекалихме...може ли нещо да ме е разранил.. ? въпреки че майка му е лекар ме е срам да питам... ще изчакам и утре и ако пак капе кръв..
то е съвсем малко кръв... розовичко ама мен си ме притеснява :(

Rusalka 15th August 2009 03:19

Ами отивай на лекар, тук и да пишеш файда няма да има. Никой не може да ти каже, какво ти е. Вероятно имаш някакво възпаление.

Оnly 15th August 2009 07:28

Цистит ? ---> лекар за диагноза . :wink:

gwendoline 15th August 2009 08:53

Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Цистит ? ---> лекар за диагноза . :wink:

100-процентов :idea:

zve 15th August 2009 09:03

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Цистит ? ---> лекар за диагноза . :wink:

100-процентов :idea:

:arrow: :2043: axa

Street 15th August 2009 12:28

яно , да

Gia 15th August 2009 18:28

Цистит...с тези симптоми даже и по нета може да се даде съвет. Е, за да ти е мирна главицата, отиди на лекар. Ако е остър, лекарят ще ти даде антибиотик. Аз бях така, преди месец...Ако ме питаш, от какво съм го получила, срам, не срам, ще си призная...Урологът ме ''просветли'' за т.нар. цистит на младоженката :lol: Ами, получава се след бурен секс, при жените, тъй като уретрата им е в опасна близост с ...знаеш с какво. И допълнително причините за по-честото заболяване при нас е по-късия уретрален канал, за сметка на това, че е по-широк и бактерийките да влязат по-лесно. Независимо дали ще ти изпише антибиотик, пий много течности, ама много-действат като душ за каналите и ги прочистват.
На мен ми изписа дуомокс-холандски е, с много добра поносимост, щом аз, която на 5 год пия такива хапове. И е евтин, та вс есктри... Допълнително можеш да си вземеш хапове на билкова основа- Неоренал (който, според листовката, действа и против целулит) или Уринал, сега излезе и Уринал Акут-за остра болка.
Избягвай пикантни храни известно време, както и такива, които са кисели-цитруси, домати...Друго много важно нещо, неудобно също така, след секс да се изпишкаш. Но понеже на мен няколко дни ми се виеше от болка, чинно спазвах и запетайките на чичо доктор. Оттогава не съм имала проблеми, но здравата бях се изплашила, че съм малко ''драма куин''!
Успех, gerinka и бързо да се оправиш!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.