Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 8th August 2013 22:17

До колко знам Авшар взима по скъпо от другите и от тази гледна точка, тъй като за много хора парите са фактор, може да избереш измежду Дилбер и Илхан.

За Дилбер има една жена, която е мед. сестра и асистира на неговите операции и говори български език, тя пишеше тук във форума и може да съдейства ако се разберете да ти превежда на консултацията, тя сама каза, че е готова да помогне и може да минеш само с почерпка !
Сайтът му - http://www.muhammetdilber.com/ (с google chrome добре се превежда сайта)
Фесбукът - https://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber


Илхан говори английски доколкото знам, ако греша ще ме поправят, така че там ако го знаеш езика ще минеш и без преводач, но и да си с преводач, може да използваш някой познат с английски.
Не е добра идея да се плаща на професионални преводачи, защото са прекалено алчни повечето и взимат много пари.
http://www.emreilhan.com/
https://www.facebook.com/pages/Op-Dr...58281844215227

Авшар - https://www.facebook.com/avsarestetik , може да видиш и хубавата Диди на тази страница, която е много доволна от Авшар и резултата го показва.

Някъде бяха писали имейл адресите утре ще видя ако мога да ги намеря, след време ще направя една тема в която ще закача най важната информация за турските хирурзи !

plammmy 8th August 2013 22:47

Супер ;)ще трябва да преценя да, ще им пратя мейли със снимки, за да могат да ми кажат цена Дилбер и Илхан. Авшар е доста скъп 6000 евро за първа операция, т.е 12000лв :(, но това е заради прословутата техника(за която четох и определено ми хареса прочетеното, ама :( ).Сестрата, която асистира при Дилбер, мисля че се сещам коя е от това, което съм чела във форума!

кукумицинка 8th August 2013 23:12

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791413)
Супер ;)ще трябва да преценя да, ще им пратя мейли със снимки, за да могат да ми кажат цена Дилбер и Илхан. Авшар е доста скъп 6000 евро за първа операция, т.е 12000лв :(, но това е заради прословутата техника(за която четох и определено ми хареса прочетеното, ама :( ).Сестрата, която асистира при Дилбер, мисля че се сещам коя е от това, което съм чела във форума!

Ако действително проблемът ти е само в малката гърбица, не си струва да даваш 12000 лв. Лично мое мнение.

plammmy 10th August 2013 10:43

Здравейте приятели! Да имаш право, наистина ;).За сега съм се спряла на Авшар и Дилбер, аз така или иначе ще тегля кредит, нямам от къде да ги взема толкова пари, а все още съм на 23, все ще успея да ги изплатя ;). Осигурих си и приятелка, тя е туркиня и е съгласна да ми помогне и да дойде с мен. Чудя се дали ако пратя снимки на Авшар и Дилбер, и им обясня в мейла за какво става дума, има ли шанс да ми дадат дата за операцията без да ходя на консултация в Истанбул преди това. И как става плащането при Авшар, май по банка четох някъде във форума, а за Дилбер четох че може и на ръка в кабинета.

кукумицинка 10th August 2013 20:38

Ти си на 23, ок. Не ти знам положението, но заем за разкрасяване не е точно инвестиция. Сигурна ли си, че имаш постоянна работа, докато успееш да си изплатиш кредита? Ако не си, има ли някой, който би ти помагал с вноските, в случай, че останеш безработна за някакъв период?

plammmy 10th August 2013 23:58

Ами осъзнавам, че това с кредита е сериозно нещо и не само ти ми задаваш тези въпроси ;) Имам стабилна работа (но нали знаеш колко е стабилно всичко в нашата мила държава :( ), живея с родителите ми, заплатата общо взето си е за мен и помагам с някои сметки, това е положението ми. Но толкова много пари ако трябва да ги събера, ще ми отнеме доста доста години, даже незнам как ще стане :(. А ако имам пък мое семейство и дете, едва ли ще дойде ред да мисля за такава интервенция. Аз по принцип не съм много съгласна с пластичните разкрасявания като цяло, но знаем че има случаи на хора, които ги изискват и ако могат да си го позволят, защо да се мъчат и да живеят така? Носа не е нещо, което можеш да скриеш под блузата, него си го виждаш по всяко време. А когато човек не харесва нещо в себе си и то по този начин, това е комплекс който ти сам не можеш да преодолееш, да приемеш, прави те несигурен, плах, ако щеш даже те и депресира, съответно и околните те виждат така, защото това излъчваш. Извинявам се, че изпадам в такива писания, но искам да съм правилно разбрана, ще дам даже още един пример със себе си защото съм го преживяла. Преди години имах сериозни проблеми с акне по лицето, това също е нещо което ти е на лицето, това е излъчване и така съм се депресирала, толкова ме е било срам, бях в университета още и не съм излизала по 5 дни от срам, а понеже много обичах да тичам и все още обичам, чаках да се постъмни и тогава отивах, никъде не исках да ходя срам ме беше да контактувам с хората :(. Не съм много в темата, но исках просто да го дам като подобен пример. А относно носа ми, до сега съм си го търпяла и мога да си го търпя, но финансовото ми състояние няма да се промени (освен ако не спечеля от тотото или не си взема някой богат дядо за мъж :D) и ще си остана само с мечтата, че бих искала да имам нормален нос ;). Извинявайте и ти Кукумицинка, че се впуснах в толкова обяснения, исках да ме разберете правилно, защото това което искам определено не е прищявка ;)

Pufpaf 11th August 2013 19:18

plamy искам само да ти кажа, че всички, които сме в раздела ринопластика, а и от другите раздели, също мислим по един и същи начин като теб и точно за това сме в този форум. Въобще не обръщай внимание на страничните хора (в реалният живот), които много от тях ще кажат, няма ти нищо на носа и така си си добре и разни такива. Те винаги така ще кажат, нали това не е техният нос, понякога разбира се го правят с най добри намерения, за да те накарат, да не се чувстваш зле и това разбираемо.

Има много добри резултати и при българските специалисти, точно по отношение на премахване на гърбица и е на по ниска цена, но аз пък те разбирам много добре, защото и аз съм същия, винаги искам най доброто. Бих си позволил обаче да кажа, че особено щом ще взимаш кредит, то няма смисъл да даваш толкова пари на Авшар и другите двама ще ти направят идеален нос, сигурен съм в това.

На въпроса за дата за операция без консултация, да възможно е в твоя случай, но трябва да се разберете с доктора, да му изпратиш снимки и да му кажеш какво искаш, може и да си направиш фотошоп на носа който искаш да ти направи. Може и да му покажеш снимка на друга жена и да кажеш, че искаш като нейният нос и доктора да ти върне негов фотшоп.

plammmy 11th August 2013 20:44

Да ПуфПаф, нашите приятели, познати и колеги, виждат сърцата ни и колкото и да не ни е добре носа, няма да го кажат ;) Благодаря за разбирането ;) Ще изпратя снимки, днес си направих, на Авшар пратих, сега и на Дилбер ще пратя, дано ми върнат някакъв отговор. При Дилбер незнам дали на английски ще ме разберат. Относно това какъв искам да ми е носа, хич незнам, не съм харесала някой определен нос, знам само, че искам да е хубав и подходящ за формата и размера на лицето ми :P

linda_44 12th August 2013 18:48

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791431)
Да ПуфПаф, нашите приятели, познати и колеги, виждат сърцата ни и колкото и да не ни е добре носа, няма да го кажат ;) Благодаря за разбирането ;) Ще изпратя снимки, днес си направих, на Авшар пратих, сега и на Дилбер ще пратя, дано ми върнат някакъв отговор. При Дилбер незнам дали на английски ще ме разберат. Относно това какъв искам да ми е носа, хич незнам, не съм харесала някой определен нос, знам само, че искам да е хубав и подходящ за формата и размера на лицето ми :P


На мейл ли им пишеш или направо в контактната форма от сайта им ?
Моля ако някой има мейли да ги пусне в темата.

Dii 12th August 2013 19:39

Аз писах на Дилбер на 5-ти юни, до сега никой не ми е отговорил..писмото беше на турски..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.