Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

plammmy 16th August 2013 07:37

Благодаря ти, ще пиша на български тогава ;)

geri 89 16th August 2013 08:35

Здравейте,момичета.Моята операция вече мина.Доктора каза че всичко е наред,получило се е много добре,а самата операция е продължила 1:30.Утре ще ми махат тампоните и ще видя по-добре как изглежда носът.

geri 89 16th August 2013 08:39

Видяхме се и с Айше тя е много красива и добра-дойде да ме види след операцията.

Elly Stefanov 16th August 2013 08:39

Честито, Гери! Много бързо ти е минала операцита и по-рано ще ти маха тампоните :) значи наистина и била по-лек случай от нас! Как излезе от упойката? Как беше в болницата? Добре ли си сега?

plammmy 16th August 2013 08:53

Честито и от мен Гери !!! Радвам се, че всичко е минало добре и със здраве да си се радваш на новото носле :)

geri 89 16th August 2013 09:09

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791585)
Честито, Гери! Много бързо ти е минала операцита и по-рано ще ти маха тампоните :) значи наистина и била по-лек случай от нас! Как излезе от упойката? Как беше в болницата? Добре ли си сега?

Благодаря ти ,Ели.И аз не мога да повярвам че толкова бързо и лесно е било като се има предвид че ми е трета рино.Ели,от упойката като се събудих бях много добре первите 4часа,но дадоха ли ми вода съдрах се от повръщане чак на другия ден се почувствах вече по-добре.Иначе в болницата беше добре имаше 2 българки на смяна.

geri 89 16th August 2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791586)
Честито и от мен Гери !!! Радвам се, че всичко е минало добре и със здраве да си се радваш на новото носле :)

Мерси,Plammmy.

geri 89 16th August 2013 09:13

Ели,на теб след операцията кихаше ли ти се,защото на мен много ми се киха днес?

Elly Stefanov 16th August 2013 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791590)
Ели,на теб след операцията кихаше ли ти се,защото на мен много ми се киха днес?

Не, за първи път кихнах на третия или четвъртия ден, но ми беше дал хапчета Аериус, защото съм алергична и от тях не кихаш. Ти не ги ли пиеш?

Съжелявам, че си повръщала, аз наистина нямах такива проблеми! След кафето малко ми се повдигна, но съвсем леко и бързо ми мина.

При мен на смяна беше само Невин :)

geri 89 16th August 2013 09:26

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791591)
Не, за първи път кихнах на третия или четвъртия ден, но ми беше дал хапчета Аериус, защото съм алергична и от тях не кихаш. Ти не ги ли пиеш?

Съжелявам, че си повръщала, аз наистина нямах такива проблеми! След кафето малко ми се повдигна, но съвсем леко и бързо ми мина.

При мен на смяна беше само Невин :)

Невин беше тази със забрадката нали?И аз пия същите хапчета ,но вчера ги пих само веднъж защото беше много късно и сигурно заради това днес ми се киха.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.